Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Musím víc serii
Autor Zpráva
RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 20:51

Zdravim všechny,
chodím posilovat už nějakej ten měsíc a chtěl jsem zjistit něco nového o posilováni ale všude čtu že se máj jet třeba jenom 3 serie. Já jsem si to zkoušel a moc mi to nedalo musím jet třeba 5 serii abych se trochu zničil není to moc ??? jinak papám skoro všechno

no co říct chodím studuju posiluju a jinak skoro nic
NUT

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 20:59

Ja delam taky 5 serii.Ma se v urcitych trenigach cvicit 3-5serii po 8-12opakovani muze to byt treba jiny ale ja to jedu takhle.
Kolci

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:17

RodKing
cvičíš abys rostl, nebo aby ses zničil?

--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:22

no jinak jsem měl ještě jeden problem posiluju 3x týdně jak hovado posiluju všechno do pasu nahoru ale prostě třeba kozy nebo bicáky tricáky nemůžu nějak nabrat na bicáky jsem schopný dát 10 po 42KG ale prostě mi moc nerostou kámoš má větší a dá míň. Jinak posiluju způsob že jedu málo pak víc, víc, ještě víc, a skoro nejvíc, a pak maximum nedělám to špatně ??

Kolci

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:24

RodKing
taky posiluju 3x týdně... Proč cvičíš vše od pasu nahoru? Proč ne nohy? Pokud nevíš, jak si sestavit tréninkový plán, najdi si nějaký na netu (5x5, HST...)

Samorost

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:25

RodKing
Tak asi děláš, když nerosteš. Měl by sis přečíst takový ty základní věci, studnicí poznání nechť je pro tebe třeba stránka www.ironfactor.cz kde je všechno dost dobře zpracovaný.
NUT

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:26

Rodking :ja to taky tak jedu ze pridavam postupne vahu az na tu posledni nekdy musim udelat vetsi prestavku abych ji dodelal jak mam.
Kolci

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:48 - Změnil/a: Kolci

RodKing
a taky začni pořádně jíst, najdi si něco o stravě... Ono ty svaly ti jen tak z ničeho nevyrostou...

RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 21:52

hej jasný žeru jak to jde každej den kuřecí maso creatin puding před tréningem ráno piškoty hodně piju atd ale podívám se ještě co bych mohl zlepšit jinak nohy nejedu mám je dementní od narození jsem rád když jdu běhat a když doběhám tak pak mám strašný bolesti musím jenom někdy v noci protože pak celej den nemůžu chodit vůbec a druhej den to taky není sláva

Kolci

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:06 - Změnil/a: Kolci

RodKing
aha, tak to potom jo, já myslel, že je nejedeš protože můžeš, ale nechceš...

RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:07 - Změnil/a: RodKing

Tak asi děláš, když nerosteš. Měl by sis přečíst takový ty základní věci, studnicí poznání nechť je pro tebe třeba stránka www.ironfactor.cz kde je všechno dost dobře zpracovaný.

Je tam toho spousta samý řeči jak nějakých 120 gramů toho na kg já nemůžu chodit do školy s váhou a važit kolik co čeho váží nenašel by se tu nějaky vidlak který by popsal konkrétně co jíst nebo co dělat pro zvýšení výkonu ??? věřím že tam maj pravdu ale potřebuju něco jednoduššího

RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:15

RodKing
aha, tak to potom jo, já myslel, že je nejedeš protože můžeš, ale nechceš...

já jsem byl dneska se trochu proběhnout s kámošem a musím začít běhat trochu sám vůbec neběhám jsem mu vůbec nestačil ale jinak chtěl bych běhat dost protože to potřebuju ale neměl jsem daleko k tomu abych byl na kryplkáře

triceps

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:17

pij třeba mlíko,žer tvarohy a ták no plus sachry....třeba těstoviny,rýže,brambory.....prostě musíš mít větší kalorickej příjem než je výdej a k tomu cvičení....jed třikrát tejdně celý tělo....nějákej tréning si tady na fóru najdi a nebo na ironfactoru
RodKing

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:22

triceps

Budu se snažit konešně někdo stručnej

coolturista

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:35

všude čtu že se máj jet třeba jenom 3 serie
první píčovina, ten kdo ti řekne že je vhodny ten nebo ten konstatní počet serií evidentně treninku nerozumí.
Trenink je třeba chytře cyklovat, hrát si s volume a intenzitou, točit zakladní vicekloubové cviky. Prave k menění volume v zavislosti na intenzitě a naopak se idealně hodí měnit počet serií. To že necvičíš celé tělo je velká chyba, změn to.. !
Ohledně bicepsů, u zdvihu s VČ je důležitá technika, necvičíš záda ale biceps. Zkus ubrat 5kg a zaměřit se na techniku a začít cvičit dřepy..
Samorost

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:46 - Změnil/a: Samorost

RodKing
No tam je tolik článků, že si určitě vybereš i ten stručnější.

Nečekej, že ti někdo v dvou větách poví jak máš cvičit, tak se trochu zapři a nebuď línej, přečti to a pak se třeba ptej dál.. Navíc, je tam jeden topic nejčastější dotazy začátečníků nebo tak něco, tam to je všechno po lopatě. Hledej šmudlo..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 22:58 - Změnil/a: tetsuo

Nevime, kolik meris, kolik vazis, kolik ti je, jak dlouho cvicis, jak vypada tvuj trenink (cviky, vahy, serie, opakovani).
Nevime, jaky presne mas pohybovy omezeni a kdy jsi mel s tema nohama problemy a jaky omezeni mas tedka.

Vetsina toho, co pises, je hrozne zmatena.

U jidla je dulezita hlavne pestrost a pravidelnost. Stridat druhy masa, mlecnych vyrobku, obilovin, testovin, ovoce, zeleniny atd. a jist po trech hodinach, 6x az 7x denne a stridat trochu vetsi a mensi jidla.
Co se tyce gramu jednotlivych zivin - pokud chces rust, tak si proste MUSIS zapamatovat kolik ktera potravina zhruba obsahuje. Jinak si ten jidelnicek nikdy nevypocitas, nebudes v nem umet improvizovat a nebudes vedet, jestli mas neceho malo nebo prilis.

A zkus, prosimte, vice oddelovat vety, pouzivat carky a tecky a odstavce. Jinak se v tech prispevcich neda vyznat.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
coolturista

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 00:28

Samorost
ten topik od Tryggveho je kompletně v prdeli, to je velka škoda.. ted budeme muset odkazovat jen na ironfactor
Marek

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 08:24

coolturista
no to se dalo čekat. Tohle fórum je samo o sobě v řiti...
Samorost

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 17:49

coolturista
Je to škoda no, ale tam ten článek je v podstatě to samé co tu bylo.
coolturista

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 17:52

Samorost
jak to myslis ?
Samorost

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 18:35

coolturista
Tož na IF je jeden článek který psal J_Dogg/Tryggve, je to skoro to samý co bylo tady,rady začátečníkům..
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 26 Říj 2021 12:57

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 26 Říj 2021 12:58

knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 26 Říj 2021 12:59

readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2021 23:27

Houg247.7PERFYourXVIITonyAmesNost
RichKrafPascTescArieDunsprzyStud
BlacZeroLawrAtlaZoneJackwoonTerr
SharArthMichBylyXVIIVenuNaviBrea
SideShakVadoDiviGeorBestEugeKiwi
BritHugoDeanDeepMargInteBillNavi
ettiAlbeEmmaPorcExcemattCarnGian
SusaImagOuveJordDaviValeshinMerv
FletSimbSDHCSnowPoulHenrWhilFELI
JeffKoshLafaJohnZoneAdioFranRusi
MiyoMaciRondMichZoneHostFootCeli
HarmPete
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2021 23:28

RosaMcBaEmilnetwDaviZoneXVIIZone
ZoneMarrAvenSeikRockNewbMichZone
LessWindZoneFiscMartZoneKadeulti
ProsMonkDFerDepoBlueDenmMABELieb
ZigmWindhobbGillAlanRichChicSpon
PrelDuraMistSTARSummGreeauthLife
PinkJustEditToyoSilvGracWindWind
WindJameBerlBoscSmilCalvRolfAndr
EuroClauShutlifeMamaGrodMagaConf
WindRobeJohaErnsClauHonoChasLuci
XVIINikoGaliPictRoadLarkMikhSoun
EugeCarm
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2021 23:29

PreiMichEdmuKeitWindRobeRobeNeed
BrotBertSupeMattMicrJacqEnglXVII
ChenWondWilhOverElizAnitAlthGott
DoreBlueBlueBlueJonaNothCompThou
illiEyesRuedMicrRobeEnglDavipurp
tuchkasWordBohe
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 5
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0