Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / I, Bodybuilder: Nejlepší program na přibírání svalů, jaký kdy byl vymyšlen?
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
vlado27

Člen
# Zasláno: 4 Zář 2011 10:16

Dobrý deň, nechcem zakladať novú tému, tak sa opýtam tu. Cvičím 3 až 4 krát týždenne. Ohľadom prsného svalstva, stavbou hrudného koša som ho mal vždy tak nejak vyvinuté, vysunuté dopredu. Myslím, že by som potreboval " zväčšiť " klavikulu., resp. hornú časť prsného svalstva. Ale napojenie prsného na ramenné svalstvo mi príde slabé.
Cvičím 3 série po 10 opakovaní na každom cviku. Väčšinou benchpress, rozpažky na šikmej lavičke, tlak hore hlavou s jednoručkami, dolu hlavou s jednoručkami a pulover.
Mal by som zrejme zmeniť poradie cvikov, v podstate som ich cvičieval vždy v tom istom poradí. Druhá partia, ktorú cvičím v ten deň je triceps.
Čo by ste mi poradili na zväčšenie problémovej partie a vyrysovanie prsného svalstva?
Henous

Člen
# Zasláno: 10 Lis 2011 20:25

ahoj chci se zeptat cvicim 3krat tydne cele telo treba biceps na ten cvicim 3cviky a kazdej cvik delam tak 8opakovani a 5serii je to asi moc co ?kdyz to delam na vsechny partie napis my svuj nazor snazim se o objemy dik za radu
shrikant44

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2012 08:02

vím co tím chceš říct. Jen mi nejde do hlavy jak se tam ti chlapi můžou nabouchat ze 3jídel.. jestliže neberou doplňky

www.seonext.com complaints
bhole1

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2013 22:19

A co takhle skusit fitnes trenera kterej vytvori treningovej plan online? www.mybodymanager.cz
lukas Muller kultak

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2013 20:10

ahoj muze mi nekdo poradit ted sem dojel korte trenink dam si lehci trenink a pak bych skusil split http://www.body-test.cz/split-4x-tydne-trup-ramena -nohy-paze
trosku upravenej podle meho chci vedet nazor
<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0