Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Body
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
Pavel kolec

len
# Zaslno: 26 no 2011 21:49


Chtěl bych se zeptat ,zda je moľné docílit této postavy(domácí cvičení,nemám moľnost chodt do posilovny), kdyľ mám k dispozici pouze bench lavici (bech tyč+záváľí) a jendoručky (neomezená hmotnost) ,a 3x týdně sportuji vrcholově basktetball. Děkuji z názor
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://bios.wed dingbee.com/pics/48391/ryan_reynolds.jpg&imgrefurl =http://boards.weddingbee.com/topic/whos-your-male -celebrity-crush&h=415&w=400&sz=87&tbnid=Ah9PPq6YB trkYM:&tbnh=125&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dryan%2 Breynolds&zoom=1&q=ryan+reynolds&usg=__sB0lRSi-FEY y_NbRrRsQU6MVGBQ=&sa=X&ei=lGZpTevdBMfpOYzR_ccL&ved =0CCoQ9QEwAQ
Andre

len
# Zaslno: 26 no 2011 22:23


Jako nezlob se, ale tohle je debilni dotaz. Ty to pises jak kdyby takhle mohlo vypadat jen 1000 muzu z 2 miliard a zbytek nesmi. Pokud ma clovek dobry trenink, ale spis dodrzuje vhodny jidelnicek tak to urcite jde.
Jediny problem je v tom, ze vetsina lidi ma tento cil, ale nedokazi se toho dlouhodobe drzet, protoze nevidi na sobe vysledky. Samozrejme pokud ma clovek vrozenou nemoc co se tyce nadvahy apod tak to pujde asi hodne tezko nebo vubec.

Tenhle borec na fotce ma dobre bricho
b3a7

len
# Zaslno: 26 no 2011 22:36


Jo, dotaz debilní

Ale jasně, ľe pokud člověk chce, tak to jde. Někdy líp, někdy hůř, ale jak řekl kolega Andre: pokud máą dobrý trénink, spolu s dobrým jídelníčkem - tak proč ne. Samozřejmě to není záleľitost týdnů.

A i s tim co máą se dá sestavit kvalitní trénink.
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 09:00


Samořejmě ,napočítám ľe to bude za několik týdnů ,chtěl jsem jen vědět ,zda je moľné pouze s mým vybavením docílit toho. Protľe vidím ľe má formovanou postavu (vąe jak má být) ,jak jsem psal mám pouze jednuduché vybavení,tak jsem chtěl vědět zda je moľné s tímto nářadí posilovat celé partie. Ale přesto dík za názor
kv1t

len
# Zaslno: 27 no 2011 10:30


Samozřejmě, ľe je to moľné, záleľí to jen na tobě, jak se k tomu postavíą..
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 10:43


Čelem !
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 10:49



Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 10:49


Pavel kolec
ja mam to same vybaveni co ty a do posilovny taky nechodim. V podstate na te lavici procvicis vsecky nejdulezitejsi cviky to same s jednoruckama nebo jen s osou a zavazim.
Jediny problem je ten, ze se tezko cvici svaly izolovane (biceps o stehno apod.). Ja mam na svoji lavici moznost pripevnit nastavec, kterym muzu delat predkopavani a zakopavani + dalsi nastavec se zesikmenou plochou na provadeni scott.biceps. zdvihu, ale v tomhle obdobi to nemam v treninku takze to temer nepouzivam.

Jen si jeste spocitej kolik te vyjde 1 vstup do posilovny a kolikrat bys tam cvicil za mesic a hnedka budes mit usmev na tvari. Za to si muzes koupit suplementy nebo cokoliv jineho
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 11:16


No jsem vzdálen od města 20 km ,kde se nachází nejbliľąí fitko,chdil bych tak 2x týděn,protoľe dělám vrcholově ostatní sporty. Kdyľ to tak sečut ,jizda do města 50 kč tam i zpět + jeden vstup 70 Kč ,suma sumárum na měsíc to výjde cca do tisícovy ,takľe za rok 12 tyček ,mám vybavení v hodnotě 8 tisíc + lavice vlastní výroby, takľe to výjde dobře :D
Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 11:30


me to fitko taky vyslo kolem tech 10-11 rocne a vybaveni mam za kolem cca 8 tisic mozna 8,5, takze navratnost tam je a navic kazdym casem ve fitku se navratnost zvysuje o tech 120kc u tebe.
Si kup gainer popr. protein naber co nejvic to pujde (myslim svaly ne tuk ) a pak to """""""""staci""""""""" vyrysovat coz neni tak snadne jak se presvedcuju
kernel

len
# Zaslno: 27 no 2011 19:18


Iluzorní představy.
Ryan Reynolds,188, 35let. To co vidím není o chození do tělocvičny s činkama. Né ľe by tam nechodil, ale rozhodně netahá víc neľ váhu svého těla a ani to ne.
Na tuto úroveň stačí lehká forma cvičení, precizní jídelníček, dobré spaní a aerobní námaha.

Dívám se do Google images a hodně jezdí na kole a běhá. Nevěřím, ľe děla MT a dřepy a kdyľ ano, tak ne nad 100kg.

To co vidíą jsou promofotky. Je to neudrľitelné po celý rok. 14dní pro vąechny, měsíc a půl pro talentované.

Takľe, jíst, spát 8+, aerobní námaha, kliky, shyby, angličáky. Kdyľ jsem tahat 100 tak jsem vypadal stejně. A k čemu?


Vůle odejde dřív neľ tělo.
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 19:50


kernel-dík za daląí názor ,ale mylsím si ľe jaké má rukya ramena určitě nedocílíl klikami,.......asi se mílím ,ľe :d. A jak jsem dříve psal ,nechci tahat 100 ,ani se to mu věnovat na plno (kulturistice), můj hlavní sport je basket (mám 197 čísel a 87 kg...ale ta váha na mě není vůbec vidět..větąinou mi lidi říkaj ľe jsem hajzlovej pavouk..... právě bych chtěl nějak tak zrobustnět ...nejen abych vydrľel nějká fyzický kontakt o balon s 100+ kg borcem:d
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 19:53


kernel

Tak jak teda?

"rozhodně netahá víc neľ váhu svého těla a ani to ne."

nebo

"Nevěřím, ľe děla MT a dřepy a kdyľ ano, tak ne nad 100kg."

celkem rozpor.


Jinak, kdyľ někdo opravdu chce a dělá pro to maximum, tak to dokáľe. Navíc otázka zněla, jestli s tím co má, je toho schopen dokázat. A já si myslím, ľe ANO.
Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 20:04 - Zmnil/a: Andre


Pokud je jak sam rika "pavouk" a hraje 3x tydne basket a jeste k tomu je ektomorf tak to ma co delat, protoze jeho metabolismus bude nebo je strasne rychly a aby nabral tak musi pokryt energetickou spotrebu sacharidy jako hlavni zdroj coz je vsem asi jasne, ale jde tu o mnozstvi.
Kdyby si sem dal svou vahu a vysku tak se to da spocitat. To nebude jen 5-6g na kg, ale urcite kolem 7 neli 8 g na kg vahy, aby si pokryl jak vydanou energii na basket, ale mel dost i na posilovani a na regeneraci coz, je hlavni pokud chce clovek co posiluje nabrat svaly a musim sam priznat, ze vim kde jsem delal ja pri objemove asi hlavni chybu. ALE pokud jsi endomorf tak to bude trochu jinak .
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 20:09


Andre
No nevím, jestli potřebuje nabrat nějaké obrovské mnoľství svalové hmoty. Potřebuje hlavně vyrýsovat.
Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 20:33


Ja myslel ze chce nabrat, ja si nevsiml ze chce rysovat to by bylo jinak mas recht
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 21:38


Pánové .. měřím 194 a 87 kg..... před 5 roky jsem měl 160 cm a váľl jsem 75 kg. Odmalička jsem byl velmi ale velmi obezní ,aľ pak jsem začel se sebou něco dělat,trvalo mi to tak cca 2 roky neľ jsem docíl BMI 25... mám právě pomalej metáč. Jsem schopnej ,kdyľ nedělám nic tak 2 týdny nabrat 4 kg ,to si nedělám srandu ,musím fakt makat a jíst ,,zdravě´´abych nedopadl jak v mém děství. Stále mám malou ale mám ,,pneu´´ a boky ,ale nohy mám velmi svalovité (z běhu a cyklistiky ) a s vrąkem který zaostává tak o 50 % je to nesouměrné.
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 21:51


No já jeątě loni měl 175cm a 104kg. Teď mám 177cm a 70kg. Takľe asi vím o čem mluvíą .

