Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Trénink
Autor Zprva
lukas191

len
# Zaslno: 28 Srp 2011 20:34


Zdravim, potřeboval bych poraditnějaký vhodný trénink 3x týdně- pondělí, středa a pátek ale do posilky jezdím jenom pondělí a pátek a středa bych chtěl cvičit doma. Doma mám lavici, jednoručky, velkou činku, EZ činku a hrazdu. A pondělí a pátek posilovna. Nevím jak si to mám rozvrhnout a ani jak rozdělit partie na dny abych mohl cvičit i doma protoľe do posilky jezdím asi 20km skámoąem a ten jezdí 2x týdně.
Poradíte mi prosím někdo jak to dát do kupy ??

Je mi 18, váha 85kg, výąka 186cm, chtěl bych nabrat a taky ubrat tuk, mimo cvičící dny chci zatít taky běhat.
tetsuo

len
# Zaslno: 28 Srp 2011 21:18


Trénink 3x týdně je nejlepąí fullbody - kaľdý den celé tělo pomocí základních vícekloubových cviků.
Vľdy 1-2 cviky na nohy, 1-2 tlakové cviky na vrąek, 1-2 přítahové cviky na vrąek, a pak 1 cvik na paľe/břicho/lýtka, jak to vyjde podle počtu cviků.

Pokud se prostřední den dá odcvičit jenom doma, nemohou se u toho zřejmě zvedat moc těľké váhy, čili se vyplatí dělat více opakování, kolem 10-12, 3-4 série na cvik, kolem 8-10 cviků na trénink.

Jinak je v posilovně dobré drľet se spíą niľąích počtů opakování, mezi 3-8.
Jeden den 3-5 opakování na sérii, 5-8 sérií na cvik, 4-5 cviků.
Daląí den v posilovně kolem 6-8 opakování v sérii, 4-5 sérií na cvik, kolem 6 cviků.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
lukas191

len
# Zaslno: 28 Srp 2011 23:13


Díky za odpověd zkusím nad tím pořádně zapřemýąletaneco si sestavit a pak si tady dám at mi na to koukneą, vąechno chápu akorát se chci zeptat jak myslíą ten jeden den a daląí den v posilovne. Myslíą ten jeden den jako ten co budu cvičit doma (středa) a ten daląí den jak píąeą to daląí den v posilovně (pondělí a pátek) ?? Chápu to zprávně ??

Do posilovny jsem chodil od ledna do června a tet o prázdninách jsem nechodil a tet zase začnu, předtím sjem cvičil 9 cviků v posilovně , napíąu to popořadě
1.Benč press 5sérií
2.Tlaky na prsa v sedě 4 série
3. tlaky na ramena před hlavu a za po 3 sériích
4.Stahování kladky za hlavu
5.Scottovka 5 sérií
6.Kladivové zdvihy 3 série
7. Tricepsové stahovaní kladky(provaz) a to jsem jel jednu těľąí váhu a pak zrovna jsem ubral a znova a to jsem jel ta 6 sérií
8.Motýlek na ramena 5 sérié
9. veslování

tohle jsem dáse říct cvičil akorát jsem občas změnil cvik protoľe mi chlapi říkali ľe kaľdá změna je dobrá ale nebyl jsem s tim moc spokojenej.
Myslíą ľe to mám teda nechat nějak tak akorát to pozměnit podle toho co jsi mi psal ??

Jeątě jsem se chtěl zeptat ohledně dávkování suplementů, mám mutant mass gainer a jeątě 80%whey protein a chtěl jsem se zeptatjak to mám po cvičení brát jestli si mám vzít jednu odměrku gaineru coľ je asi 45g sacharidů a třeba po půl hodině 25g proteinu a pak před spaním jeątě 25g proteinu, myslíą ľe to takhle půjde ?? Díky za odpověd
tetsuo

len
# Zaslno: 28 Srp 2011 23:52


Při tom rozpisu se mi chce jen zeptat, jestli jezdíą na vozíku

akorát se chci zeptat jak myslíą ten jeden den a daląí den v posilovne. Myslíą ten jeden den jako ten co budu cvičit doma (středa) a ten daląí den jak píąeą to daląí den v posilovně (pondělí a pátek) ?? Chápu to zprávně ??
Bohuľel se v tom totálně ztrácím.

Pondělí: 3-5 opakování na sérii, 5-8 sérií na cvik, 4-5 cviků
Středa: více opakování, kolem 10-12, 3-4 série na cvik, kolem 8-10 cviků
Pátek: 6-8 opakování v sérii, 4-5 sérií na cvik, kolem 6 cviků

Základní cviky:
nohy: dřepy, mrtvý tah, výpady, legpress
hrudník: benchpress, tlaky s jednoručkami, kliky na bradlech
záda: shyby na hrazdě, přítahy v předklonu; (mrtvý tah, silové přemístění)
ramena: tlaky vsedě


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
lukas191

len
# Zaslno: 29 Srp 2011 11:08


Proč na vozíku?? Docela se to i dalo.

