Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / 2cm za měsíc na bicepsu
Autor Zpráva
vojtechkrupicka

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2012 21:24 - Změnil/a: vojtechkrupicka

Ahoj všem, Poslední dva měsíce cvičím na objem a za poslední měsíc mám přes biceps o 2cm víc. Chtěl jsem se zeptat jaký je optimální růst za ten měsíc? nevim jestli je to důležitý, ale je mi skoro 18 let .Jen mě zajímá jestli cvičím správně nebo ne. děkuju moc Vojtěch
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2012 10:32

A to je otázka, nebo chlubení?

Pokud by to pokračovalo každý měsíc, budeš mít do roka ruku jako Mr. Olympia.
Žádné "optimální růsty bicepsu za měsíc" neexistujou.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kubasek

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2012 16:57

Jen mě zajímá jestli cvičím správně nebo ne.

A o kolik ti vyrostlo stehno?
vojtechkrupicka

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2012 20:51

jo to nevim to jsem vážně neměřil.
proč se ptáš?
kubasek

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2012 21:13

A měřil sis taky něco jinýho nebo jenom ručku?
vojtechkrupicka

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2012 16:21

hrudník, ale ten jsem měřil až ted, takže nevim kolik měl předtím.
ještě jsem se chtěl zeptat, všude čtu, že každá svalová partie se má procvičit maximálně 2x do týdne. ale když já nevim mě to přide hrozně málo. jako že proto nic nedělám. nejradši bych cvičil všechno a každej den.
8tomas9

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2012 21:32

Všechno mi přijde jako blbost, protože já když cvicim jeden den ramena prsa a biceps tak ten posledni cvik ktery mam tak uz sotva dodelam, pocitej ze 1faze např.: biceps mam tak 5 cviku. A když hodím poslední prsa tak to už tolik serii nebo tolik kg nedám. Nevím ja k ty teda ale tohle je muj nazor ;)
stichy

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 23:16

kdybys cvicil kazdy den jeste s maximalnimi zavazi tak bych te chtel videt jak dlouho bys vydrzel ... jak po casove tak hlavne po fyzicke strance by si se totalne odrovnal a ve vysledku by ti svaly rostly hoodne pomalu jestli vubec pokud bys teda nebral steroidy
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0