Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Problém s lokty
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
novalegenda

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 17:10

Zdar lidi,

v lednu jsem jel beara 1. fázi a v poho, docela i progress.. Pak v únoru jsem rozjel 2. fázi, ale problém byl, že jsem začal chodit na maturáky a vracel se domu cca ve 3 hodiny a měl pak tak 3 hodiny spánku každý víkend, často jsem i přesto chodil trénovat.. Pak mě prostě začaly bolet klouby při pohybu a asi nějaký vazy v loktech a v nohách.. Klouby už mám snad v poho díky výživě..

Ale ty lokty bolí jakoby zevnitř (tam kde je biceps), nevím zda to jsou vazy nebo šlachy nebo co a jak mám postupovat. Dá se s tím normálně odjet trénink, žádná tragická bolest to neni, ale čím víc dělám např. ruce apod. tím víc to bolí po tréninku nebo další den, bicepsové zdvihy nedělám vůbec (těžké by bylo dost nepříjemné). Je to taková zvlášntní bolest a někdy jí cítím a někdy ne. + občas mě bolí nohy v ohybu (také z vnitřní strany), ale to je taková ta bolest jakoby z únavy, to je uplně něco jiného a možná to je z počasí nebo tak, i když nevím.

BUDU VELICE VDĚČNÝ ZA JAKOUKOLIV RADU, nyní to mažu konopnou mastí a chci se zeptat zda jsou na to vhodné studené sprchy.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Bře 2014 20:52

A bereš kolagen? Tady ty silový tréninky mají jednu velkou nevýhodu, že pokuď na ně hodně hormonálně reaguješ, utíká svalový rozvoj rozvoji úponů a šlach, takže dochází k přetěžování. Prostě musíš ubrat, nejlépe se na týden až dva na silovku vybodnout a dělat je aerobku, HIITy atd.

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 20:54

necvičil jsem asi dva týdny (mezitím 1 lehký trénink), nyní cvičím jen nohy.. a kolagen beru 6 g denně, mam jet HIIT nebo mám dát úplný týden volna
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Bře 2014 21:05

6g kolagenu je málo...klidně dej 15-20g. Máš komponentní kloubní výživu? Bereš to s vit. C? Vitamin C je potřeba k tomu, aby byly všechny látky schopné se difuzí zabudovat do kloubu.
Klidně dej týden klid. Děláš předem vždycky dynamický strečink a rozcvičuješ se? Se zoufalstvím sleduji, že to v posilce děláme dva, Bibi a já. Hrůza!

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 21:11

ok kolagen dám, no už jsem skoro dobral po měsíci komponentní a už nemám na to peníze.. neberu to s vit. c :/ ano, dynamický strečink dělám, ale mám problémy, že někteří se smějou tomu co dělám, ale až to budou mít taky tak se budu smát já :D

takže vit.c koupit + ten kolagen a brát vitamin c každý den a v průběhu dne např. 3x kolagen? + až budu mít týden volna mám zmenšit příjem bílkovin?

a ta komponentní výživa je nutná? fakt nemám moc peněz, jsem student
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Bře 2014 21:33

Vitamin C je důležitý brát s komponentní kloubní výživou, ne nutně s kolagenem (neplést spolu). Kloubní výživa je především Glukosamin, Chondroitin a MSM. U silovky je kloubní výživa fakt nutná, ostatně vidíš to sám. Sám jsem to chtěl cyklovat, ale 2 týdny po vysazení mě hned chytly lokty.

Ten kolagen min. ve třech dávkách, klidně i v pěti. Tělo není schopno tolik kolagenu jednorázově využít.

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 21:36

ok tak to budu muset bohužel víc zainvestovat, doufám že to bude mít efekt, docela smůla, ostatní ty problémy nemají tak nevím proč to musím mít zrovna já :D
novalegenda

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2014 14:18

MAM SUPLEMENTOVAT i multivitamin?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 5 Bře 2014 15:11

Tak je to takový základ suplementace, i když pravdu povědíno...tělo některý vitamíny a minerály z toho moc nevyužije, ale lepší než nic.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2014 17:42

já si myslím, že mulťák až takový význam nemá..pokud je pestrá strava..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
novalegenda

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2014 21:40

a nemám ještě zařadit nějakou aktivitu, např. každý den dynamický strečink nebo něco podobného? aby se ta výživa dobře dostávala do těch vazů šlach atd. vlastně nevím s čím mám přesně problémy
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Bře 2014 05:13

Tak kvůli tomu to dělat nemusíš, ale určitě to není na škodu.

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2014 06:47

v
ok, dam tomu klid a uvidíme, stravu musím dodržovat?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Bře 2014 09:56

Stravu musíš dodržovat snad pořád ne?

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2014 15:59

proč, když necvičím tak přece nepotřebuju bílkoviny ani sacharidy k růstu ne?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Bře 2014 16:01

Tak záleží, jak to myslíš. Jestli máš na mysli objemový jídelníček ve smyslu objemu živin, tak to samozřejmě nepotřebuješ a musíš to stáhnout, jinak budeš nabírat tuky, to je snad jasné. Já myslel jíst stále zdravě, nechlastat a nežrat bůček...

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2014 16:17

aha :D a bílkoviny držet? ted jsem měl v tréninkový den 450 g sachrů a v netréninkový 300, tak nevim jestli mam teď dávat těch 300 nebo víc
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Bře 2014 16:20

Odpočítej tak 25-30% všeho...i bílkovin...

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2014 14:18

ok

jinak přišlo mi to a poslední věc s kterou mám problémy je jak to mám dávkovat .. vitamin C tam mam napsáno 1x 30 až 60 min před jídlem, komponentní výživu 2x před jídlem a multivitamin 1x po jídle (snídani).. je to správně? problém mám s kolagenem, nevím jestli to mám brát současně s jídlem nebo jak
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2014 15:28

Kolagen si přidávám do všech tekutých výživ přes den....líp se ztratí ta špičková chuť!

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2014 16:03

jelikož tekutou výživu skoro nedávám nevadí když to normálně něčím zajím?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2014 16:32

To teda nevadí...nejlépe sacharidy.

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 15:09

ok ok..beru to tak jak bylo řečeno, zajímá mě zda v pátek můžu dát večer cca 3 až 4 piva, když pudu spát relativně brzo?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Bře 2014 15:37

To jsou dotazy...co od toho očekáváš...větší bicepsy, nebo že zhubneš? Ani jedno...

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 15:39

no jasný no, ale jestli to nějak extrémně uškodí regeneraci mejch vazů (či šlach nebo čim mam problémy)
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Bře 2014 15:47

Ani neuškodí, ani nepomůže...

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2014 09:22

a do bazénu zajít můžu, už to nemohu vydržet bez tréninku, uškodilo by plavání hodně?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 15 Bře 2014 09:47

Při veškerých potížích s pohybovým aparátem je nejlepší začít s rehabilitací v bazénu...je to logické, zátěž je zde nejmenší.

42let @ 195cm @ 125kg
novalegenda

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2014 09:55

ok, zdá se mi, že se to zlepšuje, tak bych mohl zařadit bazén 3x týdně příští týden nebo radši ještě počkat
novalegenda

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 15:11

tak 14 dní uběhlo, docela se to zlepšilo, ale problémy mám stále a myslím si, že trénink by to zhoršil, jak mám pokračovat? počkat ještě pár týdnů?
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0