Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Brad Pitt
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
cekis

len
# Zaslno: 31 Led 2011 12:20


Zdravím, chci se zeptat... Naąel jsem na netu jak trenuje Brad Pitt co si o tom treningu myslíte? Říkal sem si ľe bych ho skusil ale chce se nejdřív zeptat tady abych znal názor těch co se vyznají víc neľ já

pondělí - hrudník
3 x 75 kliků
3 x bench press (75 kg, 88 kg, 101 kg)
3 x tlaky v sedě (36 kg, 45 kg, 59 kg)
3 x bench na lavici se 45% sklonem (36 kg, 45 kg, 59 kg)
3 x „motýlek“ (27 kg, 32 kg, 36 kg)
Opakování cviků na strojích je následující: 25x, 15x, 8x.

úterý - záda
3 x 25 přítahy na hrazdě (nadhmatem)
3 x přitahování spodní kladky v sedu na zemi (27 kg, 32 kg, 36 kg)
3 x stahování horní kladky za záda (61 kg, 68 kg, 75 kg)
3 x přítahy (zvedání) T tyče (36 kg, 43 kg, 50 kg)
Opakování cviků na strojích je 25x, 15x, 8x.

středa - ramena
3 x vzpaľování s jednoručkami (25 kg, 25 kg, 25 kg)
3 x rozpaľování jednoruček - nadhmatem, (14 kg, 14 kg, 14 kg)
3 x předpaľování (12 kg, 12 kg, 12 kg)
Opakování: 25x, 15x, 8x.

čtvrtek - biceps a triceps
3 x bicepsová lavice (27 kg, 36 kg, 43 kg)
3 x stahování kladky (ve stoji před sebe - triceps) (32 kg, 39 kg, 45 kg)
3 x jednoručky - biceps (ve stoji), (14 kg, 20 kg, 25 kg)
3 x vytahování spodní kladky (vestoje - biceps), (23 kg, 30 kg, 36 kg
Opakování: 25x, 15x, 8x.

pátek - kardio
běhací pás - 60 minut ( 80-90 % maximální tepové frekvence)
sobota - kardio
běhací pás - 60 minut ( 80-90 % maximální tepové frekvence)
neděle
volno
Patricio

len
# Zaslno: 31 Led 2011 13:10


Filmovi herci vetsinou maji trenink zamereny na co nejvetsi zatez aby pokud mozno behem co nejkratsi chvile ziskali maximum svalove hmoty, coz je taky podlozena x suplementy. Z dlouhodobeho hlediska je to dle meho nazoru zbytecne.


It's time for change - train hard or go home!
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 31 Led 2011 13:33


Zdravím, chci se zeptat... Naąel jsem na netu jak trenuje Brad Pitt co si o tom treningu myslíte? Říkal sem si ľe bych ho skusil ale chce se nejdřív zeptat tady abych znal názor těch co se vyznají víc neľ já
Je to mrdka - Beach boy trénik prostě
Nemáą tam vůbec nohy nic. - nárust je prakticky nemoľný

Vąechno je to zaloľený na tom ľe se napumpujeą díky tomudle co ti nevydrľí větčně , sem tam se zvětąíą o pár centimetrů.

Jinak si nemysli, ľe díky takovýmu tréninku budeą mit postavu jak bred pitt


Informace shromaľduj a ąiř dál
vojtechpummo

len
# Zaslno: 31 Led 2011 13:46


Stalinchlapecek delas ze sebe mistra ve svym oboru nic proti ale jen tu porad dokola meles co tu napsal tetsuo. Jaky mas zkusenosti ze rikas ze je to mrdka? Odkdy je narust bez treninku nohou nemozny? Brad ma normalne vypracovane telo nic extra a to si myslim ze vetsina lidi chce a urcite neni podminka trenovat nohy
RoManL4

len
# Zaslno: 31 Led 2011 15:30


Nejlepąí je , ten trénink vyzkouąet.. odjeď jeden cyklus a uvidíą jestli se to dá utáhnout

Zdá se mi to celkem přehnané . například 3 x 25 přítahy na hrazdě (nadhmatem) nebo bicepsová lavice s 27 kg 25x

vypadá jako celkem sluąná pumpovačka pro pokročilého mírně "nastřeleného sekáče"

_______________
souhlasím s vojtechpummo
_______________
mimo téma: svého času jsem se po 8 měsících tréninku v čerstvých 16cti dostal s benčem na 100kg a nohy jsem tehdy necvičil vůbec


Odpověď nalezneą v poznání..
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 31 Led 2011 15:37


Stalinchlapecek delas ze sebe mistra ve svym oboru nic proti ale jen tu porad dokola meles co tu napsal tetsuo. Jaky mas zkusenosti ze rikas ze je to mrdka? Odkdy je narust bez treninku nohou nemozny? Brad ma normalne vypracovane telo nic extra a to si myslim ze vetsina lidi chce a urcite neni podminka trenovat nohy
Nedělám ze sebe nic..
Je to můj názor...

Zkuąenosti jsou moje věc - podobným treninkem jsem začínal cvičit - Byl jsem velkej nateklej -> přestal jsem cvičit vąechno ze mě na jednou spadlo.

Myslím, ľe kdyľ pojdeą Ty nebo kdokoliv jiný tento plán bez nohou.. a já pojedu plán zaloľenej na nohách -> Ty budeą ten kdo bude větąí , Já budu ten co poroste

Brad ma normalne vypracovane telo nic extra a to si myslim ze vetsina lidi chce a urcite neni podminka trenovat nohy
To si pią, ľe to podmínka je
A ten kdo říká, ľe ne ? Je dost na omylu.
Je jasný, ľe nabereą prostě, to kaľdým tréninkem at je jakkoliv ąpatný.


Informace shromaľduj a ąiř dál
cekis

len
# Zaslno: 31 Led 2011 18:47


Ja nechci být ľádný Arnold. Chci jen hezkou postavu a on ji má. Kdybych to skusil jak by jste my doporučili ji udrľet?.... Patricio říká ľe je to jen krátkodobé. Chtěl bych jíd do toho naplno tak at to není zbytečné. Nebo mám ten trening nějak pozměnit?
Claws

len
# Zaslno: 31 Led 2011 18:49


Brad ma normalne vypracovane telo nic extra a to si myslim ze vetsina lidi chce a urcite neni podminka trenovat nohy
Nehledě na to, ľe Brad Pittovo svalstvo za moc nestojí, ale taky vypadá jako ąaąek, kdyľ má větąí trup a menąí spodek, vidím to v létě pořád a nepřestávám se těmhle frajerům smát. Přeji pěkný cvičení.
Claws

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:08


Stalinchlapecek delas ze sebe mistra ve svym oboru nic proti ale jen tu porad dokola meles co tu napsal tetsuo. Jaky mas zkusenosti ze rikas ze je to mrdka? Odkdy je narust bez treninku nohou nemozny?
klid hoąani, kaľdý jsme nějak začínali, chce jen pomoct, nenaváľejte se do něj. Co se týče nárustu svalů bez tréninku nohou, samozřejmě ľe svaly porostou, ale o něco pomaleji, jelikoľ bude menąí příliv testosteronu, který jak vąichni víte má největąí sekreci při dřepech, mrtvým tahu a vąech daląích cvicích, které vertikálně pusobí na pátěř.
cekis

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:15


Proč jak ąaąek? Ty jsi někdy viděl jeho nohy? pokaľný má dlouhý kalhoty Máą pravdu v tom ľe by to vypadalo blbě.. já nechci nosit v létě kalhoty. V treningu bych chtěl taky nohy. Tak mi poradte nějaký podobný trening. Mám pár známích kteří chodí do posilovny dlouho a jsou to prostě takoví ''kulturisti'' mě se to moc nelíbí ja bych rači něco na styl Brada ....jinak Claws- kdo je podle tebe dobře vypracovyný?
cekis

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:20


Přesně tak ľádný hádky o nic nejde chci jen pomoct. Dík
ZANGER

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:28 - Zmnil/a: ZANGER


Pokud budeą začátečník tak pro tebe bude asi nejvhodnějąí tohle

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4218&forum=5&page=0

Taky by moľná dost pomohlo kdyby jsme vědeli kolik ti je let
kolik měříą a
váľíą

Pokud jsi na youtube naąel něco podobnýho jako tohle http://www.youtube.com/watch?v=zSyqtOJrd5c
tak by to nemuseli být pravdivý informace ľe brad cvičil přesně tohle. U filmů větąinou dostanou nějakýho trenéra, kterej uľ by něco věděl, takľe předpokládám ľe by mu dal do treninku nohy. Bud ve fullbody, nebo moľná by měl trenink rozdělený na vrąek-spodek.

