Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Zraněné rameno
Autor Zpráva
Rybicka

Člen
# Zasláno: 4 Lis 2014 20:45

Ahoj. Trápí mě chronické záněty pravého ramene (nejspíše proto, že tam mám podle magnetické rezonance užší prostor) a chtěl bych se prosím zeptat, jaké cviky zvolit, aby právě rameno nebylo tak zatěžováno? Chci dál cvičit fullbody, ale nevím na co si dávat pozor. Bench bych asi vyřadil, případně ho jel s úchopem na šíři ramen, budu dávat pozor, aby při provedení benche, francouzsckého tlaku nebo tlaků s jednoručkama na rovné lavici bylo rameno tzv. zamknuté. Nevím, na co dávat pozor a zda vůbec cvičit kliky na bradlech, shyby. Jak poznám, že to dělám správně? Rameno tlačit jakoby dozadu?
Budu prostě rád za všechny rady, jak a co cvičit s problémy ramene a pokud má někdo z vlastní zkušenosti nějaký tréninkový plán, budu za něj rád. Děkuju.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Lis 2014 21:08

Už jsi psal na začátku roku. Je těžké cokoli radit, pokuď Ti nedokáže pomoct doktor. Ramena obecně se velmi dlouho hojí. Chce to opravdu investovat čas a nechat to klidně 2-3 měsíce v klidu. Ta investice se vyplatí. Jinak problémy s rameny způsobuje hlavně neprocvičování rotátorů, nerozcvičení se před tréninkem a přeťežování rotátorů nevhodnými cviky, typicky tlakama za hlavou.

42let @ 195cm @ 125kg
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 4 Lis 2014 21:17

presne co pises Legi se mi stalo, tak 2-3 mesice jsem uplne musel vynechat veskere tlaky za hlavou + shyby. :/ Ted uz jedu preventivne na zacatku kazdeho treninku takovou rozvicku s 2kg jednoruckama jen na ramena.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0