Asi budeą endomorf, podobně jako já. Nebudeą mít ani problém nabrat nějaké svaly, ale musíą to pracně rýsovat. Kdyľ říkáą, ľe máą "pneu" tak na to ti pomůľe vyrýsování - tj. sníľení procenta tuku v těle.
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 21:56


b3a7-ano slyąel sem o sachar. vlnách,ale kdybych ted rýsoval tak uľ ani trika na mě nebude výset ale vlát:d. Právě potřebuju nabrat hmotu ,a právě proto byla mpoje otázka zda je moľné s mým vybavením docílt podobné postavy jak reynolds.
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 22:02


Vąak tím jsem myslel, ľe by si jakoby nahrazovat tuk svaly. S timhle tělesným typem nikdy nemůľeą dávat 7g na kg váhy sachrů. Vyzkouąej si kolik potřebujeą jíst, aby si nepřibíral.
Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 22:18 - Zmnil/a: Andre


No tak jsem se sesli endomorfove a s tim ze si mel v mladi nadvahu tak ja sem byl ten samy priklad, a stim pracnym rysovanim jen potvrzuju. Ten tuk v bocich me tak ani nestve, me jde hlavne o bricho a o prsa.

Tech 7g muzes vypustit z hlavy rovnou to je moc, jak rika b3a7 musis si to vyzkouset na sobe kde je hranice nabirani tuku. Ale pokud budes jist pravidelne v rozmezi 2-3 hodin, snidat, nejist pred spanim 3 hodky a pit aspon 3L ciste vody tak to nabirani tuku bud omezis, zastavis nebo podporis jeho spalovani zalezi na tvoji strave a pitnem rezimu v nynejsich dnech pokud me chapes.

Pokud chces nabrat svaly s tim co mas tak ti to staci, kup si gainer ve dny kdy posilujes budes brat 5g na kg sve vahy.Aby si nenabral tuky, tak muzes v nektery den kdy mas trenink v basketu snizit pocet sacharidu napr. na 3g na kg sve vahy a kdyz budes chtit jit jeste dal tak muzes oddalit to nabirani tuku a treba na 10-15 minut zacvict HIIT a po nem tak 1,5 hodky zadne sachry a tim nejen urychlis metabolismus na 24-48 hodin, ale budou se spalovat tuky .
Pavel kolec

len
# Zaslno: 27 no 2011 22:35


Andre
b3a7
-kluci dik moc za rady
Andre- jo jo jak říkáą : prsa břicho ! To opravdu kdyľ se nehlídám v jídle a méně sportuji začínám mít prsa jak 80-tiletá Madonna. Jelikoľ vypiji aspoň 2,5 l vody denně a snaľím se snídat (vločky, tvaroh..atd) ,tak jsem pocítil energii na ,,celý den´´ ,ale od té doby co jsem začal zdravě a pravidelně snídat tak se cítím takový nafouklý jako bych denně přibíral,ale je to opravdu o psychice.:d
Andre

len
# Zaslno: 27 no 2011 22:58 - Zmnil/a: Andre


nafoukly ? tvaroh z rana nedavej, je to moc tezke pro zaludek, zalezi jak ho pripravujes. Ja davam ovesnou kasi s horkym mlikem tak aby to v tom plavalo se skorici (nebo 1-2 male lzicky granka), susene jabka, trocha rozinek tez neni spatne. Nebo si delej krupici to je tez super jidlo po ranu pokud mas dost casu na vareni. Pokud nemas doporucuju RACIO-to jsou ty obilne chlebicky (polystyreny) chutna to docela jak popcorn a s jogurtem to je moc dobre ( http://www.racio.cz/ tam si dej nahore vlevo PRODUKTY, pak sjed vlevo dolu a jak je modrym pismem CELOZRNE CHLEBICKY, tak ty psenicne jsou skvele 1 ten chlebicek ma-7g sacharidu 1g bilkovin a cele baleni ma tak max.2g tuku a co je super tak to ma dost vlakniny 11,2g na 100g baleni, ale jen ty psenicne, ty ostatni maji mene vlakniny, ale jsou taky super zalezi na tobe stoji to 10-13kc baleni dalsi vyhoda ) nebo jeste pokud znas Instani polentu predvarenou, je to kukuricny prasek a na sporaku v horke vode to minutu varis a je to hotove das to s mlikem a trosicku osladis a je to moc dobre, akorat ta polenta byva BIO a stoji 400g kolem 30-40kc.

Co se tyce vody tak ja mam v posledni dobe rano kdyz se vzbudim totalne suchou pusu jazyk je suchy jak kdybych mel v puse cement. Asi mam malo vody tak se snazim pit co 30-45 minut 0,25L vody a za den vypiju kolem 4-4,5 litru (procistuju telo, vetsi mnozstvi vody oddaluje ukladani tuku a taky je rychlejsi prenos zivin do svalu)
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 10:15


Já si ke snídani větąinou dávám ovesnou kaąi s rozinkama a skořicí ;) a nebo celozrnné pečivo s jogurtem.

Jinak to HIIT. Dlouho sem dělal rotoped, angličáky nebo bodyweight tabatu ale teď sem zkusil Thurster drepy a to je mnohem větąí záběr a uľ čtyři opakování mi dali zabrat - takle sem se nezadejchal ani u 12ti intervalů kdyľ sem dělal jiný typ HIIT.

http://www.youtube.com/watch?v=Norow9Nj8ZU
Andre

len
# Zaslno: 28 no 2011 10:52


thustery delavam v kruhovem a musim rict, ze kdyz mam ted den sachry kolem 100-150 tak uz v prvni serii u 10 opakovani mam dost a delat to formou HIIT jen ty drepy tak bych bud omdlel nebo dostal infarkt a co je lepsi ten borec to dela s 20LB cinkama asi kazda ma 20LB tj.cca 10kg jednoruckou na kazde ruce takze masakr. Ale zkusim to zitra udelat po kruhovem treninku.

Dneska jsem zacal novy tyden s vlnenim a za poslednich 14 dni jsem zhubnul jen 1,5kg a to jsem drzel posledni tyden ty vlny nejniz zatim za celou dobu. Davam tomu jeste 3 tydny kdy doberu gainer a zacnu pomalu zvysovat ty vlny na objemovy jidelnicek. z 84kg na 73,4 za mesic a pul je podle me uchazejici. Az budu mit objemovy jidelnicek a k tomu dam 2 aerobni treninky navic tak myslim, ze ten tuk pujde dolu i tak
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 11:12 - Zmnil/a: b3a7


já jsem dělal HIIT, s asi 5kg jednoručkama, v kaľdém opakování HIIT (20sec,10sec pauza) asi 10x - to sem nepočítal nějak, jel sem na doraz a při tom 8. - posledním opakováním uľ to fakt bylo max to failure..

Jo to je hodně pekný Já teď zase jedu něco mezi objemovým a rýsovacím, takovýudrľovací, ľádný přeľírání.

Chci si nejdříve koupit nějakou knihu, o té výľivě, a o tréninku a tak. Sestavim si nějaký nový tréninkový plán, pořádný jídleníček, a pak teprve začnu jíst fakt pořádně.

Protoľe mi nejde o to abych měl obří postavu, chtěl bych hlavně mít dobře vyrýsovanou a ne být nějaký kulturista. To se ani dívkám moc nelíbí

Jinak lehčí vlny si pak sestavím a pojedu je asi dlouhodobě a HIIT zařadim často, docela mě to baví a pro celkovou kondici je to taky výborný.

Jinak plánuju přechod z posilovny domů. Co sem se tu ptal, tak kladky a jiné stroje jsou zbytečné. Doma se nemusim na činkách s nikým střídat a nečekat 10 minut.
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 11:29


Kdyľtak si můľes zaloľit log, nebo kam to píąeą. Tady uľ chodíme docela offtopic.
Andre

len
# Zaslno: 28 no 2011 11:51 - Zmnil/a: Andre


myslis blog? to je podle me zbytecne, protoze tam bude chodit 5 lidi max. tady se o tech vecech bavi vic lidi co tomu aspon rozumi v urcite mire. Spis zalozim tema tady na foru-bude vetsi odezva popr. rad . Pokud budu mit k veceru cas tak to zalozim
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 12:01


no já mám na mysli log jako deník taky na foru Aľ začnu nový trénink tak si taky asi zaloľim. At v tom mám i sám přehled.
kernel

len
# Zaslno: 19 Be 2011 10:55


celkem rozpor.
V čem? Váha těla do 100kg, MT taky do 100kg. V čem vidíą rozpor?


Vůle odejde dřív neľ tělo.
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist