Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolesť hlavy
Autor Zpráva
matusko22225

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2014 09:33

Dobrý deň, s cvičením som začal asi pred dvoma mesiacmi. Všetko bolo v pohode. Predposledný tréning pri cvičení chrbta som dostal strašnú pulzujúcu bolesť do ľavej časti hlavy. Myslel som si že to prejde ale do konca treningu pri každom cviku sa to vrátilo. Skoro som nedokončil trening lebo fakt to bola silná bolesť. Keď som prišiel domov tak to zmizlo. Včera ked som bol cvičiť, ked som precvičoval prvú partiu tak sa to vrátilo a bolo to počas celého treningu. Neznesiteľná bolesť. Nejak som dokončil trening ledva ledva. Neviete niekto čo to môže byť? Má niekto podobnú skúsenosť?

Vody pijem dosť, na techniku si dávam pozor a aj na dýchanie. Ako doplnky stravy beriem len protein po cvičení a pred spaním. Prvé dva mesiace bolo všetko OK a zrazu prišlo toto.

Ďakujem za každú radu.
balbi

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2014 17:31

A stává se ti to i u "běžných" vah a nebo jen u velkých?
matusko22225

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2014 01:03

Posledné dva razy sa mi to stalo a s bežnými váhami... V pondelok idem zas do posilky tak som zvedavý či to príde na mna zas. Cvičenie ma baví a nechcem s tým prestať. Ale fakt netuším čím to môže byť.
balbi

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2014 09:05

A s ničím se neléčíš? Možná by nebylo od věci zajít k doktorovi s tím, aby ti vzal kontrolní základní odběry (krevní obraz, srážlivost a biochemku) (stačilo by dokotorovi říct základ + srážlivost, on už by věděl) a podle výsledků by ti řekl, zda problém není náhodou jinde.
matusko22225

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2014 10:36

No to je trošku problém. Ja pracujem totiž to v zahraničí a ešte som tu nebol u lekára, neviem ako to tu funguje. Preto som to chcel skúsiť takto. Opýtať sa či už niekto mal podobnú skúsenosť a ak áno, ako to riešil
balbi

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2014 11:07

Tohle je složité, i když najdeš někoho, koho bolí/bolela hlava při tréninku, tak to neznamená, že to máte oba ze stejného důvodu. Může to mít x příčin, od vysokého tlaku až po nedostatek čehokoliv.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0