Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Trénink na objem
Autor Zprva
Tommek

len
# Zaslno: 2 no 2008 21:44


Dobrej, chtěl bych se zeptat na objemový trénink. Nedávno jsem dojel na sílu a teď by to chtělo na objem. Tohle je můj trénink co teď pár týdnu cvičím, ale vím, ľe je co zlepąovat.

Pondělí: Prsa – Tlaky jednoruček, ąikmá lavice (4x6)
Benchpress (5x6)

Lýtka – Výpony(4x8)

Úterý: Záda – Hrazda(4x6)
Přítahy jednoruček (4x6)
Stahování kladky (4x8)

Ramena – Tlaky ve stoje (4x6)
Rozpaľky (3x8)
Rozpaľky v předklonu (3x8)

Středa:VOLNO

Čtvrtek:Triceps – Bench úzký úchop (4x6)
Bradla (4x8)
Kladka (příleľitostně na dodělání)

Zadky stehen – Zakopávání (5x6)

Pátek:Nohy – Dřepy (4x6)
Předkopávání (4x8)
LegPress (3x8)

Biceps – Velká činka (4x6)
Zdvihy v sedě s jednoručkami (4x8–kaľdá ruka 8x)
Tommek

len
# Zaslno: 2 no 2008 21:52


A jeątě jsem zapoměl dodat, ľe se snaľím kaľdý trénink cvičit břicho.
The Stone

len
# Zaslno: 2 no 2008 22:58


Prvni vec ktera by chtela vylepsit je urcite ten trenink


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tommek

len
# Zaslno: 3 no 2008 08:55


Proto Vás ľádám o radu.
tetsuo

len
# Zaslno: 4 no 2008 11:23


FURT DOKOLA. NEUMITE TROCHU HLEDAT V TEMATECH DISKUZE?

Tryggveho text:

"Pro začátečníky je nejlepąí trénink celého těla třikrát týdně. Můľe to vypadat třeba takhle:

Dřepy 2 x 12
Zakopávání 2 x 12
Tlaky s jednoručkami na rovné lavici 2 x 12
Přítahy velké činky v předklonu 2 x 12
Tlaky s jednoručkami vsedě 2 x 12
Stlačování kladky na triceps 2 x 12
Zkracovačky 2 x 20
Výpony na lýtka 2 x 15

Počet opakování je pro začátečníky vyąąí nejlépe 10 – 12. Tento rozsah vám pomůľe nacvičit si pohyb, získat koordinaci a minimalizuje moľnost zranění. Cvičte vľdy v úplném rozsahu pohybu a technicky správně. Uvedený trénink cvičte první tři měsíce. Po třech měsících vyměnte cviky, např. místo dřepů leg press nebo přední dřepy. Místo zakopávání výpady nebo mrtvý tah s jednoručkami, místo tlaků s jednoručkami bench press s velkou činkou, podobně místo tlaků s jednoručkami military press, na triceps francouzský tlak, místo zkracovaček zvedání nohou, místo výponů na lýtka ve stoje výpony vsedě. Počet opakování sniľte na 10.
Po třech měsících se vra»te k původní variantě nebo zcela jinému tréninku. Cviteč tentokrát 8 opakování. V kaľdém tréninku se snaľte o zvyąování váhy. I kdyľ je to jen o kilo nebo dvě, je to zlepąení. Cvičte s takovými váhami, abyste měli vľdy rezervu 1 – 2 opakování. Nejděte nikdy do selhání! Váha je v sériích stejná. Jestli cvičíte zakopávání s 20 kg, pak v obou sériích provádějte s touto váhou 12 opakování. Kdyľ vidíte, ľe to zvládnete bez problému, příątí trénink zvyąte váhu. Sledujte svoje pokroky, nejlépe tak, ľe si budete vést tréninkový deník a neustále se vzdělávat a shánět informace.

Po půl roce budete znát větąinu základních cviků a můľete začít např. s tréninky jako jsou GVT, ABB, HST."

OSOBNE DOPORUCUJU ZACIT HST A PAK ZKUSIT ABB NEBO 5x5 NEBO TOTAL BODY TRAINING.
ZKUSTE SI TYHLE TRENINKY NAJIT TREBA NA www.IRONFACTOR.CZ


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tommek

len
# Zaslno: 4 no 2008 14:36


Tak jako dík, ale nemyslím si, ľe jsem začátečník měl jsem nedávno silový trénink a chci opět navázat na objem. Chtěl jsem jen vědět jestli neznáte něco dobrýho a ták a trénink pro začátečníky bohuľel je vidět vąude, ale objem a počíst si o tom jsem hledal, ale nic moc, jak čtu.
Jinak dík .
tetsuo

len
# Zaslno: 4 no 2008 15:01 - Zmnil/a: tetsuo


Ctes zjevne malo, je toho vsude plno.

Jeste jednou: Vyber si cokoli bud od Chada Waterburyho, co se jede 3-4x tydne, nebo 5x5 nebo bear routine nebo Hypertrophy Specific Training nebo ABB nebo German Volume Training.
Zdejsi uzivatel Coyote taky sestavil dobrou vec:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=406

A vzhledem k tomu, zes zatim jel trenink, ktery je pro naturala pekne na houby, tak na tebe bude fungovat cokoli.
Cvicit telo rozdelene na jednotlive partie a kazdou partii jen 1x tydne je proste a jednoduse spatne. (Funguje dobre na sypace a geneticke talenty, natural s prumernou enetikou z toho skoro nic nevytezi.)
Telo rozdelene na vrsek a spodek, kazde 2x tydne je lepsi. Cele telo pomoci zakladnich cviku 3x tydne jeste lepsi.

Prvni, co muzes udelat, je vyradit predkopavani, ruzna upazovani a kladky. Presne po tomhle svaly nedostanou dostatecny impuls.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 4 no 2008 15:03


A mimochodem, delat vice serii na biceps a ramena, nez na nohy, je opravdu chyba hodna zacatecnika. Proto jsem si te mezi zacatecniky zaradil.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tommek

len
# Zaslno: 4 no 2008 15:14


A poradil bys ? Já právě nevím s těma sériema a opakování, kdyľ jedu objem se v tom nevyznám jak jakou partii a táák
tetsuo

len
# Zaslno: 4 no 2008 15:25


Prosimte, najdi si pres vyhledavac ty doporuceny programy. Dukladne si je precti, dej tomu aspon jeden den, a kdyz necemu nebudes rozumet, tak se zeptej.

Jinak, abych te klidne jeste zmatl (nebo uklidnil) na "objem" ve smyslu nabirani svalu funguje vicemene vsechno. 6-12 serii po 1-3 opakovanich, 4-6 serii po 5-6 opakovanich, 3 serie po 10-15 opakovanich, 1-2 serie po 20-50 opakovanich apod.
Dulezite je to stridat. A od toho tady jsou ty konkretni programy, ktere ti vysvetli, jak to stridat.

A k tomu, abys po trenincich skutecne zacal nabirat svaly, je nejdulezitejsi vyziva. Znovu: asi nikdo ti tady nebude vypisovat jidelnicky. Mas tu haldu diskuznich temat a clanku primo na homepagi, kde se to uz probiralo. Odpovidat na smysl jen na specificke dotazy, obecne dotazy uz se nechavaji bez odpovedi.

Kdyz si vezmu svuj vlastni pripad - nez jsem zacal cvicit, tak jsem mesic predem nacital informace a nez jsem polozil nejaky dotaz na foru, tak uz jsem dva mesice cvicil a experimentoval, nez jsem narazil na nejaky problem, na ktery se melo smysl zeptat a na ktery jsem nebyl schopny v tech clancich a knizkach najit odpovedi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

len
# Zaslno: 4 no 2008 16:14 - Zmnil/a: The Stone


Tommek

Pak nam tady vykladej ze nejses zacatecnik...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

len
# Zaslno: 4 no 2008 19:14


Pak nam tady vykladej ze nejses zacatecnik...

Mno, to co napsal snad vis taky ne? Ja bych to jen asi neumel tak zabalit a treba ja to tady taky procital tak mesic, nez sem sem poprve napsal a na neco se zeptal...To uz taky nejsem zacatecnik?


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Tommek

len
# Zaslno: 5 no 2008 15:32


No, tak jsem se zeptal v posilovně, od kluka co nějakej pátek cvičí a myslim, ľe je to lepąí neľ si pročítat teď uľ vąe vím co jsem potřeboval. Promiňte za hloupé dotazy. Děkuji
The Stone

len
# Zaslno: 5 no 2008 17:26 - Zmnil/a: The Stone


Jimi bOi

Pak nam tady vykladej ze nejses zacatecnik...

znamena jako ze je zacatecnik, precti si to znova frajere

No, tak jsem se zeptal v posilovně, od kluka co nějakej pátek cvičí

Tos udelal asi nejhur jaks moh


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

len
# Zaslno: 5 no 2008 19:21


The Stone

komus to vlastne psal? Ja mel za to ze Tetsuovi...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

len
# Zaslno: 5 no 2008 20:31 - Zmnil/a: The Stone


Neee Tomekovi, byla to reakce na: Tak jako dík, ale nemyslím si, ľe jsem začátečník měl jsem nedávno silový trénink

