Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Ztráta síly bicepsu
Autor Zpráva
Kalicus

Člen
# Zasláno: 19 Dub 2014 20:36

Zdravím,
chtěl bych se zeptat ohledně zranění, které mě bohužel potkalo. Jedná se o ztrátu síly bicepsu a také menší deformace na vrchní přední straně. Průběh byl takový, že během jednoho týdne mi odešla síla, a to bez bolesti. Po 14-ti dnech mi bolela celá ruka od lokte až po lopatku. Potom bolest opět odezněla. V současné době, tj. asi po třech měsících bolest není, ale síla chybí, a to pokud zvednu víc jak 9 kilo na biceps. Při tom se mi svévolně zvedá rameno, takže raději necvičím. Ostatní partie jako triceps, ramena záda bez změny. Byl jsem už na třech vyšetřeních všetně UV a nikdo mi nic neřekl. Díky za případně odpovědí či zkušenosti.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0