Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Objemový trenink
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
tomy6cz

len
# Zaslno: 19 Srp 2010 18:41


Čau Teutso uľ budu mít zachvilku zasebou 10x10.Chtěl bych začít opět objemovku.Proto mě napadlo ľe bych zkusil,ten tvuj návrch pořádného objemového tréninku (tak na 2-3 měsíce)..znova.®e byl suprovej ale jedině co jsem na něm změnil ,je to ľe jsem vybral cvik a rozdělil cviky co byly na kozy a co bylo na bicak a tak...Proto chci se zeptat kdybych ho jel podle jak je sepsanej ,jestli by byl lepąí .Jen nechapu proč je to napřeskačku např bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem a pak Tricepsové stlačování kladky a zas ten bicak koncentrovaný bicepsový zdvih o koleno.®e kdyľ jedu bicak tak ho snad po druhý nepojedu ,a jeątě tomu za studena to zatim vychladne.Nebo to je jinak???

Jeątě něco prosim tě chtěl bych si koupit mutant mass 6,8 kg A chci se zeptat je to dobrý gainer.. Diky moc za odpověd.
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Srp 2010 22:02


Jen nechapu proč je to napřeskačku např bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem a pak Tricepsové stlačování kladky a zas ten bicak koncentrovaný bicepsový zdvih o koleno.®e kdyľ jedu bicak tak ho snad po druhý nepojedu ,a jeątě tomu za studena to zatim vychladne.Nebo to je jinak???
Ukaz mi to rozepsany jako program, takhle se v tom neorientuju


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 20 Srp 2010 09:13


Návrh pořádného objemového tréninku (tak na 2-3 měsíce)

Moľné způsoby rozvrhu tréninků
a) pondělí-úterý, čtvrtek-pátek
b) pondělí, středa, pátek, sobota
c) pondělí, středa, pátek, neděle, úterý, čtvrtek, sobota, pondělí…
Cvičit tedy můľeą 4x nebo taky jen 3x týdně. Vícekrát to není rozumné.

Zezačátku dělej menąí počet sérií, s přibývajícími týdny si můľeą přidat. Stejně tak začínej na niľąích procentech zvedaných vah, postupně přidávej.

Trup (záda, hrudník) a ramena 1
1) Rumunský mrtvý tah – 5 sérií x 5 opakování (75-80 % váhy pro 1 maximální opakování)
2a) Benchpress s velkou činkou na rovné lavici – 4-5x5 (75-80 %); (supersérie s 2b)
2b) Přítahy velké činky v předklonu – 4-5x5 (75-80 %)
3a) Kliky na bradlech – 3-4x8 (přídavná zátěľ, série ukončit 1 opakování před selháním)
3b) ©iroké shyby nadmatem – 3-4x8 (přídavná zátěľ, série ukončit před selháním)
4) Trh s jednoručkou – 5-6x3
5) upaľování v předklonu – 2-3x15

Nohy a paľe 1
1) Dřepy s činkou na zádech – 5x5 (75-80 %)
2) Mrtvý tah s nataľenýma nohama – 4x8 (70 %)
3) Výpady s jednoručkami v rukou – 3-4x10-12
4a) Výpony ve stoje – 3x5 (75-80 %); (supersérie s 4b)
4b) Výpony vsedě – 3x15 (55-60 %)
5a) Bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem – 3-4x8 (70 %)
5b) Tricepsové stlačování kladky nadhmatem – 3-4x8 (70 %)
6a) Koncentrovaný bicepsový zdvih o koleno – 2-3x10-12 (60-65 %)
6b) Zapaľování s jednoručkou (kickback) – 2-3x10-12 (60-65 %)

