Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / nesnesitelná bolest hlavy
Autor Zpráva
vojta87

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2015 17:53

Zdravím, čas od času (cca co tři týdny) se mi stane, že dostanu při cvičení nesnesitelnou bolest (když cvičí na tyči se svojí váhou). Je to jako kdyby se vám do hlavy pumpovalo plno krve až musíte s tréninkem skončit. Nevíte čím by to mohlo být?
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2015 08:58

nejsme doktori, ale rekl bych,ze to bude neurologickej problem. Zajdi si za obvodakem ten te nasmeruje dal.
vojta87

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2015 18:12

Obvodak mi rekl, cituji: "to zvladnes"...
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2015 18:57

tak mas dve moznosti , bud az te to chytne tak jet rychle na pohotovost a rekni jim ,ze jsi cvicil a najednou bolest hlavy. Udelaji ti vysetreni a jeste ten den budes vedet co ti je. Nebo si najdi na internetu soukromeho sportovniho doktora a objednej se k nemu.
miki78

Člen
# Zasláno: 22 Dub 2015 09:55

Mal som podobný problém, a bolo to s krčnej chrbtice, ...nesprávne cvičenie,zlý vankúš na spanie....pár návštev u maséra a dávanie si pozor na cviky pomohlo.
Skrraek

Člen
# Zasláno: 22 Dub 2015 11:33

Měl jsem něco podobného, jako by mě někdo udeřil pádlem ze zadu po hlavě, ruzně po forech psali o CNS ... nakonec se to ztratilo, co jsem začal pořádně dodržovat pitný režim a a při tréninku jsem se také proléval dostatečně vodou... takže u mě to bylo nedostatkem vody, zkus... pokud piješ aspoň 3-4 l deně, tak to bude asi něco jiného...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0