Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Stabilizace ramene
Autor Zpráva
Maller

Člen
# Zasláno: 27 Bře 2014 21:34

Ahoj,

jsem po operaci, stabilizaci ramene. Je to tak 8 měsíců,co jsem po operaci, rameno zrehabilitováno atd. Teď bych se chtěl k posilování vrátit, ale bojím se, ze kdyz ho víc zatízím, tak s ním budu mít zas problémy. Zatím posiluji s vlastní váhou a vse je v pohode. Pred operací jsem pravidelne posiloval se zátezí, měl jsem plán(plán pro hráče am. fotbalu), který jsem dodrzoval. Ten samozřejme zahrnoval bench-press,peck-deck apd. cviky, ktere zatezují ramena. Teď se chci zeptat,co je podle Vás nejlepsí. zda zacít uplne od zacátku, tzn. od nejmensí záteze, i kdyz zvednu vetsí zatez, a pak postupně zvysovat? Jestli to má cenu vůbec s tou malou zatezí? Na benchy jsem posiloval max. se 100kg, je mi 22let. Popripadě nejaká kloubní vyziva? Snad jsem to sepsal trochu srozumitelne a pochopíte, o co mi jde. Dekuji za jakékoliv rady a tipy a omlouvám se, pokud zde bylo toto téma jiz probíráno.
Kokain

Člen
# Zasláno: 27 Bře 2014 22:34

Já bych začal s malou váhou a zjistil bych jak to bude reagovat. Pak uvidíš, jestli si budeš moct přidat.
Kloubní výživa ti neublíží ani kdybys po operaci nebyl.
Hlavně to nepřehánět.

Člen
# Zasláno: 27 Bře 2014 22:58

Určitě to má cenu i s menšíma váhama. Postupem času uvidíš jak se budeš cítit. Ale určitě opatrně.
Kloubní výživu bych určitě bral (jak ti radil Kokain-nic tím nepokazíš), jen sleduj složení ať to nejsou vyhozený prachy.

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0