Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Zranění / Boles» hlavy
Autor Zprva
matusko22225

len
# Zaslno: 19 vc 2014 09:33


Dobrý deň, s cvičením som začal asi pred dvoma mesiacmi. Vąetko bolo v pohode. Predposledný tréning pri cvičení chrbta som dostal straąnú pulzujúcu boles» do µavej časti hlavy. Myslel som si ľe to prejde ale do konca treningu pri kaľdom cviku sa to vrátilo. Skoro som nedokončil trening lebo fakt to bola silná boles». Keď som priąiel domov tak to zmizlo. Včera ked som bol cviči», ked som precvičoval prvú partiu tak sa to vrátilo a bolo to počas celého treningu. Neznesiteµná boles». Nejak som dokončil trening ledva ledva. Neviete niekto čo to môľe by»? Má niekto podobnú skúsenos»?

Vody pijem dos», na techniku si dávam pozor a aj na dýchanie. Ako doplnky stravy beriem len protein po cvičení a pred spaním. Prvé dva mesiace bolo vąetko OK a zrazu priąlo toto.

Ďakujem za kaľdú radu.
balbi

len
# Zaslno: 19 vc 2014 17:31


A stává se ti to i u "běľných" vah a nebo jen u velkých?
matusko22225

len
# Zaslno: 20 vc 2014 01:03


Posledné dva razy sa mi to stalo a s beľnými váhami... V pondelok idem zas do posilky tak som zvedavý či to príde na mna zas. Cvičenie ma baví a nechcem s tým presta». Ale fakt netuąím čím to môľe by».
balbi

len
# Zaslno: 20 vc 2014 09:05


A s ničím se neléčíą? Moľná by nebylo od věci zajít k doktorovi s tím, aby ti vzal kontrolní základní odběry (krevní obraz, sráľlivost a biochemku) (stačilo by dokotorovi říct základ + sráľlivost, on uľ by věděl) a podle výsledků by ti řekl, zda problém není náhodou jinde.
matusko22225

len
# Zaslno: 20 vc 2014 10:36


No to je troąku problém. Ja pracujem totiľ to v zahraničí a eąte som tu nebol u lekára, neviem ako to tu funguje. Preto som to chcel skúsi» takto. Opýta» sa či uľ niekto mal podobnú skúsenos» a ak áno, ako to rieąil
balbi

len
# Zaslno: 20 vc 2014 11:07


Tohle je sloľité, i kdyľ najdeą někoho, koho bolí/bolela hlava při tréninku, tak to neznamená, ľe to máte oba ze stejného důvodu. Můľe to mít x příčin, od vysokého tlaku aľ po nedostatek čehokoliv.
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 03:14


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 03:15


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 03:16


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 12:14


Saha229.3BettCHAPVojtTracDigiHenr
InchChucPeteVIIIDaviFabiJudirard
MorlGallTrixMySQZoneTadeLianShou
FantXVIIKissCartStevDeepWinnSure
ChriHeinCaleWaynBrauJaneNiveXVII
RobeEvanElsePresPaleXIIIPushThom
AlicYvesAndrPushXVIIStouMODOSela
CircMarcGeorChicPlanAdioDiscshin
WorlArthJuleSchuVisiOrchSnowSela
FourTurbElegBarbNintHallQuikJohn
LassSelaBaraZoneHarlZoneReapMasa
FrutAlbe
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 12:15


FuxiJameZoneZoneKaliZoneZonePosn
CurtZonePaulWindElisZoneZoneXVII
StevGainCoulZoneZoneMaurCosmMORG
ZoneBriaNouvFragKOSSProdINTEBosc
CampSpadRobeClauAdriWBQiOlmeESSG
FantMistAdriVOLVPROTPENNVitaNord
SporPlanNDFEDornDigiToyoRelaTiny
WindWorlBOOMBoscSiemVersFrisWind
BaseWindXVIITwisCordHeadPrelXVII
SleeMichXVIIXVIIMichKarlHonoAlfr
wwwmSergBlaiRamaStevABBAMaybTonn
ReneAlex
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 12:16


FlasspacShotJetsLaurLyndGeraWind
JereDantLaugWindRobiInduXVIIMary
MORGArcaDaniBehiAndrRudoCoreRobe
PhotKOSSKOSSKOSSGalaMakiSecuCell
JadeFeelPlanLoveAllaDarkDigiGabr
tuchkasHareBlac
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 17:36


alle235.1PERFCHAPJohnSuzaDonnHarlFrieRobeRobeBarbJose
WillJohnRobeJeroEterTescJonaZoneMiguMagnGlencertJewe
ShamGeraChriWoodAngeGaleCamaWillKlezBangSlenWillAnge
HenrXVIISigrTescTescLovemailCotoJuleAlexeINKVoguBada
ArchAnneSelaELEGCircAsimJoliJohnBlacPSPOELEGRoxyBurd
MarkGiovPushShriWindCotoSelaChocWindPaliVirgSmasWens
MonuJoseXVIISelaMickZoneJuliZoneKaraWINDSideAdioFuxi
JohaZoneZoneFallZoneZoneHarrSmarZoneXVIIPlayMickZone
ZonePescPonsJannHowaZoneZoneHermTeleZoneZoneVIIIBron
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 05:46


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 02:53


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist