Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Šňúra + rozštěp
Autor Zpráva
myrt

Člen
# Zasláno: 12 Říj 2010 12:51

Zdravím už delší dobu cvičím viz téma "Začínám + milion otázek" chtěl bych se naučit tyto zmíněné 2 věci. Hledál jsem na netu pár rad našel, ale každý mluvil něco jiného.

Dokonce jsem se i dočet, že po 20tce je nemožné se toto naučit. Chtěl bych poprosit o rady, videa cokoliv by mi pomohlo.

Jinak nohy si protahuju každý den, ale na šňúru a rozštěp to stále nestačí. Díky za reakce
myrt

Člen
# Zasláno: 12 Říj 2010 16:29

opravdu nikdo nic, ani Tetsuo ?
4D4M

Člen
# Zasláno: 12 Říj 2010 17:01

Rozhodne never tomu, ze po 20 uz nelze, kdyz jsem se venoval karate, vidal jsem lidi 30+, co zacinaly cvicit, a mnozi z nich se k provazu za cas dopracovali, jen to trva dyl.

Nenapada me moc, co bych ti poradil, dbej na prohrati- prokrveni oblasti, kterou protahujes, zkus pouzivat vetsi repertoar cviku, ne jen tyhle 2, a mej trpelivost
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Říj 2010 11:11

Ja jsem v nacti delal karate a kung-fu, umel jsem provaz, rozstep ne, chybelo mi asi 5 cm. Ale je to vsechno uz davno, ted jsem dost ztuhly. Staticky strecink skoro nedelam. Mobilita je momentalne moje slabina a necitim se povolany k tomu, abych komukoli v tehle oblasti radil.

Co se tyce te "ztuhlosti po 20. roku zivota", neco na tom je. Ale hlavni omezeni ti dava tvoje genetika, ne primo vek.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Bhaal

Člen
# Zasláno: 13 Říj 2010 12:41

Kdyz jsem delal v 7.letech karate, tak to slo snad samo....ted ve 24.letech se ani nedotknu spicek nohou v predklonu
myrt

Člen
# Zasláno: 14 Říj 2010 09:21

Kdyz jsem delal v 7.letech karate, tak to slo snad samo....ted ve 24.letech se ani nedotknu spicek nohou v predklonu

To já taky ještě před dvouma týdnama nedokázal, teď se dotknu jak nic a dokáži se dotknout i čelem svého kolena. Protahuju se 4x snažím se teď co nejvíce třísla abych udělal ty zmíněné věci.

Jinak za dva týdny takový pokrok si myslím není špatný, pokud se mi podaří šnuru a rozstep můžu sem napsat popis jak jsem nato šel kdyby to někoho zajmalo, moc mi už nechybí
Jan19

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2011 20:26

Zdar lidi, zajímalo by mě jak zvládnout rozštěp stále se snažím, cvičím protahuju se denně cca 15 minut, ale cvičím sice teprve necelej měsíc, ale když kopnu do box. pytle, tak vidím změny, dokážu kopnout výš než předtím. Může mi někdo poradit. Napsat např. nějaký popis cvičení, jak jste na to šly.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2011 14:17

15 minut může být málo. Profi borci protahujou běžně 30-45 minut denně. Chce to ale taky ty nohy trochu posilovat.

Jinak si vygoogli "suzukiho strečink" nebo "suzuki stretching"

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
myrt

Člen
# Zasláno: 27 Lis 2011 15:40

Zdravím lidi tak jsem si projížděl své topiky po delší době a narazil na tenhle svůj, jestli by to někoho zajímalo, už dám šňůru a rozšěp bez problému, stačí opravdu být trpělivý a nechtít to hned, protahovat se pravidelně, a hlavně věřit si
benson77

Člen
# Zasláno: 28 Lis 2011 21:18

taky se chci do toho pustit

myrt: jak dlouho ses asi tak protahoval?
myrt

Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 02:20

Zaručuju ti, že do dvou měsícu to umíš. Ono jak u koho, ty to třeba zvládneš dřív, kdo ví . Já se protahoval vždy doma zhruba 5x týdně a opravdu každé protahování uvidíš zlepšení, pak můžeš poprosit ať tě někdo tlačí k zemi, je to bolest, ale "No pain, no gain"

Každopádně, držím ti palce, není to nic nerealného, vydržet a vydržet!

ps: jen to nedělej proboha najednou že ti někdo skočí na záda a ty se roztrhneš napůl
benson77

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 21:08

ok diky, zacnu suzukiho strecinkem....snuru udelat nepotrebuji stacilo by mi vysoko kopat
myrt

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 23:10

Já to taky začínál dělat kvůli hightkicku :D a věř tomu že teď ukopnu i větev u stromu. Čím více roztahneš nohy, tím je to lepší to dá rozům, horší je když tvá přítelkyně moc roztahuje všude nohy :D
benson77

Člen
# Zasláno: 1 Pro 2011 20:57

tak dik za radu....az kopnu tak jak van damme tak dam vedet
myrt

Člen
# Zasláno: 2 Pro 2011 12:42

domluvené
Spektrum

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2011 19:03

Chci taky zacit delat suzukiho strecink, a to 2x denne.
Je vhodne ho jako protazeni po treninku? (abych casove zabil 2 mouchy jednou ranou)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0