Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / HIIT
Autor Zpráva
tadeafc

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2013 18:12 - Změnil/a: tadeafc

Zdravím lidi,
došel jsem si za Váma pro radu ohledně HIIT tréninku.
Prohlídal sem pár videí takže nápady jak provádět určitě budou.
Dneska sem si taky zkusil první trénink v rámci kardia dne a šel sem ven "namistrovaný" jak to zvládnu jelikžo fyzičku mám..
Po cvičení 30s sprint/30s poklus v 10 opakováních sem se asi znova narodil...

Chci se dotázat hlavně na stravu:
1)Střídám HIIT(mám v plánu) s vytrvalostním kardiem - platí stejná strava tak či tak?
add 1)pokud cvičím ráno,protein zařadit před oba dva typy tréninků?
add 2)večerní cvičení - 2-3h před tréninkem nic nejest,1h po tréninku také nic krom vody?
2)zařazení - je vhodnější to zařadit po silovém,či to nechat pouze na den kardia?-jelikož sice sem tedka zničený(po těch sprintech) ale trvalo mi to cca 15 min tak nevím jestli je to dostačujicí?
3)pokud zařadím pouze v den kardia - ráno či večer?o víkendu mám dvoufázový a předpokládám,že ranní HIIT bude asi "výhodnější" a nebo je dobré to zkombinovat s vytrvalostním?

Budu velice rád za odpověď,s dalšími dotazy kdyžtak přijdu pozdějí
Dík
Legi

Moderátor
# Zasláno: 19 Kvě 2013 15:51

Strava se neliší.
Protein zařadit vždy před cvičením, jedno jestli ráno, nebo večer.
Po tréninku hodinku nic a potom normální postup.
Klasická aerobka je lepší po silovém tréninku, HIIT samostatně, nebo lze doplnit následně klasickou aerobkou (pro silnější nátury).

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2013 17:44

Aha.
Tak dneska sem si na ranní dával protein Před a večer sem si dal Po,takže příště před taktéž.
Ok.Takže beru pro ty silnější nátury.
Jinak Legi máš tak představu o tom,co je dostačující HIIT?těch 15-20 min by mělo postačit či?
A díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 19 Kvě 2013 17:59

Když se to dělá tak jak má, je 15-20 minut zcela dostačující.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2013 18:03

Ok.
Jinak ještě jednu radu
Užívám momentálně ten syr.protein Whey core 100...a chci si koupit další,jelikož mi dochází...máš nějaký lepší nápad či tento mi stačí?Hledám jen protein pro použití před/po tréninku tak jak sem psal výše..
Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 19 Kvě 2013 22:10

Mohu poradit zase to samé, kup si vícesložkový. V jiném topicu to zrovna probíráme.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2013 19:11

Legi co říkáš na HIIT trénink obden v podobě skákání přes švihadlo?
Myslím,že zvládnu ale vnitřně toho asi moc nepoznám pokud by to bylo moc...co myslíš?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Kvě 2013 20:26

V podstatě nevím na co se ptáš. Upřesni souvislost. Samo o sobě není HIIT obden žádný problém. Záleží na úrovni a četnosti tréninků. Někdy je také třeba odpočívat.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2013 07:06

No chtěl sem říct,že to není problém klidně každý den provozovat....ale co na to srdce?Jestli je to na něj opravdu taká námaha,že aspon ten den mezi HIIT tréninkem by měl být odpočinek pro něj...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Kvě 2013 09:21

Tak kardio tréninky jsou ve své podstatě dělané pro posílení kardiovaskulární soustavy, takže pokuď nemáš nějakou srdeční vadu, vysoký tlak, nebo jiné zdravotní potíže, pro srdce je to dobré.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2013 09:36

Ok...takže najíždím na každodenní ranní HIIT trénink

Dík
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0