I kdyľ pokud se podíváą na toho kluka tak je to podle mě celkem vychrtlina. ®e to na něj aspon takhle zafungovalo, hrálo roli hlavně asi věk a genetika(ľe to není třeba endomorf)
Claws

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:34


Mám pár známích kteří chodí do posilovny dlouho a jsou to prostě takoví ''kulturisti'' mě se to moc nelíbí ja bych rači něco na styl Brada
neznám tady lidi z fóra, kteří by chtěli vypadat jako kulturisti. Nejlepąí bude, kdyľ začneą s plným nasazením tady uľ tisíckrát omýlaným Tetsuovým plánem, lidi si ho chválí a zároveň tě připraví na těľąí/silový tréninky - tzn. neublíľíą si, coľ se můľe stát, říkám z vlastní zkuąenosti.
ZANGER

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:36 - Zmnil/a: ZANGER


kdyľ uľ, tak si myslím ľe brad cvičil něco jako je tohle http://www.youtube.com/watch?v=gNc8ihD6BSs&feature =related

a btw jako arnold bez steroidů vypadat nebudeą, ani za 20let
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 31 Led 2011 19:54


cekis
Uvědomi si zásadní věc, ikdyľ budeą dřít nohy jako blázen, musel bys neuvěřitelně makat, abys vypadal jako kulturista. To ho se prostě nemusíą bát.

Nohy cvičit musíą o tom bez debat.
Tělo to má chytře vymyąlený, nezačne růst dokud nebude mit pevnej základ (nohy).
Je to jednoduchý, kdyľ chceą větąí ruce cvič víc dřepy a mrtvoly. Zni to směąně,ale je to tak...

Ten Tetsuův plán je nejlepąí co můľeą ze začátku ject !


Informace shromaľduj a ąiř dál
air maxim

len
# Zaslno: 31 Led 2011 20:29


já mám ruce jako kráva a dřep jsem neudělal ani jeden... nestěľuju si...
bentley

len
# Zaslno: 31 Led 2011 20:50


co to znamena ruce jak svin v nejakym normalnim meritku ?
air maxim

len
# Zaslno: 31 Led 2011 20:55


obvod bicepsu 38 výąka 178 váha 75 věk 19
Patricio

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:01


hh no pokud si myslis ze mas ruce jako krava... shvalne jsem se ted byl premerit a ja mam 40cm , 21 let, 77 kg a ze bych mel ruce jak krava mi teda neprijde, ba naopak vim ze mam co dohanet a nikdy jsem se tim nechlubil, takze tak...

U me teda porad vitezi rozum, z cehoz davam prednost sile nez objemu...


It's time for change - train hard or go home!
Patricio

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:03


K tomu treninku "cekis" myslis ze pujdes do posilovny a udelas 25 shybu na hrazde? Nebo vubec, kolik by jsi z toho treninku zvladl? Rekl bych ze ani polovinu...takze nej bude kdyz se zameris na ten zacatecnicky program.


It's time for change - train hard or go home!
air maxim

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:06


pro mě je to uspěch a jsem tím vąím moc nadąen. posiluji teprve rok.. uvidíme co časem...
bentley

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:15 - Zmnil/a: bentley


38 cm nejsou ruce jako krava ani nahodou, ale samozrejme je hlavni ze jsi s tim spokojeny ty ale jenom priste pis trochu s mirnejsimi slovy
air maxim

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:18


ok jasné, kolik je uľ hodně dobrý průměr kterého se dá reálně dosáhnout???
RoManL4

len
# Zaslno: 31 Led 2011 21:59


snaľil jsem se přijít na to jak vyjádřit pocity k tomu tréninku a uľ jsem na to kápl pánové

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00659/B rad_Pitt_659941a.jpg


Odpověď nalezneą v poznání..
TheRespect

len
# Zaslno: 31 Led 2011 22:06



Patricio

len
# Zaslno: 31 Led 2011 22:14


ok jasné, kolik je uľ hodně dobrý průměr kterého se dá reálně dosáhnout???

Az jednou dospejes, tak dojdes k nazoru ze posilovani neni o tom mit velky biceps, nosit uple tricka a byt frajer...


It's time for change - train hard or go home!
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 31 Led 2011 22:45


Az jednou dospejes, tak dojdes k nazoru ze posilovani neni o tom mit velky biceps, nosit uple tricka a byt frajer...

!


Informace shromaľduj a ąiř dál
air maxim

len
# Zaslno: 31 Led 2011 23:12 - Zmnil/a: air maxim


ale ted je pro mě docela dulěľitý nabrat na oběmu, takľe se omluvám těm které jsem tím ľe mě zajímá obvod bicepsu pohorąil nebo nedejboľe urazil.
Claws

len
# Zaslno: 1 no 2011 15:23


jestli chceą nabrat na ''objemu'' tak začni cvičit silovou trojku + doplňující cviky (nějaký tlaky na ramena, výpony na lýtka a nakonec nějaký ty paľe, já osobně bicepsy nikdy moc nelámal, takový histerčení po velkých bicepsech mě přeąlo asi po roku cvičení, teprve pak pochopíą co je to v pravým slova smyslu ''kulturistika/posilování/cvičení/buąení/blabla... ''
air maxim

len
# Zaslno: 1 no 2011 19:00


díky...
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist