Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / problémové koleno
Autor Zpráva
joe

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2015 16:47

Zdravím všechny,

cca před rokem, jsem nechal cvičení (jednalo se o opravdu mírné objemové trénování) z důvodu bolesti v levém koleni, při dřepech. Bolest nešla ze svalu, ale spíše z kloubu/chrupavky/kosti nevím přesně. Převážně mě to bralo v pohybu směrem dolů. Šlo to až tak daleko, že sem se nemohl např. v tram normálně posadit, při tlumení pohybu dolu bolest vystřelila a já ztratil kontrolu a bezvládně upadl na sedačku. Doktor, řekl at to přestanu namáhat cvičením.
Dnes jsem po roce jel teprve po druhé nohy a bolet se vrátila v plné síle.. nechápu to. Dřep nedělám až dolů, navíc jedu zahřívací váhu.
Pravé koleno mě opravdu vyjimečně zabolí také, stejná bolest, jen menší intenzita.
Ostatní klouby a vše je naprosto OK
Co mám sníst, udělat, nedělat abych mohl normálně cvičit?
Díky všem za tipy.
maacher

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2015 17:06

prestal bych cvicit cviky, ktere ti zpusobuji bolest, navstivil bych seminar u Pavly Kladivove, zelezecnekoule cz nebo u pkb.cz a nechal si zkontrolovat techniku.
joe

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2015 17:23

Díky za reakci, no já sem dřep nedělal rok a dřepuju dobře..koleno mělo klid. Hlava mi to nebere..
Na odkaz se podívám.
maacher

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2015 18:22

no , hodne lidi si mysli, ze drepuje dobre a neni tomu tak. Pokud mas nejake fyziologicke problemy menisku, cesky atd. tak to by mel poznat ortoped na rengenu.Mozna navstiv jineho ortopeda.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0