Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Sestavení tréninkového plánu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
MaraHali

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2010 11:17


a to myslis misto tech expanderu nebo jeste k tomu?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2010 11:18


Mas nekolik variant, co si vybrat. Bud, anebo.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2010 17:11


jj dobre
MaraHali

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2010 18:46


hale takze pojedu ten trenink s tim ze cviky na nohy vubec a u kazdeh cviku serie navic kde je 4 pojedu 5 - 12 opak,12 opak,10,10,10 a kde jsou 3 tak udelam ctyri sere 12,12,10,10 opak,a mam si teda pridat jeste nake cviky?treba na to bricho a tak,zacnu bud os zitra nebo od sobotu
tetsuo

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2010 22:07


Jo, pridej si neco na bricho podle vlastniho uvazeni. Samozrejme cviky, u kterych netrpi kolena-


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2010 18:02


Cau,tak dnes jsem dodelal bazen ,vykopany,zabetonovany...,tak muzu konecne jit cvicit,od zitra to rozjedu,tesim se
MaraHali

Člen
# Zasláno: 25 Srp 2010 20:42


Cau tak dneska jsem projel celou rozcvicku-ucil jsem se cviky,+ jsem delal cviky co jsem nikdy nedelal a jsou v treninku abych se pak nezdrzoval pri treninku,


tak budu resit trenink 1 zatim -

StahovánĂ­ kladky na hrudnĂ­k/obrácenĂ© přítahy nadhmatem– 5x
Tlaky s jednoruÄŤkami na rovnĂ© lavici – 5x
Pullover s velkou ÄŤinkou – 4x
©vih s jednoruÄŤkou z pĹ™edklonu – 4x (na kaÄľdou ruku)
Kliky s nohama na laviÄŤce nebo balonu – 4x
Přítahy kladky k obliÄŤeji s rotacĂ­ ramen/přítahy jednoruÄŤky k bradÄ›/prone trap raises – 4x

nohy nemuzu kvuli tomu svalu,

dnes mi prisel expander stredne tezky a prijde mi to dost lehke na to stahovani na hrudnik tak budu muset koupit jeste tezky a kdyztak pouzivat oba, i ty obracene pritahy musim jeste vymslet jak udelam takze nevim jaky cvik udelam,

co se tyce kliku na lavicce nebo balonu-ja udelal 10 poctivyh poradnych kliku na lavicce a uz jsem nemohl,takze se chci zeptat kdyz udelam normalne opravdu poctivych 15 kliku tak asi udelam normalni kliky ty serie a melo by to byt akorat,nebude to vadit?

no u toho posledniho asi pritahy jednorucky k brade,nebo kdyz pujde ten expander tak ty Přítahy kladky k obličeji s rotací ramen,ten prone trap raises nemuzu delat protoze nemam jak se dostat na sikmo abych mohl rozpazovat ale tak tam ty alternativy budu moct delat na stridacku,


jeste nevim jestli budu schopen udelat 12 obracenych pritahu nikdy jsem to nedelal,a jeste hyperextenze se da delat i na zemi??

diky mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2010 10:41


co se tyce kliku na lavicce nebo balonu-ja udelal 10 poctivyh poradnych kliku na lavicce a uz jsem nemohl,takze se chci zeptat kdyz udelam normalne opravdu poctivych 15 kliku tak asi udelam normalni kliky ty serie a melo by to byt akorat,nebude to vadit?
Nebude. Dulezita je kvalita opakovani.

nevim jestli budu schopen udelat 12 obracenych pritahu
Uvadim tam spoustu alternativ, nektere jsou docela lehke. Ale znovu - nejde o presny pocet opakovani, ale kvalitu provadeni.

hyperextenze se da delat i na zemi??
Ano. Ale doporucuju spis delat cviky jako birddog nebo flying superman, kdyz nemas moznost delat klasickou hyperextenzi.

Ty gumy si samozrejme muzes ruzne prehybat a vytvaret tezsi odpor. Ja obvykle pouzivat nekolik prehnutych gum najednou.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2010 11:46


diky,ozvu se az budu zase si u neceho nejisty,mej se
MaraHali

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2010 19:24


tak jsem dnes cvicil,ja ti popisu jak a co a napis mi pls co jsem udelal spatne a tak,

rozcvicka super-hezky me zahrala,protahla

trenink:

obrácené přítahy nadhmatem 5x s nohama na zemi - delal jsem je poprve
a udelal jsem jich 6,5,5,5,4
je to malo,vzdy jsem sel do maxima co jsem udelal aby byla technika dobra,vim neni to podle planu ale vic jsem jich proste neudelal a proto se ptam je to spatne??ja si koupim dalsi expander tak pak snad budu moct delat Stahování kladky na hrudník


Tlaky s jednoručkami na rovné lavici 5x- serie- 12(s tou rezervou),12(bez rezervy ale vahu jsem nepridaval-vyslo mi to akorat bez pridani vahy-neni to spatne?,potom 10(s rezervou s pridanim vahy),10(bez rezervy,bez pridani vahy),10(bez rezervy bez pridani vahy)


Pullover s velkou ÄŤinkou 4x-s pokrcenyma rukama-12,12,10,10 to odcviceno pekne s pridavanim vahy)


©vih s jednoručkou z předklonu 4x na kazdou ruku- 12,12,10,10 odcviceno prava ruka,leva ruka-pridani zavazi vzdy(poslouzilo i jako chvilkova pauza) a takhle ctyrikrat

kliky 4x - 12(trochu rezerva),12(bez rezervy),8(bez rezervy-vic jsem neudelal),8(bez rezervy-opet max.co jsem zvladl)


přítahy jednoručky k bradě 4x na kazdou ruku - 12(rezerva),12(bez rezervy-pridano zavazi),10(mala rezerva.pridano zavazi),10(bez rezervy bez pridani zavazi)


crunche na bricho-2x15,sklapovacky s rotaci-2x15

pls posli mi naky video kde cvici přítahy jednoručky k bradě jestli mam dobrou techniku,

dale jde mi o to ze jsem nezvladl vsude pridat zavazi,nebo 12 opakovani jestli je to hodne spatne nebo jak,


no jinak trenink se mi libil odjel jsem ho naplno-bylo to poprve-nevedel jsem presne vahy a tak,
cas treninku - 15 minut rozcvicka,70 minut trenink(10 minut poslednich bricho)

diky za rady
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2010 23:14


obrácené přítahy nadhmatem 5x s nohama na zemi - delal jsem je poprve
a udelal jsem jich 6,5,5,5,4
je to malo,vzdy jsem sel do maxima co jsem udelal aby byla technika dobra,vim neni to podle planu ale vic jsem jich proste neudelal a proto se ptam je to spatne??

NEni

dale jde mi o to ze jsem nezvladl vsude pridat zavazi,nebo 12 opakovani jestli je to hodne spatne nebo jak,
Neni

pls posli mi naky video kde cvici přítahy jednoručky k bradě jestli mam dobrou techniku,
Najdi si na YouTube "dumbbell upright rows"


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2010 22:04


diky
MaraHali

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2010 18:58


tak dnes jsem cvicil - den 2-opet ho popisu protoze vse nebylo jak ma byt tak kdyz budou chyby tak mi je pls napsi at je priste nedelam

rozcvicka

pote trenink


Přítahy jednoruÄŤky v pĹ™edklonu s oporou o laviÄŤku – 5x (na kaÄľdou ruku)
dobre odjete(jen vzdy nepridam zavazi ale to jsi rikal ze nevadi)

Tlaky s jednoruÄŤkami vsedÄ› na laviÄŤce (mĂ­rnĂ˝ záklon) – 5x(opak,12,12,10,8,8)vic jsem na konci po pridani zavazi nezvladl


Pullover s jednoruÄŤkami (drÄľenĂ­ nadhmatem) 4x-opak 12,12,8,8 vic jsem po pridani zavazi nezvladl


kliky s přenáąením váhy na jednu ruku 4x -opak 12(6na jednu ruku a ihned 6 na druhou ruku),opet stejne 12,pote pouze 8(4jedna ruka a 4 druha ruka),uz jsem citil ze bych udelal jeste min tak jsem dal normalni kliky tech jsem dal 8

Obrácené přítahy zespodu k tyči podhmatem 4x - opak.6,5,5,4 uz ruce melo opravdu dost-hlavne predlokti


Vytáčení do stran s jednoručkou vertikalne 4x na kazdou stranu-jedna strana hned druha strana a pouza,(mohl jsem zacit hned s vetsi zatezi)opak ,12,12,10,10

+ bricho-crunche do strany(1x20 na kazdou stranu),sklapovacky(1x20,1x15)



dalsi vec je cas treninku 1h 20 minut - se vsim vsudy ale bez rozcvicky-jestli je to moc muzu ubrat tu serii ale fyzicky jsem se citil celkem dobre,odejl jsem to na 100% triko uplne mokre,to samy rucnik,


tak mi pls napis co je spatne,diky mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2010 20:48


Vytáčení do stran s jednoručkou vertikalne
To bys musel lezet na zemi a valet se do stran jako brouk

Na to, ze tam mas 7 cviku po nejakych 4 seriich, bys to mohl odcvicit rychleji.

80 minut je moc. Lze to s i rozcvicenim stahnout nekam na 65 minut.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2010 21:41


omlouvam se-brouk nejsem - diagonální pohyb z lehkého podřepu

no odjel jsem to naplno - myslim tak 5 az 10 minut bch jeste dokazal stlacit-zavazi jsem nekde uplne presne nevedel-spis jde o to ze tam to bylo treba 5x na kazdou ruku takzy uz + 2 serie a pak jsem jel jakoby 8 serie u toho vytaceni,

stve me ze nemuz vubec delat nohy a to ani nemluvim ze nehraju tenis,fotbal a florbal ale ten sval fakt radsi necham na doktorech vyjimecne, vzdycky vsechno prechazim,10.zari jdu na kontrolu tak uvidim co mi rekne-ale urcite bych mel zacit od lehke zateze postupne pridavat,zkusim priste jeste jed rychleji,mam pouzy mezi seriemi 1 min az 1,5 min-mam zkratit?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2010 21:53


Mezi cviky typu pritahy jednorucky nemusi delat pauzy skoro zadne. Stejne tak u ruznych vytaceni do strany. Tak je to opravdu na par vterin 10-20.

U ostatnich cviku delej pauzy do minuty.

Jsne, ze budes zpocenej, ale musis pred treninkem dost pit, prubezne lehce pit i pri nem a otirat se casto rucnikem.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2010 08:53


jasny
MaraHali

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2010 20:26


Chci se zeptat,pouzivam uz nakou dobu protein Matrix a Professional WPC 80,vzdy to stridam,jeden a jeden,3 x denne,rano,po treninku a vecer,nepouzivaj Gainer a ptam se tedko mi dochazi zasoby tak jak a co si mam koupit,jestli Gainer i Protein a brat oboji v jednom dni(kazdy v mensi mnozstvi-napr.2xdenne protein a 1x denne gainer),chci aby to taky nakou dobu vydrzelo z financnich duvodu,tak mi pls porad co by bylo nejlepsi koupit a tak,diky
4D4M

