Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / zlepšení shybů
Autor Zpráva
Enabler

Člen
# Zasláno: 19 Zář 2013 22:41

Dobrý den,

Koupil jsem si domů hrazdu, ale udělám pouze 2-3 pěkný shyby (ruce mam na úrovni ramen) a potom se kroutím jak žížala :/ . Existuje nějaký "trénink" shybů, aby se počet zvyšoval? Mám namysli zvyšování opakovaní atd atd. Na hrazdě můžu udělat i široký úchop. Moc děkuji za rady!

18 let
86 kg
189 cm
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2013 08:36

v posilovnách je nějaká guma, kterou si pomáháš.. doma si mužeš dát stoličku pod nohy, tím si pomužeš nahoru a pak se pomalu spouštěj dolů, aby při tom svaly pracovaly... ale kluci jistě poradí líp ještě si myslím, že klikama taky nic nezkazíš..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
dobespavel

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2013 12:39

A děláš podhmat či nadhmat?
Lépe totiž když začneš podhmatem, ten je pro většinu lidí snažší
Musíš to zkrátka pořád zkoušet dál, cvič shyby třeba obden a jak říká liliana dělej i kliky, jinak to může vést i ke zranění (tahový cvik kompenzuješ tlakovým), nenech se hned odradit, chce to jen čas, taky jsem takto kdysi, sice asi se 66 kg, začínal
Střidej taky šířky úchopů, trénuj někdy pouze jen negativní fázi tak, že začínáš ve vrcholné pozici, kde to na několik sekund podržíš a následnspouštění přibržďuješ

Zkrátka platí: Jestli se chceš zlepšit ve shybech, dělej shyby!

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0