Trup (záda, hrudník) a ramena 2
1) Silové přemístění ze země na prsa (+ výrazový tlak, pokud chceą) – 6x3
2a) Floor press s jednoručkami – 4-5x5 (75-80 %)
2b) Přítahy jednoručky v předklonu – 4-5x5 (75-80 %)
3a) Benchpress s velkou činkou na ąikmé lavici – 3-4x8 (70 %)
3b) Shyby podhmatem – 3-4x8 (70 %)
4) Tlak s jednoručkou – 3-5x3 (80-85 %) (záleľí na prvním cviku)
5) Supersérie upaľování a předpaľování – 2-3x15


Nohy a paľe 2
1) Čelní dřep (činka na prsou) – 5x5 (75-80 %)
2) Předklony s činkou na zádech (Good mornings) – 4x8 (70 %)
3) Bulharský split dřep s jednoručkami, zadní noha na lavičce – 3-4x10 (65%)
4a) Výpony na legpressu – 3x5 (75-80%)
4b) Výskoky s výponem s činkou/osou na zádech – 3x15 (55-60%)
5a) Bicepsový zdvih s EZ činkou podhmatem – 3-4x8 (70 %)
5b) Francouzský tlak s EZ činkou – 3-4x8 (70 %)
6a) Střídavý bicepsový zdvih s jednoručkami kladivovým úchopem – 2-3x10-12 (60-65 %)
6b) Tricepsová extenze jednoručky za hlavou – 2-3x10-12 (60-65 %)

V tréninku záměrně není břicho. Těľké silové cviky ho zapojují dost. Stačí se jen na začátku tréninku rozcvičit, např. takto:
1) zadní most (zvedání pánve vleľe) – 15-20 opakování
2) zkracovačky – 15-20 opak
3) boční most na obě strany – 30 vteřin staticky, nebo 10-12 opak
4) zvedání nohou ve visu – 10-12 opak
5) hyperextenze – 12-15 opak
6) sedy lehy s vytáčením nebo tzv. russian twist – 10 otočení na kaľdou stranu
7) kliky – 10-15 opak
Spolu s úvodním zahřátím kloubů (krouľivé pohyby a dynamický strečink) by to mělo zabrat tak 10 minut

POKUD NĚJAKÝ CVIK NEZNÁ©, ZKUS HLEDAT PŘES GOOGLE.COM NEBO YOUTUBE.COM
napr. power clean (silové přemístění), bulgarian split squat (bulharský dřep), floor press, good mornings, dumbell snatch (trh s jednoručkou)
tetsuo

len
# Zaslno: 20 Srp 2010 09:30


5a) Bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem – 3-4x8 (70 %)
5b) Tricepsové stlačování kladky nadhmatem – 3-4x8 (70 %)
6a) Koncentrovaný bicepsový zdvih o koleno – 2-3x10-12 (60-65 %)
6b) Zapaľování s jednoručkou (kickback) – 2-3x10-12 (60-65 %)

+
Jen nechapu proč je to napřeskačku např bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem a pak Tricepsové stlačování kladky a zas ten bicak koncentrovaný bicepsový zdvih o koleno.®e kdyľ jedu bicak tak ho snad po druhý nepojedu ,a jeątě tomu za studena to zatim vychladne

Porad si nejsem moc jisty, co chces rict. Pokud bys mel pocit, ze stridanim cviku na biceps a triceps vzdycky jedna partie "vychladne", tak to tak neni.
Tyhle superserie-stridani jedne serie na biceps a jedne na triceps prinaseji ohromne napumpovani pazi.
Nejde o to, ze delas jeden cvik po 3-4 seriich na biceps, pak cvik na triceps po 3-4 seriich. Je to tak, ze BEZ PRESTAVKY stridas cvik na biceps a triceps. a) Ty jednotlive partie si jen trochu odpocnou, ale nikdy nevychladnou. b) usetris tim spoustu minut casu, protoze nedelas prestavky po kazde serii.
Dukladne se podivej, jak jsou v tom treninku znacene cviky. Kdyz tam jsou indexy a) a b), tak se snaz ty cviky stridat bez prestavek.