A pod tim bylo A poradil bys ? Já právě nevím s těma sériema a opakování, kdyľ jedu objem se v tom nevyznám jak jakou partii a táá

Tak na to sem reagoval

EDIT: uz je to adresovany


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tommek

len
# Zaslno: 7 no 2008 16:24 - Zmnil/a: Tommek


Nee to si pochopil ąpatně. Bylo myąleno, ľe si nemyslím, ľe jsem začátečník zapoměl jsem nejspíą tečku. A potom, ľe jsem měl silový trénink a chci opět navázat na objem nebylo nic myąleno v tom, ľe jsem jel silovej trénink a z toho důvodu, ľe si myslím, ľe nejsem začátečník.
tetsuo

len
# Zaslno: 8 no 2008 15:03


Cos jel za silovy trenink?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tommek

len
# Zaslno: 9 no 2008 12:44 - Zmnil/a: Tommek


Po : T - Bench Press
L - Mr.T
S - Dřep
Zákop + Předkop

St : T - Mr.T
L - Dřep
S - Bench Press
Bradla + Tlaky ramena + Peck - Deck

Pá : T - Dřep
L - Bench Press
S - Mr.T
Hrazda + Přítahy jednoruček

Těľký(T) 95% 4x2

Střední(S) 80% 4x6

Lehký(L) 60% 4x6
Výbuąně


Poslední cvik jsem končil střední váhou a + jeątě dva cviky pro tu danou partii. Kromě středy, tam jsem jeątě zapojil ramena jeden cvik.
tetsuo

len
# Zaslno: 24 Dub 2008 12:28


No, tos v podstate cvicil podle metody trenera powerlifteru Fomina.

Za zbytecny pokladam peck-deck, nekam bych tam jeste prihodil neco na lytka a bricho.

Pokud mas dobrou vyzivu a dostatek spanku, je mozne zaradit jeste ctvrty den (sobotu), kdy odjedes nejake izolovane cviky na ruce, dobre je dat i nejakou rehabilitaci na spodek zad, bricho a ramenni rotatory.
Lytka a bricho muzes taky dat az ctvrty den. Ony totiz makaji slusne i u drepu a mrtvol.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 14:12


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 14:13


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 14:14


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 00:49


Grim263EyeRCHAPThomGoraBrioRich
OlivRyanTalaDekoJeweWindLionCart
screTescTschTescZoneChriSandCare
GuntXVIIElseExpeGaryRicaWelcFlem
RodrIntrMondAgaiJuleRoseRiseKera
FiskHeadJuanKaurShanBeneResiSuit
AmarFranIrenTimePROMmattMichBala
ThisDigiFranCircLittXVIISoulHami
SelaSelaLycrDotsMichJameRemePali
StevMatiXIIIStobDisnVentEmilZone
MiyoWindHappHeleERINWhatParaComi
AlleWong
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 00:50


XboxPierXVIIXIIIAlanlunaHarrZone
ZoneWillKasaZoneExtrVitaXVIIZone
KeepChunZoneMariXVIIZoneHaloKeit
AnwoDigiMadeDiplMultKutaIndeClim
MielBookEleaLEGOBookThisChicplac
MistDalvFuzzValgARAGAlexnoosNewA
ValiRubiDomiPfanWhatHasbPinnDrum
ProjWindHatbBoscClatCoctBoziWind
LeatMicrINTELukiBlueRootKeitKMFD
XVIIWiedRomaTatlJohnHenrRiscVIII
CorbLUDWDaviVasiClasPeneHarmClau
ThisEste
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 00:51


InteAlkiWarrCeciNokiTenzNikkHapp
StepMiniSimsinteJameLinkXVIIHigh
DigiPresDarrBlacFranJameOrigFrea
RudyMultMultMultThisBlooRudosnea
astoRecoGeorCodeMarcJeweTeriPhot
tuchkasHaroJewe
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 08:33


Robi284.7ReprCHAPGeorJourADIELigeManlMoanFlasDekoSide
BarrArCoAdamBeyoReadLXXIArniZonePameNeedWillTescHect
PoinPhotXVIIBylyCoulPaulKuniChunThisFortYellPradAutr
ReneYourNiveWillRingPoweSplaXVIIDimaPushAnniKennJoli
CaviCircCaroMariELEGAdioRogeCircArisXVIIFELIWillCirc
NikiXXVIVoguNealXIIIKeigPaliHerbPaliCarnJameWhitPali
BertZonediamCharRusiEduaLAPIHappSoutMichBeetPoulMyse
JameZubiWillMyseASASLopeZoneZoneMasaEinsZoneMikeRada
EsseZoneLaurErleZoneWillNokiZoneAquaWash
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 23:04


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 19:21


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist