Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / TrĂŠnink / SestavenĂ­ trĂŠninkovĂŠho plĂĄnu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
tetsuo

Člen
# Zasláno: 14 Pro 2010 22:07


ak jsem delal renegade rows -s vlastni vahou bez cinek-vzdycky 1 ruka druha ruka klik a tak porad dokola,takhle je to dobre?
Ne, jde tam o to, ze musis udelat pritah. takze jenom ty pritahy bez kliku??

ano. Principem toho cviku je, ze je tezke udelat pritah, kdyz drzis balanc na jedne ruce. Vyzaduje to znacnou koordinaci a pevny stred tela.

stahovani na spodnĂ­ kladce sirokym uchopem -no proste jako natahnu ramena a pak to pritahnu kam mam bez zaklaneni,do rovyn polohy a tam chvilku setrvam,
ok

4)ObrĂĄcenĂŠ francouzskĂŠ tlaky (+ kliky) - psal jsi ze jsi tam udelal nakou chybku-mohl bys mi poslat pls naky to video??
dohledam


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 20:41


jj diky,

hale mam otazky k treninku na hrudnĂ­k -

potrebuju pls videa nebo anglicky nazvev k cviku :rozpaÄžovĂĄnĂ­ vleÄže na zemi

dale se chci zeptat pri rozpazovani na lavicce-styl fly aways-s rukama jdu co nejniz co jde a ruce(ramena s lokty)by mely byt v jedne rovine ze jo,nemel bych je strkat do zadu?kdyztak mi napis jenom anglicky nazev na rozpazovani na lavici ja se na to kouknu,

a jeste ke cviku stahovĂĄnĂ­ hornĂ­ kladky natazenyma rukama - tento cvik je presne na co??ja cejtil triceps pak trochu zada a kozy,a v prubehu celeho cviku mam byt narovnany??

diky za rady Mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 19 Pro 2010 21:36


ahoj,pls hod mi ty nazvy,viz vyse
tetsuo

Člen
# Zasláno: 19 Pro 2010 22:10


ke cviku stahovĂĄnĂ­ hornĂ­ kladky natazenyma rukama - tento cvik je presne na co??ja cejtil triceps pak trochu zada a kozy,a v prubehu celeho cviku mam byt narovnany??

Dej si tenhle clanek
http://www.t-nation.com/free_online_article/most_r ecent/highperformance_mass_lats_and_biceps_fatigue _loading
a treti video: Lat Fatique Loading, je to tam velmi presne ukazano. Rozhodne nemas stat rovne

rozpaÄžovĂĄnĂ­ vleÄže na zemi
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#5 -8211-training-program/phase-1-8212-shoulders/satu rday
nebo
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#5 -8211-training-program/phase-3-8212-legs/tuesday
Nepokladam to ale za hlavni cvik, spis alternativu


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 10:52


Ahoj,preji stastne a vesele svatky ,

diky za vse co pro me delas,hodne jsi mi pomohl, mej se Mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 11:55


Ahoj,
potrebuju zeptat ohledne toho rozpaÄžovĂĄnĂ­ vleÄže na zemi - vĂ­m je to alternativa ale peck deck je rozbity a kladky na rozpazovani v posilce nejsou,

a k tomu rozpazovani na zemi delam to podle videa jak si mi posilal a nejvic u toho citim predlokti,to urcite neni dobre,ale delal jsem to podle toho videa spravne,tak nevim,jestli nevis cim to muze byt,
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 12:20


Hod mi sem ten treninkovy rozpis (konkretni den a alternativy)


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 12:23


jeste se potrebuji zeptat ohledne HIIT na bricho

kolĂ­bku delam na lavici s tim ze pak se vyzvyhnu na jednu nohu,

no pak ty vysoke pritahy ze sumo postoje to delam jako sumo deadlift,

jeste bych se rad zeptal ohledne casu treninku - rozcvicka cca 15 minut a pak trenink do 60 minut?nekdy to nestihnu pres no 60 minut a do 70 minut to vzdy odjedu, diky Mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 12:25


Den 2 – fullbody se zaměřenĂ­m na hrudnĂ­k
1) VĂ˝pady dozadu s činkou na prsou – 3x10
2) Předklony vsedě na lavičce s činkou na zĂĄdech – 3x10

3a) Plyo-kliky – 5x5
3b) Tsuki press na ąikmĂŠ lavici (30°) – 5x5

4a) Squeeze Press na rovnĂŠ lavici – 3x6-8
4b) StahovĂĄnĂ­ hornĂ­ kladky ĂşzkĂ˝m paralelnĂ­m Ăşchopem/lanovĂ˝m drĞåkem na hrudnĂ­k – 3x6-8

5a) RozpaÄžovĂĄnĂ­ vestoje jednoruč s kladkou/rozpaÄžovĂĄnĂ­ na lavičce-styl fly aways – 3x6-8
5b) ZapaÄžovĂĄnĂ­ s protisměrnĂ˝mi kladkami/upaÄžovĂĄnĂ­ v předklonu s jednoručkami/vkleče s kladkou – 3x6-8

6a) RozpaÄžovĂĄnĂ­ s kladkami ve stoje z upaÄženĂ­ do předpaÄženĂ­ – 1x10-12
6b) StahovĂĄnĂ­ hornĂ­ kladky nataÄženĂ˝ma rukama – 1x10-12


a u toho 6a- jsou alternativy peck deck a to rozpazovani vleze na zemi
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 12:30 - Změnil/a: tetsuo


Delej normalni rozpazky s lehkou vahou.
Fly-aways delej s tezsi - kotroluj pohyb dolu s mirne pokrcenyma rukama a nahoru dej lehky tlak, a u rozpazek jed se stejnym postavenim pazi i nahoru - akorat tomu uzpusob vahy.

Muzes taky jeden cvik jet na sikme lavici a jeden na rovne. Tim zajistis dostatecnou pestrost.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 12:45


dobre dekuju,pojedu misto rozpazek na zemi kalsicky rozpazky na sikme lavici,dekuju,Mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2010 11:10


Ahoj,potrebuji se zeptat - cvik - stahovĂĄnĂ­ hornĂ­ kladky natazenyma rukama-
delam to podle tohoto videa jak jsi mi posĂ­lal
http://www.t-nation.com/free_online_article/most_r ecent/highperformance_mass_lats_and_biceps_fatigue _loading
je to treti video: Lat Fatique Loading

hrozne me pri tom boli spodek zad pri navratu do puvodni pozice-ale rekl bych az neprirozene a i kdyz tam mam malou vahu,nevis cim to mue byt??
diky Mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2010 12:36


Nevim, pouzivas nesmyslne tezke vahy, nepouzivas bricho...?

Nemam problem stahovat horni kladkou na hrudnik 90-95 kilo. U stahovani kladky natazenyma rukama to je neco kolem 40 kilo. Svihem bych dal bez problemu kolem 60, ale to neni cilem toho cviku.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2010 13:16


no me to boli proste pri tom pohybu jak se musim natahnout,uvidim priste,zkusim to s minimalni vahou a poradnou technikou,Mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 2 Led 2011 19:29


ahoj,prosimte mohl bys mi poslat naky video na trh s jednoruckou z predklonu?ja jsem to do tedka delal jako pritah jednorucky z predklonu opreny o lavicku(blbe jsem si to precetl)

potom Kroc rows - to jsou pritahy jednorucky v predklonu opreny o lavicku?

jeste mohl by jsi se podivat po nakem videu na ty obracene francouzske tlaky (+ kliky)

a farmers walk - na co ten cvik presne je? normalne jdu a mam rovny zada...tak by to melo bejt dobre..

dekuju Mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Led 2011 10:25


video na trh s jednoruckou z predklonu?
dumbbell snatch

Kroc rows - to jsou pritahy jednorucky v predklonu opreny o lavicku?
praveze bez opreni

farmers walk - na co ten cvik presne je? normalne jdu a mam rovny zada...tak by to melo bejt dobre..
Uchop-predklokti, trapezy, bricho...


