Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / skříplý neerv ??
Autor Zpráva
c4sper

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 16:19

AHoj, vím že se to moc sem nehodí a nejlepší cestou jak se dát dokupy bude návštěva lékaře, ale chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost.. Pred 2 dnama jsem v posilce cvičil na stroji tlaky ramen, dostal sem bodnou ránu v oblasti krční páteře.. když jsem na nohou nemůžu hýbat hlavou do stran což se dá přežít ale když ležím na posteli tak mě to střílí do právého ramnena .. A to je teprv bolest , nemluvě o tom když se snažím vstát z postele.. stalo se vám to nekdy ?

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
c4sper

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 16:21

Nevím jestli navstivit nejakeho fyzioterapeuta nebo chvili pockat na teplych zábalech..

Spooky

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 20:06

áno, mne sa to už stalo, teplo, a skús paralen a nejaké mastičky. Potrebuješ uvolniť svaly v okolí nervu
c4sper

Člen
# Zasláno: 1 Čvn 2014 23:20

díkk spoky dneska už se cítím líp, horký lázně,zábaly a límec povolily.. jak dlouho tě to drželo?? a jak tomu předejít ?

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0