Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / nemám najednou moc cviků?
Autor Zpráva
HELSING

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2015 11:30

Zdravim , chtěl jsem se zeptat , jestli nemám ve svém tréninku moc cviků. Díky moc za komentáře.

Cvičím vždy ob den.
Mrtvý tah 4x8
Rozpažování s jednoručními činkami hlavou nahoru 4x10
Krčení ramen s velkou činkou 4x10
zvedání nohou ve visu 4x15
Bench 4x8
dřepy s činkou 4x10
přítahy jednoruční činky v předklonu 4x10
sklapovačky 4x30
boxovaní a údery nohou do boxovacího pytle 4x5minut
maacher

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2015 12:16

a jaky je tvuj cil?Obecne fullbody treninky vyzaduji dost prostoru pro regeneraci, ale kdyz to nebudes hrotit a nechas si rezervu, tak by to melo jit, ale vse zalezi od regeneracnich schopnosti a trenovanosti. Jinak cvicit mt a drep v jednom treninku a k tomu dalsi tezke cviky taky muze delat problem. Cvicil bych radeji celni drep. Osobne bych kazdy trenink radeji jel jine cviky, chybi tam tlaky a tahy ve vertikalni rovine, doplnek na zadni delty ci lytka, ten trenink neni uplny a casem si muzes privodit disbalance.
HELSING

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2015 14:14

Díky moc. Jenom chci nabrat trochu svalové hmoty a zlepšit si kondici. Můžeš mi prosím napsat, který cvik by si tam doplnil. Jinak cvičím doma, takže ty cviky musejí být s činkami. Ale máš pravdu, ke konci už mi docházejí síly.
maacher

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2015 20:36

co takhle a) drep, tlaky s velko cinkou ve stoje, pritahy s velkou cinkou v predklonu, klik na bradlech b) celni drep, bench, mrtvy tak, shyby jednou 5x5, podruhe 4x10 posledni cvik 3x max , ale opakuju, nevim jak na tom jsi, jestli zvladas techniku, co je tvuj cil atd.
Lucka NN

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvc 2015 23:41

ja by som to urcite rozdelila aspon do dvoch treningovych dni napr na hornu a spodnu cast tela, toto mi pride naozaj dost a len vpodstate jeden cely regeneracny den je dost malo, iked zase zalezi dost natom , ako kvalitne to je odcvicene
HELSING

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2015 14:38

Díky moc za odpověďi uvidím jestli to půjde, jinak bych to rozdělil na ty dva tréninky.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0