Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / břicho - nafukuje se
Autor Zpráva
RIX523

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2012 15:04

Zdravím,prosim bych o radu.
Rok a půl zpátky jsem měl atletickou postavu,štíhlé mírně svalnaté břicho atp.. Pak jsem začal posilovat a hodně jest.Přibral jsem 15 kg a výsledky jsem spokojen,kromě jednoho -břicha , nevím čím to je ale i když na břicho dost posiluju mám ho vypouklé.Když zatnu zatahne se,vyrovná se a vyrýsují se čtverečky.Bohužel nezatlé vypadá strašně a je větší jako prsa.Svaly jdou vidět,ale ten tvar je strašný... Nevíte co děláš špatně? Může to být tím že sem začal víc jíst?Nebo že špatně cvičím?Nebo to s posilováním narůstá i tak do objemu? Dík za každou radu,necvičím nijak profesionálně,jenom pro dobrý vzhled a kvůli sportu (MMA).
krines1

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2012 10:48

uber trosku AS
RIX523

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2012 16:55

Sorry že se ptám,ale co je AS?
kubasek

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2012 21:25

AS- Anabolické steroidy - dělal si srandu

Zkus cvik vakuum a mělo by se to srovnat
RIX523

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2012 08:42

:D tak dík,vyzkouším jediné co mám je creatin
Lasakmichal

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2012 10:10

hele ja to mam to stejny bricho jak nejakej bochan jako bych v něm měl vzduch a jak zatnu svaly tak je vse ok ale to je mozna tim ze bricho skoro vubec neposiluju nevim proč ale kdys delam lehsedy tak u 30 se mi začne motat palice a je mi tak nějak divně
kubasek

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2012 18:20

tak jich dělej jenom 29 a je to ok
RIX523

Člen
# Zasláno: 19 Bře 2012 08:41

možná špatně dýcháš,než sem se na to soustředil taky se mi občas motala u cvičení hlava.A nebo nepiješ dost tekutin.
doman22

Člen
# Zasláno: 19 Bře 2012 10:35

nemáš náhodou hyperlordozu? ( příliš prohnutou lordozu, jinak řečeno moc velký ESO ) ?
RIX523

Člen
# Zasláno: 19 Bře 2012 18:52

Otázka na mě? No doktorka mi někdy něco takového říkala,že mám zahlou páteř jak by neměla být,ale to už je pár let zpět,nevím...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0