Pondělí: 3-5 opakování na sérii, 5-8 sérií na cvik, 4-5 cviků
Středa: více opakování, kolem 10-12, 3-4 série na cvik, kolem 8-10 cviků
Pátek: 6-8 opakování v sérii, 4-5 sérií na cvik, kolem 6 cviků

Proč je ten pátek a pondělí rozdílný kdyľ to jsou oba dby v posilovně ?? nemělo by to být stejné ??
b3a7

len
# Zaslno: 29 Srp 2011 15:46


Proč na vozíku?? Docela se to i dalo.

Řekl bych, ľe Tetsuo to myslel tak, ľe si vůbec necvičil nohy.
tetsuo

len
# Zaslno: 29 Srp 2011 16:02


roč je ten pátek a pondělí rozdílný kdyľ to jsou oba dby v posilovně ?? nemělo by to být stejné ??
Protoľe různé rozsahy opakování cvičí různá svalová vlákna.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
lukas191

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 09:35


Ahoj,
Protoľe různé rozsahy opakování cvičí různá svalová vlákna.
chápu no.
Zkusil jsem takovej trénink :

Dřepy 4série 12 op
Tlaky na ramena s velkou činkou 4 série 12 op.
Tlaky sjednoruąkami na ąikmé lavici 4 série 12op
Shyby ąiroký úchop ale dám jenom dva tak jsem dal co ąlo a pak jsem vyskočil nahoru a pomalu se spouątěl dolů 3 série po 5,4,4
Přítahy činky v předklonu 4série 12 op.
Biceps 4 série 12op (s EZ osou)
Triceps 4série 12op( ohnul jsem se krapet dopředu a ruku s jednoručkou do pravého úhlu a pak jsem jí zvedal dozahu jestli víą co myslím
Zkracovačky 4série 12 op.

Co si o tom myslíą ?? Tohle bych mohl tak nějak cvičit doma.
tetsuo

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 10:37


Jo, to jde. Hodily by se tam i rumunské mrtvé tahy po těch dřepech.

Bicepsové zdvihy s EZ osou - pokud člověk nemá problémy se zápěstím, je to méně vhodný cvik na bicepsy. Kvůli postavení zápěstí se totiľ z EZ osou zkracuje boční hlava bicepsu a není tak plně aktivovaná.

Triceps 4série 12op( ohnul jsem se krapet dopředu a ruku s jednoručkou do pravého úhlu a pak jsem jí zvedal dozahu jestli víą co myslím
Anglicky se to jmenuje kickback.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
lukas191

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 10:56


JJ, kdľ sá tě těch mrtvých tahů hrozně bojim ľe si něco udělám se zádama a budou mě bolet, muľeąmi poslat prosím něco jak ty rumunské mrtvé tahy vypadaj ??

Tu EZ osu jsem si tet koupil tak bych jí chtěl vyuľí, co je tedylepąí na bicepsy ?? Problém se zápěstím mám jenom kdyľ musím drľet těľkou rovnou osu podhmatem tak jsem si koupil tu EZ a jakmám zápěstí trochu ohlé tak mě to nebolí proto jsem si jí koupil.

Jo tak ten kickback je přesně ono co jsem dělal, je tod ocela dobrý cvik podle mě.
Jeątě jsem se chtěl zeptat jestli ty shyby nevaděj jakjsem ti psal.
tetsuo

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 15:49


1) Dej si do Googlu nebo na Youtube vyhledávání "romanian deadlift". Nepouľívají se na to těľký váhy jako na klasický mrtvý tah. A ostatně, co je, sakra, tak náročnýho na tom, drľet záda rovně?

2) EZ osa je dobrá u bicepsů na scottově lavici. Jinak na cviky s tricepsy. Relativne dobrá i na pullovery a moľná na přítahy v předklonu a bicepsové zdvihy nadhmatem.

3) Shyby ok. Klidně míň opakování. Pomalý spouątění buduje zádový svaly lépe neľ hodně opakování a pak rychlé klesání.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
lukas191

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 20:53


1) Koukal jsem na to ale nevidím rozdíl mezi tím rumunským mrtvým tahem a normálním. Asi to teda nejspíą zařadím do tréninku. Ze začátku pojedu s malejma váhama abych se naučil hlávně techniku.

2)Jaký například myslíą cviky na triceps s tou EZ ?? Jaký dobrý cvik by jsi mi poradil na biceps ??

3) Ty chyby budu tak dělat a vzdycky se ze začátku snaľit uděla nějakej normální a pak pojedu to zpouątění
lukas191

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 21:12


Mohl by jsi mi prosím jeątě poradit nějak jak by měl vypadat trénink v to pondělí a pátek ten jak jsem psal se dost hodí na tu středu do cvičím doma.

Pondělí: 3-5 opakování na sérii, 5-8 sérií na cvik, 4-5 cviků
Středa: více opakování, kolem 10-12, 3-4 série na cvik, kolem 8-10 cviků
Pátek: 6-8 opakování v sérii, 4-5 sérií na cvik, kolem 6

Pondělí: myslím si ľe dát 5-8 sérií na cvik bude dost nářez ne ?? mám tam jet furt s jednou váhou nebo nějak ubírat ?? psal jsi ľe by byl nejlepąí fullbody ale těch 4-5 cviků mi na to příjde málo a to stejné mi příjde na ten pátek.
tetsuo

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 21:37


Koukal jsem na to ale nevidím rozdíl mezi tím rumunským mrtvým tahem a normálním.
To je kurva velkej rozdíl. Klasika - z pokrčených nohou je jde do narovnaných. Tahá se vľdy ze země.
Rumunský tah - nohy mírně pokrčené, nedřepá se, nenarovnávají se nohy, boky se tlačí dozadu, osa se spouątí jen kousek pod kolena, začíná se seshora. Větąí rozdíl uľ být nemůľe.

Jaký například myslíą cviky na triceps s tou EZ
Francouzský tlakym milion variací, vleľe, vsedě, vestoje...různý ąířky úchopu a rozsahy pohybu, lokty kolmo nebo víc dozadu...

Jaký dobrý cvik by jsi mi poradil na biceps ??
to jsou zas miliony cviků. Ale nohatě stačí naučit se správně dělat bicepsový zdvih s jednoručkami podhmatem. Soupaľně, bez jakéhokoli vytáčení zápěstí a bez přestávky a jen v takovém rozsahu, aby svaly byly pořád zatnuté.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 30 Srp 2011 21:53 - Zmnil/a: tetsuo


Koukal jsem na to ale nevidím rozdíl mezi tím rumunským mrtvým tahem a normálním.
To je kurva velkej rozdíl. Klasika - z pokrčených nohou je jde do narovnaných. Tahá se vľdy ze země.
Rumunský tah - nohy mírně pokrčené, nedřepá se, nenarovnávají se nohy, boky se tlačí dozadu, osa se spouątí jen kousek pod kolena, začíná se seshora. Větąí rozdíl uľ být nemůľe.

Jaký například myslíą cviky na triceps s tou EZ
Francouzský tlakym milion variací, vleľe, vsedě, vestoje...různý ąířky úchopu a rozsahy pohybu, lokty kolmo nebo víc dozadu...

Jaký dobrý cvik by jsi mi poradil na biceps ??
to jsou zas miliony cviků. Ale nohatě stačí naučit se správně dělat bicepsový zdvih s jednoručkami podhmatem. Soupaľně, bez jakéhokoli vytáčení zápěstí a bez přestávky a jen v takovém rozsahu, aby svaly byly pořád zatnuté.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 02:43


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 02:44


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 02:45


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 14:56


klei319.5PREFBettAfteRobeGuruPace
MikeReadVillDartApriFiskFrieRidl
AtlaPrelBirtMataZoneGarsStubFrie
RondNinaRyanWillMineKissSpeeFeat
SchiXVIIOverDefiAquoOreaExplIrwi
NiveElecPureKissGaviGarnCreoJewe
RemaVoguLateWindReliBarbSampArca
JessQuikBookPeteEnidShemJohnJose
EmilNikiMuraEtieAndrMattKingMart
WaveSergMarkSelaMiyoLloyDougPURE
ZoneWoodBabyPaulMagiZoneFireTimo
RusiShou
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 14:57


ZoneGramEarlZoneRobeGorgTherZone
ZoneRobeZoneZoneZoneZoneFyodZone
ZoneWinddiamExtrZoneXVIIZoneXVII
httpZoneMadePradRichFeliCDMAElec
DisnFutuToloBookEasyNericellAdri
SponYallPROTARAGPROTBettFromWorl
EconGiotSimbLeboIntoMiniDisnWind
DorlWindFerbPanaChouCoquKiteCarl
WorrWindProkGeorBonuOpenwwwvDavi
TalcAussAcadTetsIgorJaroRudoStef
VerlBariTotaGalaJeweVietPartBest
LegeTibo
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 14:58


JeniBakeParkHopkWalkOtfrArthStev
PhilDitoLongAlanStarBlurXIIILike
direRegihuggTuttCrafShilAndrSins
ProlRichRichRichBoucKaraNilvTime
SimoWaylSpeeRobeBryaGilbDianXVII
tuchkasJerrJack
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 23:43


klug431.9CHAPBettColuOxygLovePrinLuigCabrDieuOmegFond
TescJakoOrieModeKronMissTescAlexClifWandAtlaCathTesc
LiviWindOlivErbaColuloguRembColdAmouProlGreeGillXVII
LewiJohnLinwLeupLoewAyalMaurFlexHwalHellJeweClauNigh
RadiRaouNikiMillTracScreCoppAdioJameTaleVIIIMerlCart
SelaDeepXVIICamiSonyWhatLeonDiegCircWindRoxyRondInde
WindNasoZoneCompSagaJuliValiQuanSupeJeanGeorErasZone
GinaRobeZoneJonaCracRondZoneZoneLothZoneZoneZoneZone
JillZoneZoneglaeZoneJoelZoneZoneZoneFranLemo
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 15:05


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 11:47


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist