Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Fotky uživatelů / Můj plán
Autor Zpráva
MrGolmanik

Člen
# Zasláno: 13 Led 2013 09:03 - Změnil/a: MrGolmanik

Zdravím všechny chtěl bych poradit ohledně mého osobního tréninku , hraji závodně fotbal je mi 14 let jsem 173 cm vysoký a vážím 66 kg Můj post je brankář ,plán zní :

úterý : Prsa Věž 15x6
Bench 8x6
Biceps 10x6
Triceps 10x6
Břicho 6 pack abs každý cvik 20x6

čtvrtek : Nohy 20x6
Švihadlo 2minx3 průběhem tréninku!
Biceps 10x6
Triceps 10x6
Břicho p pack abs každý cvik 10x6
Chtěl bych se jen zeptat zda když takto budu trénovat v posilovně abych chytl formu , procvičuji všechno dobrře a dal by se můj plán změnit ? Díky všem a prosím pište
stichy

Člen
# Zasláno: 13 Led 2013 12:06

reknu ti to na ferovku je to hrozny treba zada evidentne neberes ani jako partii... doporucuju precist si nejake plany tady pro zacatecniky od tetsua nebo treba http://www.body-test.cz/seznam-clanku-zacatecnici

najdes tam clanky i o strave kterou jsi neuvedl ale serie 20x6 a 10x6 nemuzes delat s velkymi vahami jinak si tak akorat koledujes o nemocnici

pokud se o cviceni moc nezajimas tak s malymi zatezemi a dynamicky dejme tomu je lepsi si trochu zacvicit nez nedelat nic ale stejne bych se spis snazil aspon udelat jeden cvik na kazdou partii
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Led 2013 12:43

Tam ani není jasné, co jsou série a co opakování. Děláš 20 sérií nebo 6? Co je to za cviky "nohy", "biceps", "triceps", "břicho"??
Z toho nejde NIC poznat. Kromě toho, že necvičíš záda a ramena a prakticky ti unikají základy anatomie, co je důelžité a co ne.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s tímto jménem.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0