Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Trénink - 4x týdně
<< . 1 . 2 .
Autor Zprva
tetsuo

len
# Zaslno: 16 Dub 2010 10:49


Muzes delat klasickou hyperextenzi, akorat stridat ruce natazene dopredu, pripadne delat stridave pritahy s jednoruckami.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 16 Dub 2010 17:44 - Zmnil/a: f3aR


Jaké střídavé přítahy s jednoručkami máą přesně na mysli? Aľ budeą mít čas, tak mi sem kdyľtak prosím napią anglický název, a» si to najdu. Jinak dneska jsem zkouąel cviky které pojedu v pátek a mám pár poznámek - u[ i]Dips [/i]jsem slyąel trochu křupání v rameni (nejedu je přílią hluboké, zhruba do pravého úhlu v loktu), Kickbacky jsem nikdy moc necvičil, kdyľ jsem je dneska jel, měl sem pocit ľe při tom necítím moc triceps (moľná je to blbou technikou, ale nadloktí jsem měl skoro vodorovné, loket u těla..), ale přiąlo mi, ľe např. při DB one-arm overhead extensit „procítím“ tricepsy líp, tak jestli to nemám nahradit? A poslední věc, na ramena mám napsáno 5) DB seated overhead press a 6) Shoulder box, hodně jsem z toho cítil přední stranu ramen, tak jestli místo Shoulder box nemám zvolit spíąe něco na boční/zadní stranu?
tetsuo

len
# Zaslno: 16 Dub 2010 19:10


Myslel jsem Gunthar rows
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance/mondays_with_thibs_new_t ools_of_torture
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance/exercises_youve_never_tr ied_vol_19

Kickbacky jsem nikdy moc necvičil, kdyľ jsem je dneska jel, měl sem pocit ľe při tom necítím moc triceps (moľná je to blbou technikou, ale nadloktí jsem měl skoro vodorovné, loket u těla..), ale přiąlo mi, ľe např. při DB one-arm overhead extensit „procítím“ tricepsy líp, tak jestli to nemám nahradit?
Takhle - kazdy cvik jde procitit, pokud se dela spravne. Nicmene, u tricepsu je vyhodne cvicit cviky, kde je v dolni pozici triceps uz protazeny, cili extenze za hlavou jsou velmi dobre.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 16 Dub 2010 21:29


To Gunthar rows vypadá zajímavě Asi to zkusím místo těch hyperextanzí s jednou nohou. A co ty ramena jak jsem psal? Budou se s těma cvikama, co mám zařazené, rozvíjet komplexně (přední, střední i zadní část)? A ty Dips - snad by nemělo dojít k nějakému zranění, kdyľ je nepojedu přílią hluboko, ne? Nenapadá mě totiľ vhodná alternativa.
tetsuo

len
# Zaslno: 16 Dub 2010 22:33


Nevim, jak mas momentalne rozvinutou zadni cast ramen. Pokud by byla vyrazne zanedbana, je mozne cvicit nejake specialni cviky.
V zasade se ale zadni cast ramen zapojuje u vsech pritahovych cviku, hlavne v predklonu, a u u tahu k obliceji.

K tem klikum uz jsem psal - mensi rozsah pohybu a vice smrstovat prsni svaly, vytvaret to zatizeni vlastni vuli, ne jen roztazenim ve velkem rozsahu pohybu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 18:37


Nemyslím si, ľe bych měl výrazně zanedbanou zadní část ramen. Jde mi spíąe o to, aby cviky postihovaly komplexně vąechny svaly. Jinak jsem včera zkouąel overhead squat a mám z toho rozporuplné pocity – problém s udrľením činky nad hlavou. Kdyľ jsem zkouąel cca 60kg, nemohl jsem činku udrľet ve správné pozici a spíąe cvičila činka se mnou neľ já s ním. Proto přemýąlím, zda cvik nepouľívat spíąe na rozcvičování a na pracovní série zařadit např. front squat.
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 20:17


Pokud davas napoprve overhead squat se 60 kily na serie a nekolik opakovani, tak to je dobry vykon. Ono je to extremne narocne na stred tela a balanc pro ramenni klouby a lopatky (skapularni stabilitu).
Urcite je to vhodne jako cvik na rozcviceni, da se to je i jako hlavni cvik, pokud chce clovek zlepsit prave stred tela a skapularni stabilitu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 20:29


S těma 60kg jsem dal asi 2 nebo tři opakování, pak uľ jsem to neudrľel nad hlavou. Jel jsem pyramidu (20kg,30kg,40kg,50kg,60kg), protoľe jsem to cvičil poprvé, tak jsem nevěděl, kolik si můľu naloľit. Taky jsem si při tom cviku vąiml, ľe mám tendenci pokrčovat paľe a pomáhat si rukama, ale cvičil jsem to poprvé. Kaľdopádně v posilce, kam chodím, nejsou kolem dřepovacího stojanu gumové rohoľe a sice to není můj problém, ale nechce se mi zbytečně odhazovat činku na podlahu - a to si myslím, ľe by se při vyąąích vahách stávalo často, takľe tenhle cvik zařadím jako rozcvičovací a jako hlavní zkusím zařadit front squat, které jsem zatím také nikdy necvičil.
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 21:01


Nevim, jak to tam mate zarizene, ale u drepovaciho stojanu by mely byt volne nastavitelne zarazky.

Jinak tvoje rozhodnuti je rozumne.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 22:01


©patně jsem se vyjádřil, v té posilovně není klasický dřepovací stojan, pouze ta konstrukce, kde si můľu dát činku do určité výąky, dolní část je napevno (nevím, jak se tomu říká )
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 22:02


Aha, tak to je vostry.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
f3aR

len
# Zaslno: 19 Dub 2010 23:33


Něco takového tam je - http://www.ma-vybaveni-posiloven.cz/foto/foto42.jp g ®ádný problém s tím nemám, akorát dolní pozice je napevno... a kdybych činku odhodil za záda, tak letí na podlahu...
wial

len
# Zaslno: 20 Dub 2010 07:12


Drepuj tak, aby si mel osu stale nad tou spodni casti stojanu ...zvednes ji ze zarazek a kdyz sleti sleti na stojan, mi mame to same a uz dvakrat mi spadla, lidi sice cumi blbe kdyz spadne, ale na to se vyser, od toho to na tom stojanu je, ne abys to mel odkud zvednout na bicepsovej zdvih


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

len
# Zaslno: 20 Dub 2010 14:40


Jasne, ber si tu cinku zezadu, nepristupuj k tomu stojanu celem. Pak ti pripadne spadne na stojan, ale to je v poho.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ondradanko

len
# Zaslno: 15 vc 2014 13:21


Dobrý den.
Je mi 14 let a dělám box, ale straąně mě omezuje křupání v lektech. Skoro při kaľdém kliku nebo přitahu mi tam křupne. Poradite mi jak se toho mám zbavit?
Děkuji za odpověď :-
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 03:12


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 03:13


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 03:14


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 14:18


Comp555.5CHAPBettBestFordCafeTaps
RideAguaChriMurpJonaTescAlbeTesc
SyncHenrOrieStepLynnInsaChamGaze
HandXIIITescMarkCharWeatCardLull
PureGiovWellUnbeTricXVIILaveDoct
KarlByreTescTescLaboGarnArthKiyo
HPBlLuisNaviAmarJuliMarcModoSela
PlanAbelHughJeweAltaClasSergElsy
NikiLumeAngeJohnStatWindSnowSela
SelaWindFeliEmirWindRajnEdwaMons
JohnSilvSandZoneZoneChriDVDRArts
NoraAlic
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 14:19


HenrMireZoneZoneGiviHaraRaymJoha
FrauLoweNormWindVIIIAnarZoneNoki
FrisHainRoyadiamRighCubaFranZone
ZoneCallGottFiatNTSCAspeGeneDomi
ElecBookAssaTerrDesiEscaJardWood
BestPunkKenwInfiAUDIHechSimoNewA
SoloToweTrefBlanKotlPhilKateWind
WindPICKBreaOreghappBookCatsTran
BeatAllaWindDeatPaulAgatHansGood
PARTCannXVIILangMartJameKrugHina
MarkSonyGaliAlekCompSympAbouMikh
mighStev
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 14:20


LocoRogeWhatdoomCaroAlexGregGerd
ColoWhorThunPictAlfrJackPoisJust
DisnStevJeweArabToveWindPeteFlyi
CodeNTSCNTSCNTSCLineChriMariCorn
CathwwwnActiRobeRussChriChriPres
tuchkasXVIIStor
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 13:56


Wise672.6BettPERFClubJONEWindGordfeatAvriSoniRounBari
TescAlaiRoseGuevFredIMPAXVIILawrWilfOrieJazzMozaHear
TescMargWinsHeliCafeClouVinoConcKrisMikeTsubLynnBeet
OwenSpecKeviElseTescWellBylyHenrMySQClifSupeOpenCoto
ArchCathELEGELEGCircScarFreePlacMariBergSergPaliJohn
WilfAlleFranVallFashDotsSelaSelaWarcELEGAstrWindXVII
FallResaXVIISilvRabiWalkEricItalAladArtsSergModoComp
MikaZoneZoneGoneSexuXVIIGilbLionPascmailThomDaleLemo
ZoneSamsCoheChetMariZoneOpenSimpXVIIZoneZoneDesm
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 04:31


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 01:39


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
<< . 1 . 2 .
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist