Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Lze zvětšit objem předloktí ?
Autor Zpráva
wariorpolni77

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2016 20:35

Ahoj,potřeboval bych poradit. Měřím 187 cm a vážím 78kg. Už chvilku chodím do posilovny a výsledky jdou znát a to i prsa a horní část rukou (biceps a triceps). Problém je ale předloktí a zápěsti. Kdybych to měl řekněme v normě a ne nějaké extra namakané,tak se nezblázním,ale předloktí a zápěstí se u mě nezměnilo ani trochu,naopak se mi zdá že se zmenšilo a mám zkrátka opravdu hodně tenké zápěstí a předloktí mám taky dost tenké. Chci se tedy zeptat na 2 věci

1.)zda existujou nějaké cviky na předloktí/zápěstí které mi zvětší objem
2.) zda fungují různé "hračky" na předloktí a zápěstí , protože co jsem se díval na internet tak jsou 2 tábory, jedni tomu nevěří a druzí říkají že to pomáhá (mám na mysli powerball,gumové kroužky,grippy atd.) a pokud by mi to aspon trochu pomohlo se zápěstím/předloktím , co by jste mi doporučili ke koupi ? Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Dub 2016 16:54

Zápěstí/předloktí se Ti nemůže zmenšit, to se jen zdá. Hračky pomůžou vždycky, ale jestli Ti něco vyroste, to je otázka. Genetické předpoklady se obejít nedají. Každej nemá něco...třeba já nemám lýtka, hamstringy a bicepsy a taky žiju.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0