Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Sklapovačky
Autor Zpráva
MiQuaL

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 12:02

Zdravím, chtěl bych se zeptat proč vždy , když chci cvičit sklapovačky , nebo obecně jakékoliv cviky na břicho , tak po 20-30 sklapovačkach , je mi zle (bolest břicha) popřípadně je mi na zvracení a dál už prostě jet nemuzu. Nevíte někdo co může byt špatně ?
Vermot

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 12:36

jak na zvraceni???me treba uplne pali bricho,boli me a musim treba 2 minuty pockat nez jedu dalsi serii,nebo skoncit ze je bricho unavene,ale ze bych koncil kvuli nejakych jinych nezvladatelnych bolestech to ne
Spede

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 12:38

Ahoj, tak že buď se cvičíš ve špatnou dobu, že máš plné břicho jídla nebo jako u každého, že dochází k vyplavování kyseliný mléčné, která bolí a pálí.
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 13:05

podle mě nejsi zvyklý, proto to je.. dělej něco jednoduššího... případně špatný krevní tlak...

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Pro 2013 13:18

MiQual....doporučím Ti navštívit lékaře a podrobit se vyšetření, aby se vyloučily možné zdravotní komplikace...tam může být zdravotní problém.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0