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 8 Led 2011 18:07


ahoj potrebuju se jeste zeptat k tem kroc rows : na tom treninku(pro mirne pokrocile) uvadis tato videa : http://www.youtube.com/watch?v=WiH8BAK92Yk

http://www.youtube.com/watch?v=D7jAIdoORxI

nevidim v tom zadny rozdil oproti pritahum oprenych o lavicku
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Led 2011 21:32


No proste se neopiras nohou o lavici ale stojis rozkroceny. Teoreticky se nemusis ani o nic opirat druhou rukou.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 9 Led 2011 16:34


jasny,diky,ja jsem si to myslel ale na tech videi to tak nebylo,diky,uz mam 6 tydnu za sebou,konecne mam i penize a budu si moci koupit zase gainer,jeste cetl jsem ze kreatin je celkem dobra cesta,co si ty o tom myslis?jde mi taky o to abych si nekazil zdravi a tak,dekuju Mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Led 2011 18:19


Gainerem a kreatinem si zdravi nezkazis.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 16:27


no jasny,tak s gainerem uz mam zkusenosti,chci se zeptat primo na ten kreatin,nekde jsem cetl ze jako napumpuje svaly a tak,nebo k cemu je vlastne dobry,dekuju mara
MaraHali

Člen
# Zasláno: 15 Led 2011 10:40


ahoj,potreboval bych slyset jake konkretni ucinky ma kreatin na telo(regenerace,sila a podobne),

dale jsem v 7 tydnu cviceni-casy treninku jsou okolo 70 minut,nekdy az 75 minut,je pravda ze jsem mohl neco od jet o neco rychleji,tedko se na to zase zamerim,

a u kroc rows mam teda oprenou jenom ruku,chci se zeptat jestli tu oprenou ruku mam mit jakoby pred sebou nebo vedle sebe,(ruka bud pred telem nebo vedle tela)


diky mara
Peterson

Člen
# Zasláno: 16 Led 2011 02:34


Ahoj, doted jsem cvicil pondeli, streda, patek, ale ted nemam moc casu a tak se chci zeptat jestli by bylo stejne efektivni cvicit pondeli, utery, streda.... potrebuju nabrat hmotu, tak diky prebdem
MaraHali

Člen
# Zasláno: 22 Led 2011 18:52


ahoj,potreboval bych poradit jaky trenink bych mel jet tedko, mam odjety ty dva od tebe,pro zacatecniky a pro mirne pokrocile,mym cilem je zvetsit silu a stale nabyrat svalovou hmotu,
dale nebudu cvicit nohy tedko,za 1.tedko zimni priprava s fotbalem takze nohy jsou pod zatezi a za 2. jsem na nohach hodne nabral a uz se mi to ani nelibi,narostl me i zadek,chci spis nohy zatezovat normalnimi sporty a spi je mit vyrisovane nez velky objem,takze budu cvicit pouze horejsek, cvicit 4x tydne-nejspise fullbody(ale bez nohou),chci aby to byl trenink na silu ale i castecne na nabirani svalove hmoty,tak jestli by jsi mohl neco doporucit,ja si pak prectu ty treninky a napisu ti,dekuju Mara
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2021 08:47


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2021 08:48


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2021 08:49


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2021 20:06


Humo188.4BettReprGernDashXVIIDavi
AlisAlekFielLongZeroCyprJuleAldo
ApplMoreCounAndrInteKingLouiPete
FridKommTescTheomoreSusaOZONGree
AloeAndrViraLouiYorkRemoTAXIGilb
FyodSylvStarTescEsseLewiSigmFred
NadiMervBirdRobeSallJoshElegCirc
viscManyJoliDoroJamesporZdenMich
TensFarhBeneYounEstiEnhaCotoJudi
LateAldoSilvSatiMassMoriVentXIII
WindNikiGrosLAPIAnneZoneTanbFuxi
KakiRafe
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2021 20:07


NasoRHZNZoneZoneMichZoneZoneScot
SharZoneLargRomaNancZoneZoneROSE
TravZoneRaymZoneWillSonyRHZNZone
ZoneGertJasoModDPARACataCineBosc
PinnWorlSegaKeitDigiChicThatLine
PresMistPierCADILEXUBlitvisuWorl
ValiValiTrefProSLekhViolThatWind
wwwnPoweAntiRoweDesihappAdvaAnth
ViolAidaUnivPublJustOranBillXXIV
DownXVIIAcadFredRichEnroReceGram
EmilLeonMikhXIIIPockGrovColiBran
RonnDeco
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2021 20:08


FineSpicWorlSpoeRosaKimbThomKlau
DianJaneReciRaymMicrJohnHumaToyo
VirgPaulPfeiYakoToveFranTeodTequ
RobePARAPARAPARAJeanThomPionmory
MotoBrowLuciMoriJeanMichSherSucc
tuchkasThisSara
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist