Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Mrtvý tah a kýla
Autor Zpráva
eL81

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2012 18:31

Je možné si při cvičení mrtvého tahu uhnat kýlu? V posilovně mi říkali ať používám pás, jinak z toho můžu mít kýlu, tak nevím...
Kokain

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2012 23:32

pokud budeš cvičit s velkými váhami tak pás určitě doporučuji, pokud by sis už třeba tu kýlu neuhnal, tak si můžeš pohnout s plotýnkou což tě taky na nějakou dobu vyřadí.
Každopádně MT je základní cvik, takže buď menší váhy nebo pořídit pás.

Člen
# Zasláno: 7 Čvc 2012 11:58

Kýlu můžeš dostat i s páskem, to spolu nesouvisí.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
eL81

Člen
# Zasláno: 7 Čvc 2012 13:41

Takže jde asi spíš o pevnost břišních svalů co. Ok, díky za odpověď.
kajazouhar

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 19:58

Dnes jsem podruhé cvičil mrtvý tah, s posilováním začínám. Měřím 170cm a vážím 60kg. Minulý týden jsem zvedal 30kg a asi po minutě mě několikrát štíplo a zapálilo na pravé straně spodní části břicha. Dnes jsem cvičil s 25kg a štíplo a zapálilo mě tam tak moc, že jsem pustil činku a musel si odpočinout. Trošku to ještě pálí. Co mám dělat ? Mrtvý tah je základní cvik, nemohu ho vyřadit. Bojím se tam dát i menší váhu, myslím, že by se mi to stávalo i při poloviční váze.. Děkuji..

S pozdravem K.Zouhar.
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:01

a na kuži tě to štípe nebo v břiše... jestli v břiše, tak klidně kýla... ale jestli na kuži, tak se muže šponovat kůže-strie.. ale to asi spíš ne.. tak nezvedej tolik..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
kajazouhar

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:08

Teď už je to dobrý, tak 5 minut to štípalo a pálilo. Pálilo to spíše v břiše..

S pozdravem K.Zouhar.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:10

Jestli začínáš, snaž se spíš nejdříve základně zpevnit střed těla a naučit se dýchat. Správná technika cviku je přitom zcela zásadní.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:17

já když přepálila ze zač. břišáky... hrozně mě bolelo pod hrudní kostí..asi 14 dní byly namožené takže jak píše Legi, soustřeď se na techniku..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
kajazouhar

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:24 - Změnil/a: kajazouhar

Zkusím více zpevnit spodní část břicha, chvíli vyřadit mrtvolu a poté cvičit s nižší váhou.. Děkuji za rady..

S pozdravem K.Zouhar.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Lis 2013 20:26

Tak to začni cvičit good mornings...

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0