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2010 20:39 - Změnil/a: 4D4M


Gainer po treninku je zaklad, ten rozhodne stoji za to koupit. Pokud nemas cas nebo moznost pres den normalne jist, tak si kup i protein (respektive MRP, prasek s vetsim zastoupenim bilkovin), a nahrazuj to. Obecne to jsou ale ziviny stejne, jake muzes prijmou v normalnich potravinach, pokud se rozumne stravujes, nema cenu investovat penize do proteinu. Stejne tak nema vyznam pit ho 3x denne, jak pisou na etikete. Zalezi na tve aktualni potrebe tech zivin.

edit: Projdi si par topicu v sekci vyziva, Tetsuo tam kazdou chvili postuje seznam kvalitnich gaineru.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2010 23:05


Hlavne dober Professional WPC 80 a uz si ho znova nekupuj. Obecne vyhybej proteinum delanym jenom ze syrovatky (whey). Maji horsi profil aminokyselin a zhruba jen polovicni vyuzitelnost.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 30 Srp 2010 11:59


no ja se stravuji celkem pravidelne a myslim i celkem dobre,koupim teda urcite gainer a ten budu brat urcite teda po treninku,jinak nevim jestli i pred treninkem,a jestli ma teda vyznam jinak brat protein nebo ne?a nebo jestli brat 3x denne gainer?premejslel jsem i o pangaminu
4D4M

Člen
# Zasláno: 30 Srp 2010 12:22


Gainer pred treninkem nema vyznam. Vykon pri treninku se odviji od ve svalech ulozeneho glykogenu- paliva- energie, takze od prijmu sacharidu delsi dobu pred treninkem (den pred).

Gainer nebo protein, vzdy pij podle svoji aktualni potreby zivin. Mel si napr. rano kvalitni a vydatnou snidani, nema zadny smysl pit rano jeste protein, tech bilkovin by byl jenom prebytek, a to uz telu nesvedci. Totez se sacharidy v gaineru.

Pangamin jsou vitaminy rady B, velice vhodne. Neni ani drahy. Ja si davam 5 nebo 6 tabletek po kazdem velkem jidle.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Srp 2010 13:05


Protein ma smysl, rekneme, vecer pred spanim, kdyz potrebujes jit spat driv nez za dve hodiny a potrebujes jeste nejake ziviny.
Tenhle protein by mel byt na bazi kaseinatu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2010 10:11


Tak nejprve k tem suplementum-jestli to teda dobre chapu tak si koupim gainer i protein,gainer vzdy po treninku a jinak to budu stridat dle potreby prijmu sacharidu nebo proteinu,a koupĂ­m si asi i ten pangamĂ­n,



vcera jsem cvicil den 3.,jenom kratce se potebuji zasae na neco zeptat

zatĂ­m nemohu domat delat klasickou hyperextenzi tak jsem delal tu na zemi a nevim jestli to neni spatne jestli by nebyla nak alternativa,jinak ta hyperextenze na zemi-me celkem neco urcite dala,jak spodek zad,tak i prsa jsem cejtim a trochu i ruce,


trénink mi trval opet dlouho 80 minut-ale vím ze bych to mohl stihnout drive ale u nekterych cviku jsem spatne odhadl vahu tak jsem musel ubirat a to me zrdzelo ale pro priste uz vim kolik,


a jeste se ptam jak si pridavam bricho jestli je spatne ze delam vic opakovani nez jinak v treninku treba 20 opakovani,


dale dnes budu cvicit 4.den(pridavny)

u me se sklada z
VysokĂ© přítahy velkĂ© ÄŤinky (z pĹ™edklonu do narovnánĂ­ k hrudnĂ­ku) – 4x 5-6 opak