Plati to i u cviku na hrudnik a zada, nebo kombinovani cviku na lytka.
U cviku, kde neni index a) a b), delej tzv. prime serie, tedy klasicky system - serie s urcitym poctem opakovani, cca 1 minuta pauza, a dalsi serie tehoz cviku.

________________________________________


chtěl bych si koupit mutant mass 6,8 kg A chci se zeptat je to dobrý gainer.
Patri k momentalni spicce.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

len
# Zaslno: 20 Srp 2010 10:41


Zdar... tak mutant jsem si koupil a muzu doporucit... chutove luxus a da se rici, ze jsem sel vahove nahoru (sice nevim jestli v tom ma prsty hlavne on ) ale jsem s nim psokojen
tomy6cz

len
# Zaslno: 22 Srp 2010 09:22


Čau tetsuo jo uľ to chapu,ten princip takľe, kde je např 4a) a 4b) tak pojedu superserie.Jeątě se chci zeptat takľe u superserii je 1minuta přestavky a normalní serii je taky minuta nebo víc.Jeątě něco kde nejsou napsaný procenta např ...4) Trh s jednoručkou,jakou vahou to vůbec mám ject .Jinak díky teutso za rady a za doporučení Mutant masse.Obědnal jsem si ho plus k tomu nějakej creatin a dextrozu.Tak jsem zvědavej jestli něco přiberu.Jinak jěątě jednou diky za rady dost mi pomahaj.Tak se měj pěkně čus.
tomy6cz

len
# Zaslno: 22 Srp 2010 09:23


Wunti diky za doporučení.
tetsuo

len
# Zaslno: 22 Srp 2010 14:21


4a) a 4b)
Udelas cvik a), okamzite prejdes na cvik b) (nepocitej cas, prose prejdi co nejrychleji), odcvic b) a pak si dej minutu pauzu.

U trhu zacinej s lehci vahou a zvysuj az do faze, kdy jsou 3 opakovani tezka.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 25 Srp 2010 11:55


Čau tetsuo chtěl jsem se jeątě na něco zeptat tět mi přiąel mutant mass a creatin muľu to uľívat dohromady.Jeątě se chci zeptat na davkování mutant masse, vąude právě píąou něco jiného někde 1 davku denně a jinde zas aľ 4davky denně.Proto se chci zeptat jak to bude dobrý uľívat. Ta jedna davká má být 2 -4 odměrky. Kdyľ nemám odměrku. Kolik tak lľic na jednu odměrku mám dát.Děkuji..
tetsuo

len
# Zaslno: 25 Srp 2010 12:31 - Zmnil/a: tetsuo


Kreatin nalacno mezi jidly, 1g/20 kg vahy denne.

Gainer podle potreb zivin. Po treninku 1g sacharidu/kg. Prepocitej si to ze slozeni vyrobku.
Pokud 1 g sachru/kg nestaci a citis horsi regeneraci, muzes pridat. Ale rozloz si davky po pulhodinach tak abys naraz neprijimal vic nez 50 g sachru.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
benji

len
# Zaslno: 27 Srp 2010 21:53


caute ma mdotaz na creatin....cetl jsem ze kdyz se bere tak po nem docela rychle naroste objem...ale je to jen zadrzovani vody a po prestani brani zase splasknou je to tak?
tetsuo

len
# Zaslno: 27 Srp 2010 23:41


Picoviny.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 9 j 2010 16:47


Čau tetsuo, tak uľ budu mít zasebou tenhle trenink.Vysledky uľasný 3kg ,takľe jsem spokojen..Takľe váľim 89kg mám 185cm.Chci se zeptát co bysi navrhoval tet a máą jeątě nějakej jinej pořádnej trenink na objem.Děkuji moc
tetsuo

len
# Zaslno: 9 j 2010 20:23


Uz budes podle me zralej taky na to HTH, co tady na foru probirame.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 10 j 2010 08:37


Jasny očem se vubec tyka ten trenink.diky
tomy6cz

len
# Zaslno: 10 j 2010 09:22


Tetsuo nemáą jeątě prosim tě ,nějaký pořadný objemoví trenink.Chtěl bych co nejvíc přibrat kdyľ uľ je ta zima.Pak na leto to vyrysovat.Nenaąel byse nějaký podobný .diky moc
tetsuo

len
# Zaslno: 10 j 2010 11:10 - Zmnil/a: tetsuo


Začátečnický fullbody trénink ve stylu Perfect Rep
(inspirováno Christianem Thibaudeauem)

Doporučuju prohlédnout si odkazy zde, jak to vypadá:
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#i -bodybuilder-program/guidelines
Zásadní je předevąím toto video:
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#3 -8211-perfect-rep

Vąechny cviky prováděj stylem zhruba 6-10 sérií po zhruba 3 opakováních
Nejprve udělej dvě rozcvičné série se 40-45 % maxima po 1-2 opakování (jen pro zjiątění správného pohybu; svaly si prokrv předtím dynamickým strečinkem).
1. pracovní série se začíná zhruba s 60 % zátěľe maxima pro 1 opakování (je to tedy VELMI lehké) a principem je zvednout váhu co nejrychleji – mělo by to být superexplozivní.
Postupně se přidává (70 %, 75 %, 80 %), 5.-6. série se provádí s 85-90 % (případně s 95 %) - coľ uľ je velmi těľké – nepůjde akcelerovat tak rychle, ale měl by ses o to snaľit (a právě ta snaha zapojí nejvíc svalů). Pohyb spouątění kontroluj, v poslední čtvrtině v hlavě přepni a zkus váhu zvednout co nejrychleji nahoru.
Tomuto systému se říká force spectrum ramping (rampa) a je to velmi odliąné od klasické a nepřílią účinné pyramidy.
Přidávat si ale můľeą nejen po 5 % procentech ale i jinak. S 85 nebo 90 % můľeą také udělat více sérií neľ jednu, záleľí na momentální výkonnosti.

Vąe se řídí principem tzv. autoregulace: Druhé opakování v sérii by mělo být provedeno rychleji neľ první a třetí opakování provedeno rychleji neľ druhé. Pokud nelze provést druhé opakování rychleji, nebo není moľné akcelerovat třetí, tak ukonči sérii a přejdi do finální fáze cviku. Někdy budeą tedy dělat "jen" 5 sérií, někdy 9. Rozmezí 6-10 tedy není pevné.
Tělo není stroj, zkus mu naslouchat. Kaľdý den máą trochu jinou maximálku. Totéľ platí i pro pauzy – neměly by být deląí neľ 90 vteřin, ale zezačátku mohou být výrazně kratąí. Zkrátka: zvedej, kdyľ se cítíą, ľe na to máą (měl by ses cítit psychicky svěľí), a neodpočívej přílią dlouho. U úplně maximálních sérií můľe být pauza samozřejmě deląí – je to opravdu věc pocitu.

Poté, co uľ nejsi schopný přihazovat váhu, případně akcelerovat rychlost opakování, shoď zátěľ o 20 % (tedy na zhruba 70 %). S touto zátěľí proveď jednu poslední sérii cviku v maximálním mnoľství opakování, jakého jsi schopen. Někdy to bude 7-8, někdy 10-12, někdy i více neľ 15 (u izolovanějąích nebo obecně technicky snaząích a energeticky méně náročných cviků).
Pravidlem opět je, ľe by opakování měla být plynulá a rychlá. ®ádné pauzy, ľádné překonávání mrtvých bodů v pohybu. Celou dobu se snaľ mít zatnutý hlavní procvičovaný sval a mysli na jeho maximální smrą»ování. Zcela zásadní je, ľe uľ samotnou činku musíą uchopit s takovou silou a takovým způsobem, jako bys uľ prováděl samotný cvik. Nesmíą být překvapen vahou na čince, nesmíą přemýąlet aľ poté, co ji vyprostíą ze stojanů a drľíą ji, ľe je těľká a přemýąlet, co s ní budeą dělat. Uľ tento samotný set up (nachystání) je cvičení, je to první opakování, je to způsob, jak být dokonale připraven na zvedání.

_______________________________________

Základní varianta (5 dní v týdnu, 4x fullbody, 1x doplňky)
Po – spodek-dřep (FSR), spodek-tah (max rep), vrąek-horizontální tah, vrąek-horizontální tlak
Ut – spodek-tah (FSR), spodek-dřep (max rep), vrąek-vertikální tlak, vrąek-vertikální tah
St – HIIT
Čt – spodek-dřep (FSR), spodek-tah (max rep), vrąek-horizontální tlak, vrąek-horizontální tah
Pá – spodek-tah (FSR), spodek-dřep (max rep), vrąek-vertikální tah, vrąek-vertikální tlak
So – biceps (FSR), triceps (FSR), ramena (FSR), lýtka (FSR), břicho
Ne – long steady cardio

Varianta 2 (4x v týdnu, izolované cviky rozprostřené do 4 dnů)
Po – spodek-dřep, spodek-tah, vrąek-horizontální tah, vrąek-horizontální tlak, biceps
Ut – spodek-tah, spodek-dřep, vrąek-vertikální tah, vrąek-vertikální tlak, triceps
St – HIIT
Čt – spodek-dřep, spodek-tah, vrąek-horizontální tah, vrąek-horizontální tlak, ramena (izolovaný cvik)
Pá – spodek-tah, spodek-dřep, vrąek-vertikální tah, vrąek-vertikální tlak, lýtka
So – long steady cardio
Ne – volno

________________________________________

Základní schéma tréninku

FSR = Force Spectrum Ramping
Max rep = 1 série s maximálním počtem opakování s vahou okolo 70 %
Drop Set = shazovaná série (max rep se 70%, shodit na 60 % a znovu max rep, příp. shodit na 50 % a jeątě jednou max rep)

Lomítka mezi cviky značí varianty. Minimálně je vhodné zvaľovat podle momentální formy, zda čtvrtý den dělat mrtvé tahy a nenahradit je silovým přemístěním.

Cviky "ze zaráľek" vyľadují silový stojan, kde si ty zaráľky můľeą nastavit. Pokud nemáą k dispozici stojan, můľeą pouľívat cviky se stopkou ve spodní pozici 1-2 vteřiny. (Váhy jsou tomu úměrně niľąí. U dřepů je vhodné pouľít lavičku na dosednutí.)


Pondělí
Dřep s činkou na zádech – Force Spectrum Ramping (cca 6x3 od 60 do 90 % + 1x max s cca 70 %)
Zanoľování vleľe na stroji – Max Rep/Drop set
Přítahy v předklonu s velkou činkou – FSR
Benchpress na rovné lavici, ze zaráľek ze spodní pozice - FSR
Kliky na bradlech (trup rovně, začínat v horní pozici) – Max Rep/Drop set
Bicepsový zdvih s velkou činkou/jednoručkami podhmatem – Max Rep/Drop set

Úterý
Klasický mrtvý tah – FSR
Leg press (chodidla nízko na podloľce)/Hacken dřep/přednoľování na stroji – Max Rep/Drop set
Výrazový tlak s velkou činkou – FSR
Shyby podhmatem/Obrácené přítahy podhm./Stahování horní kladky podhm. – FSR
Kliky na bradlech (trup v předklonu, začínat z dolní pozice) – Max Rep/Drop set
Bicepsový zdvih s velkou/EZ činkou nadhmatem – Max Rep/Drop set

Středa
HIIT – 5-10 minut

Čtvrtek
Dřep s činkou ze zaráľek (čelní/zadní)/Dřep do sedu na lavičku-boxík – FSR
Mrtvý tah s mírně pokrčenýma nohama nebo Good mornings – Max Rep/Drop set
Benchpress na rovné lavici – FSR
Přítahy velké činky v předklonu ze zaráľek/ze země/z boxíků – FSR
Kliky na bradlech (trup rovně, začínat z dolní pozice) – Max Rep/Drop set
Bicepsový zdvih s velkou činkou/jednoručkami podhmatem/kladivovým úchopem – Max Rep/Drop set

Pátek
Sumo mrtvý tah/Tahy ze stojanu (osa těsně pod koleny)/Silové přemístění ze země - FSR
Bulharský dřep/výpady/leg press jednou nohou – Max Rep/Drop set
Tlak vsedě s velkou činkou ze zaráľek v úrovni očí/brady – FSR
Shyby nadhmatem/Obrácené přítahy nadhm./Stahování horní kladky nadhm. – FSR
Kliky na bradlech (trup v předklonu, začínat v horní pozici) – Max Rep/Drop set
Bicepsový zdvih s velkou činkou/jednoručkami podhmatem – Max Rep/Drop set

Sobota
Bicepsový zdvih s EZ činkou/jednoručkou na Scottově lavici – FSR
Bicepsový zdvih s jednoručkami vsedě s mírným záklonem – Max Rep/Drop set/FSR
Tricepsové stlačování horní kladky s lanovým drľákem/rovným drľákem – FSR
Tricepsová extenze jednoručky za hlavou (jednoruč) – Max Rep/Drop set/FSR
Upaľování s jednoručkami vestoje /předpaľování s jednoručkami – FSR
Face pulls/Prone trap raises/Upaľování v předklonu – Max Rep/Drop set/FSR
Výpony ve stoje na stroji/multipressu – FSR
Výpony na jedné noze nebo výpony vsedě – Max Rep/Drop set
Předklony s kladkou vestoje/zkracovačky se zátěľí – FSR
Přednoľování ve visu – Max Rep

Neděle
Foam roller, strečink, statické cviky na břicho, long-steady cardio – dlouhá procházka, plavání v bazénu, výlet na kole apod.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 10 j 2010 22:31


Ty blaho fakt zajmaví, uľ jsem se na něj jednou koukal.Nějak mě to moc nepřesvěčilo .Koukal jsem nato video ,bylo by to hezký kdy byto mělo tokovej učinek kterej tam píąou.Tady piąou ľe berou nějaky nato připravky jejich.Jakou máą stim zkuąenost ty.Jinak rači bych skusil nějakej klasickej podobnej co jsem jel.Diky moc
tomy6cz

len
# Zaslno: 12 j 2010 19:08


????
tetsuo

len
# Zaslno: 13 j 2010 10:46


Zkus tohle. Neboj se vyzkouset neco novyho.
Mne to prihodilo asi 20 kilo na drepu a mrtvole a 12 kilo na benchi asi za mesic.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 18 j 2010 22:58


Čau Tetsuo tak jsem si vybral http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=1241
Chtěl jsem se zeptat .Jaký máj být přestavky mezi seri ??A kolika procentech se má ten trenink jed ,abych poznal váhu .Děkuji moc
tetsuo

len
# Zaslno: 19 j 2010 00:44


Mezi seriemi toho prvniho zakladniho cviku asi delsi, tak minutu a pul az dve minuty. U ostatnich cviku menem, kolem minuty a min.

Vahy umerne, u 5x5 je idealni zacinat na 70 % a koncit nekde na 80 %


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 25 j 2010 20:39


Diky kamo ,a prosim tě u 6x4 mám ject to samí nebo min nebo víc, diky
tetsuo

len
# Zaslno: 25 j 2010 20:47


Vetsi vahy, samozrejme.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 9 Led 2011 14:31


Čau Tetsuo chtěl bych se zeptat ,nemáą jeątě prosim tě ,nějaký pořadný objemoví trenink.Chtěl bych co nejvíc přibrat.Tet jsem dojel něco jako Korte.
Předním jsem měl Bear rutinu a předním Conjugate split by Mark Rippetoe ,a předním Návrh pořádného objemového tréninku.Bohuľel Bear rutině jsem musel udělat něco ąpatně,ľe místo abych přibral ąel dolu.Bud to bylo ąpatně zvolnený vahy nebo netuąim ,přestavky jsem dodrľoval,procenta taky kaľdej tyden přidaval 2,5kg takľe nevim kde je problem. Ale jinak jsem uľ na krásných 93kg .Takľe ta dřina vľdy za něco stojí.Jeątě si pamatuju jak jsem měl 75 kg ,kdyľ jsem začínal.Hlavně diky tobě jsem se dostal tam kde jsem. diky moc Jeątě chtěl zeptat mohl bych znova ject návrh pořádného objemového tréninku.Pokut to má vubec cenu jezdit znova ten samej trenink.diky
tetsuo

len
# Zaslno: 9 Led 2011 15:25


Nektere treninky lze samozrejme opakovat, neni v tom velky problem.

Pred zmenou treninku je vzdycky dobre si rict, co chces konkretne zlepsit. Jake citis slabiny a jak je odstranit.
Taky neni dobre jet porad treninky, ktere maji vysokou intenzitu (vahy kolem 90 %) nebo s velkym objemem serii (napr. hned za sebou Korte, bear routine a German Volume Training). Je tedy vhodnejsi stridat treninky s jinou intezitou a objemem.

Cim delsi dobu uz cvicis, tim take zvladnes vyssi frekvenci. Cili misto 3-4 treninku tydne jich zvladnes i 5.

Tvoje zacatky tady si pamatuju a pokroky jsi udelal fakt velky.
Pamatuju si ale taky, zes dost odbyval a podcenoval vyzivu a doplnky a nevim, jak je to ted.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tomy6cz

len
# Zaslno: 9 Led 2011 18:53


Stravu se snaľim dodrľovat co nejvíc finačně jde,ale suplementy nemám jim je zakladní věci něco na klouby a vitaminy a tak jinak jedu čistě.Jaký trenink bysi mi doporučil .diky
tomy6cz

len
# Zaslno: 11 Led 2011 16:51


??????????????????????????
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 09:56


http://audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.ruhttp://eyesvision.ruhttp://eyesvisions.comhttp://factoringfee.ruhttp://filmzones.ruhttp://gadwall.ruhttp://gaffertape.ru
http://gageboard.ruhttp://gagrule.ruhttp://gallduct.ruhttp://galvanometric.ruhttp://gangforeman.ruhttp://gangwayplatform.ruhttp://garbagechute.ruhttp://gardeningleave.ru
http://gascautery.ruhttp://gashbucket.ruhttp://gasreturn.ruhttp://gatedsweep.ruhttp://gaugemodel.ruhttp://gaussianfilter.ruhttp://gearpitchdiameter.ruhttp://geartreating.ru
http://generalizedanalysis.ruhttp://generalprovisions.ruhttp://geophysicalprobe.ruhttp://geriatricnurse.ruhttp://getintoaflap.ruhttp://getthebounce.ruhttp://habeascorpus.ruhttp://habituate.ru
http://hackedbolt.ruhttp://hackworker.ruhttp://hadronicannihilation.ruhttp://haemagglutinin.ruhttp://hailsquall.ruhttp://hairysphere.ruhttp://halforderfringe.ruhttp://halfsiblings.ru
http://hallofresidence.ruhttp://haltstate.ruhttp://handcoding.ruhttp://handportedhead.ruhttp://handradar.ruhttp://handsfreetelephone.ruhttp://hangonpart.ruhttp://haphazardwinding.ru
http://hardalloyteeth.ruhttp://hardasiron.ruhttp://hardenedconcrete.ruhttp://harmonicinteraction.ruhttp://hartlaubgoose.ruhttp://hatchholddown.ruhttp://haveafinetime.ruhttp://hazardousatmosphere.ru
http://headregulator.ruhttp://heartofgold.ruhttp://heatageingresistance.ruhttp://heatinggas.ruhttp://heavydutymetalcutting.ruhttp://jacketedwall.ruhttp://japanesecedar.ruhttp://jibtypecrane.ru
http://jobabandonment.ruhttp://jobstress.ruhttp://jogformation.ruhttp://jointcapsule.ruhttp://jointsealingmaterial.ruhttp://journallubricator.ruhttp://juicecatcher.ruhttp://junctionofchannels.ru
http://justiciablehomicide.ruhttp://juxtapositiontwin.ruhttp://kaposidisease.ruhttp://keepagoodoffing.ruhttp://keepsmthinhand.ruhttp://kentishglory.ruhttp://kerbweight.ruhttp://kerrrotation.ru
http://keymanassurance.ruhttp://keyserum.ruhttp://kickplate.ruhttp://killthefattedcalf.ruhttp://kilowattsecond.ruhttp://kingweakfish.ruhttp://kinozones.ruhttp://kleinbottle.ru
http://kneejoint.ruhttp://knifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 09:57


http://knockonatom.ruhttp://knowledgestate.ruhttp://kondoferromagnet.ruhttp://labeledgraph.ruhttp://laborracket.ruhttp://labourearnings.ruhttp://labourleasing.ruhttp://laburnumtree.ru
http://lacingcourse.ruhttp://lacrimalpoint.ruhttp://lactogenicfactor.ruhttp://lacunarycoefficient.ruhttp://ladletreatediron.ruhttp://laggingload.ruhttp://laissezaller.ruhttp://lambdatransition.ru
http://laminatedmaterial.ruhttp://lammasshoot.ruhttp://lamphouse.ruhttp://lancecorporal.ruhttp://lancingdie.ruhttp://landingdoor.ruhttp://landmarksensor.ruhttp://landreform.ru
http://landuseratio.ruhttp://languagelaboratory.ruhttp://largeheart.ruhttp://lasercalibration.ruhttp://laserlens.ruhttp://laserpulse.ruhttp://laterevent.ruhttp://latrinesergeant.ru
http://layabout.ruhttp://leadcoating.ruhttp://leadingfirm.ruhttp://learningcurve.ruhttp://leaveword.ruhttp://machinesensible.ruhttp://magneticequator.ruhttp://magnetotelluricfield.ru
http://mailinghouse.ruhttp://majorconcern.ruhttp://mammasdarling.ruhttp://managerialstaff.ruhttp://manipulatinghand.ruhttp://manualchoke.ruhttp://medinfobooks.ruhttp://mp3lists.ru
http://nameresolution.ruhttp://naphtheneseries.ruhttp://narrowmouthed.ruhttp://nationalcensus.ruhttp://naturalfunctor.ruhttp://navelseed.ruhttp://neatplaster.ruhttp://necroticcaries.ru
http://negativefibration.ruhttp://neighbouringrights.ruhttp://objectmodule.ruhttp://observationballoon.ruhttp://obstructivepatent.ruhttp://oceanmining.ruhttp://octupolephonon.ruhttp://offlinesystem.ru
http://offsetholder.ruhttp://olibanumresinoid.ruhttp://onesticket.ruhttp://packedspheres.ruhttp://pagingterminal.ruhttp://palatinebones.ruhttp://palmberry.ruhttp://papercoating.ru
http://paraconvexgroup.ruhttp://parasolmonoplane.ruhttp://parkingbrake.ruhttp://partfamily.ruhttp://partialmajorant.ruhttp://quadrupleworm.ruhttp://qualitybooster.ruhttp://quasimoney.ru
http://quenchedspark.ruhttp://quodrecuperet.ruhttp://rabbetledge.ruhttp://radialchaser.ruhttp://radiationestimator.ruhttp://railwaybridge.ruhttp://randomcoloration.ruhttp://rapidgrowth.ru
http://rattlesnakemaster.ruhttp://reachthroughregion.ru
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist