Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Korte
Autor Zpráva
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2014 20:53

ahoj, na internetu jsem nasel korte trenink mate sním dobre zkusenosti? zacinali jste s 70% maxima ? a jake doplnkové cviky jste pouzivali ? tady na jedne strance maj v jeden den franz tlak, biceps s jednoruc + bricho a dalsi den rozpazovani na ramena + lytka a bricho. chci se zeptat jestli jen to rozpazovani nebude malo na ramena? Chybeji mi tam tlaky a cvik na zadky
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2014 21:25

no radši na korteho jeste nepujdu, jeste se regeneruju po skripnutym mezizebernim nervem.. ale GVT vypada pekne
liliana

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2014 21:32

Fitnesáku, nezakládej na vše nové téma ptej se v jednom tématu ideálně na vše.. nebo tě moderátor roztrhne

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2014 21:37

ok, priste se polepsim
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Říj 2014 14:47

Korte, GVT, všechno tréninky pro pokročilejší borce. Na to musíš mít i fyzičku, nebo Tě to vycucne a zraníš se.

42let @ 195cm @ 125kg
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2014 16:12

Jo, uz jsem si o tom precet vic , radsi jeste zustanu u myho treninku 3+1.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0