RozpaÄľovánĂ­ s jednoruÄŤkami na Ä…ikmĂ© lavici hlavou nahoru – 4x
BicepsovĂ© zdvihy s jednoruÄŤkami v sedÄ› (mĂ­rnĂ˝ záklon) – 4x
TricepsovĂ© stahovánĂ­ kladky s lanovĂ˝m drľákem – 4x
UpaÄľovánĂ­ vsedÄ› s jednoruÄŤkami – 4x
ZkracovaÄŤky vleÄľe na gymnastickĂ©m mĂ­ÄŤi (pozdÄ›ji kotouÄŤ za hlavou/na prsou) – 4x

jen se ptam kolik stupnu mam mit na to Rozpaľování s jednoručkami a zatím neprisel ten druhy expander tak nemohu delat Tricepsové stahování kladky s lanovým drľákem tak jestli nemas nakou alternativu,

diky Mara
tetsuo

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2010 17:57


nemohu delat Tricepsové stahování kladky s lanovým drľákem tak jestli nemas nakou alternativu,
S expanderem

a jeste se ptam jak si pridavam bricho jestli je spatne ze delam vic opakovani nez jinak v treninku treba 20 opakovani
Neni dulezite mnozstvi opakovani, ale kvalita -sila kontrakce svalu


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2010 19:50


tak nejdriv dnesni trenink 4 den(pridavny)

mam opet nake otazky,snad uz naposled,

rozpaľování s jednoručkami na ąikmé lavici hlavou nahoru delal jsem na lavici se sklonem 45 stupnu,mam 45 nebo je lepsi 30?

Bicepsové zdvihy s jednoručkami v sedě (mírný záklon)-te nzaklon jsem udelal pomoci lavice-na 75 stupnu,a mam problem,leva ruka(biceps) zabiral cel dost ale na prave ruce pri stejne vaze nedostal biceps vubec zabrat,potreboval bych tam proste zvysit vahu na pravou ruku a nevim jestli to mam priste udelat,

no misto toho tricepsoveho stahovani kladky jsem udelal francouzsky tah,priste uz budu mit ten druhy expander tak to pujde,


jinak trenink jse mi moc nepovedl-trval 55 minut a furt jsem menil zavazi vubec jsem to dobre neodhadl ale priste to uz pujde,v podstate jsem se ani poradne nezapotil(proste naprd no)ani mi to neprislo narocny no,diky za rady
tetsuo

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2010 21:50


rozpaľování s jednoručkami na ąikmé lavici hlavou nahoru delal jsem na lavici se sklonem 45 stupnu,mam 45 nebo je lepsi 30?
Neni to moc dulezite.

Bicepsové zdvihy s jednoručkami v sedě (mírný záklon)-te nzaklon jsem udelal pomoci lavice-na 75 stupnu,a mam problem,leva ruka(biceps) zabiral cel dost ale na prave ruce pri stejne vaze nedostal biceps vubec zabrat
Tam jde spis o to najit spravnou polohu a ten biceps poradne protahnout a nesvihat rukama dopredu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 1 Zář 2010 12:25


ok diky za vsecny rady,fatk me to bavi a mam chut tak to chci provadet vse jak mam,jeste se chci zeptat pri Bicepsové zdvihy s jednoručkami v sedě (mírný záklon) jestli si mam dat teda vic kilo na pravou ruku kdyz ji mam silnejsi nebo to delat nemam?kdyz prihodim na pravack u tak 1 az 2 kila tak to bude vychazet akorat na obe ruce,

a posledni vec jeste se vratim k te hyperextenzi-ma cenu ji delat na zemi?nebo je lepsi naka jina laternativa,diky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 1 Zář 2010 12:46


Naopak, mel by ses snazit levou ruk zesilit. Takze na ni delej o 1-2 opakovani vic. Pravou ruku se jen snaz dostat do polohy, kdy je pro ni nejtezsi zabirat.

Hyperextenzi muzes delat i na zemi. A le muze si ji ztizit tim, ze budes zvedat trup i nohy.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MaraHali

Člen
# Zasláno: 1 Zář 2010 14:06


dobre,diky moc ,uz mam pocit ze konecne moje cviceni ma smysl
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Vaąe odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtrľené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Daląí smajlíci Zakázat smajlíky
» Uľivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uľivatelé. Zadejte své přihlaąovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist