Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest loktu-tricepsový upon
Autor Zpráva
Mir4aaa

Člen
# Zasláno: 21 Úno 2015 11:52

Zdravím měl jsem bolesti v lokti u tricepsových extenzí vleže. Přes den a normálně to nebolelo, jen u tohoto cviku při zátěži.
Jakmile jsem tento cvik zařadil do treninku tak první trenink nic a druhý to začalo, jakoby mi přeskakoval tricepsový upon přes loket při zdvihu nahoru. a pak už to i tak trošku štípalo. Tento cvik jsem vyřadil a dělám stahování kladky ve stoje akorát jak to spravit, protože mě to přeskočí třeba i u kliků nebo na bradlech, ale už bez bolesti akorát ta pravá ruka je jakoby furt v tom místě taková divná oproti levé s tou problém nebyl. Nemůže to být přepracováním uponů?:O
co vy na to? nějaké rady?:O celkem mi to vadí, teda spíš omezuje. předem díky za rady!
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Úno 2015 06:59

Bež k lékaři.

42let @ 195cm @ 125kg
Mir4aaa

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2015 12:15

stačí normálně k obvoďákovi?
Mir4aaa

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2015 12:18

u ničeho to nebolí jen u těch extenzí prostě :/
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2015 13:11

cau, jo normalne jdi k obvodakovi kdyz bude vedet poradi ti on, kdyz to nepomuze posle te k nejakymu fyzioterapeurovi. Boli to u tech extenzi ale muze se to zhorsit a pak by jsi treba uz nemusel posilovat vubec.
Mir4aaa

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2015 18:07

no to se nesmí stát díky musím být 100% zdravej a makat dál!
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 23 Úno 2015 18:37

Pamatuj, že důležitý je odpočinek. Touha jít do posilovny přes bolest je sice velká, ale pak si taky nemusíš zacvičit pár měsíců. Znám takové případy.

S pozdravem

Jan Jícha
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0