Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Ploché přicho??
Autor Zpráva
Misacek

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 17:50

Ahoj, Chci se zeptat, čím to je, že má někdo pěkně ploché břicho a někomu lezou břišní svaly dost ven.. jako třeba mě =(( případně jestli se to dá nějak ovlivnit... konkrétně já mám problém že mám dost vystouplá žebra a na ně se upínají upíná vrchní článek břišního svalu, a vypadá to fakt divně, když se na to kouknu z boku do zrcadla tak se chti zeptat, jestli by to šlo nějak "vyšperkovat" aby se ten sval "zatáhl" vím že to asi nebude ideál, aby to vypadalo nějak takto to je mi jasné že to tak vypadat asi nikdy nebude, ale jestli by to šlo zlepšít, popřípadě jestli je na to potřeba nějaká dieta, nebo upravit cviky, předem díky za rady.
ZANGER

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 18:24

1) máš tam tuk
2)podívej se na to ráno, když máš prádnej žaludek
3) máš slabí břicho
Misacek

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 18:32 - Změnil/a: Misacek

No, jestli muže být tuk i pod svaly... tak je to možné... slabé břicho nevím jak poznám, když už je trošku vyrýsované, ale nechce se zatáhnout

Edit:Jestli chcete mužu se vyfotit....
ZANGER

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 19:20

ok, klidne.
Ale myslím že to bude tím plným žaludkem, zkus se na sebe podívat ráno.
Misacek

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 19:55

Fakt tím plným žaludkem to není... už s tím mám problémy delší dobu

Foto ze předu-takhle to nejde ani poznat

Foto z boku-tu to jde dost vidět a nezdá se mi to normální a už mě to trápí dost dlouho
ZANGER

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 19:58 - Změnil/a: ZANGER

To máš normál, neřeš tyhle blbosti.
Opticky se ti to možná trochu zdá, ale je to normální. Až se ti zvětší kozy, tak se to bude zdát symetrický.
Ph1L

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 20:00

hlavne se rovnej, ramena dozadu trosku se vyprsit, pak se to schova a az celkove naberes tak to zanikne
Misacek

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 20:02 - Změnil/a: Misacek

právě že když se co nejvíc narovnám a "vyprsím" tak to jde vidět ještě víc... asi to chce fakt počkat se zvětší hrudník.. ale furt jsem přemýšlel, jestli to muže vypadat z boku nějak takhle
tetsuo

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 21:19

Problem muze byt se svaly hlubokeho stabilizacniho systemu v dutine brisni. Kdyz jsou povolene, bricho leze ven.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Misacek

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 21:37

No, jestli mám tento problém, dá se to nějak trénovat?? Typoval bych že vacuum.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 21:43

Ruzne balancni cviky. Vakuum taky.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0