Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Cviky na páteř
Autor Zpráva
JeFF_

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 23:01

Zdravím vás.
Prosím,potřeboval bych ty nejlepší cviky na páteř. Nejlépe v podobě videa,jelikož jsem je tady nenašel. Děkuji.
maacher

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 07:04

cviky na pater? co si pod tim mame predstavit?myslis tim cviky v oblasti kolem patere, nebo chces posilovat kosti?
JeFF_

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 16:41

Tak posilování bederní pateře. Také kolem páteře a také nějaké cviky na posilení kloubu a kostí.

P.S maacher netýka se to mě ,ale mého kamaráda. Jestli bys mu nedoporučil nějaké cviky na narovnání páteře a její léčbu,jelikož má trochu kulatou páteř.
maacher

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 22:33

poradil bych mu, aby navštívil lékařské zařízení, kde ho prohlédne lékař nebo ortoped a ten mu určitě doporučí správné rehabilitační cvičení.
c4sper

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2013 22:44

právě řesím stejné úskalí , mám trosku skoliozu páteře a levé rameno mi klesá , mám to zapříčeněné z puberty , delal jsem 4 roky muay thaii a u toho intenzivně posiloval nejspíš špatně!! Pochybuju totiz ze by to bylo nejak geneticky danný.. Posiloval sem od 13 let .. ted se s tím snazím popasovat jelikoz , při záběrech zatížené na ramena mě to hodně omezuje.. Nevíte jak si říká ten doktor který se zaměřuje presne na tuhle problematiku ?? Neustále to oddaluji , jelikož až se za ním vydám , předpokládám že budu s posilovaním muset na chvíli přestat .. To mě ničíí

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvc 2013 08:55

Ortoped, případně neurochirurg.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 08:05

případně fyzioterapeut, kterému předchází ten ortoped.. já se skoliozou chodila jako dítě chvilku cvičit pod dohledem fyzioterapeuta, měla jsem jí v oblasti bederní páteře... proč? Špatné držení těla, později ohýbání... řekl, že nic jiného, než cvičení nepomůže..neměla jsem to moc..ale jeden bok byl vždy víc výraznější, úplně symetrický není asi nikdo.. každým těhotenstvím ( 2) se to zhoršilo, pak zase srovnalo.. v současné době cvičím už skoro rok s vahou vlastního těla, především HIIT a musím říct, že jsem takřka symetrická... hodně se mi to srovnalo... jinak Dr. mi radili hodne cviky v leže na břiše, zvedat hlavu, dělat kočičku, záklony v kleku,apod. u tebe vidím asi problém v tom, že jsi začal brzy posilovat, v pubertě se většina dost ohýbá.. kluci mají kulatá ramena,atd.. nejsou pevný svaly... skoliozu máš asi hrudní,ne? U nás skoliotiků je důležitý zpevněný střed těla..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 08:11

http://sm-system.stopbolestizad.cz/

tohle, myslím, je moc dobré..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
c4sper

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2013 16:00

dííky mrknu na to, zkusím se s tím ještě poprat sám.. Doktor si toho u mě vsiml asi v 16 letech na klasické prohlídce, mám potuchy že se jednalo o ortopeda ale nedoporučoval mi právě abych více posiloval, v tom čase sem žadnou asimetrii pri pohledu do zrcadla nevidel.. chodil jsem na rozcvicování a plavání kde byli samý důchodci a s odstupem času asi v 18 sem seknul i s polsilovanim 4 roky sem se flákal, a vsiml sem si že je to viditelny kdyz se zaměřím na levé rameno , je nize polozene nez to pravé, malá odchylka tam je..NEjsem si jistej co mám za druh skoliozy , asi ta bederní.. Byla mi oznámena příčina posilování břišních svalů, cvicil jsem je hodně intenzivně ale nikdy sem nepochopil k čemu mi byl ten spining nebo jak to nazvat, vuůbec to nepomohlo..

c4sper

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2013 16:06

Ted cvičím 5 měsíců v domácích podmínkách fullbody, ale spíš jedu činkama a vyuzivám hrazdu , myslíte že bych se mel spis zaměřit na tu pater , konkrétně těmi cviky??

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0