Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / malá lýtka
Autor Zpráva
Vlado15

Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2015 11:16

Zdravím, mam takovy problém,který mi nedá spát.. zkrátka mam hubená a vysoko posazená lýtka,která ne a ne chtít růst
Zkoušel jsem už téměř skoro vše malá/velká váha nízke/vysoké počty opakování,ale skoro nic z toho nepřineslo ovoce.. strečink dodržuji

Nemá s tím někdo zkušenosti?
maacher

Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2015 13:47

ja s tim mam ty nejvetsi zkusenosti.po 15 letech treninku musim konstatovat, ze pokud lytka nemas geneticky dana, neudelas nic.Zkousel jsem uplne vse, 3X tydne, 1tydne, superserie vysoke pocty, silove a nic.Naproti tomu vidis kluky, kteri neudelali ani vypon a maji boule.
Vlado15

Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2015 14:17

Takže je to předem ztracené?
maacher

Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2015 17:18

nic není ztracené, bojuju dál, ale nečekej žádné zázraky
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2015 14:42

Najlepšie, čo môžeš je to proste kombinovať, raz vysoka váha menej opakovaní, raz vyššia viac opakovaní, treba meniť aj uhol nôh, raz ich mať rovno raz /\ raz \/, určite ich musíš cvičiť hneď prvý cvik toho dňa .... poprípade ich môžeš skúsiť cvičiť úplne mimo tréningu. Pre rast svalov všeobecne je najvhodnejšia doba cvičiť každých 72 hodín daný sval. Genetiku neprekonáš ale môžeš z toho vyťažiť aspoň maximum

IFBB Men's Physique athlete
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0