Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest ramene
Autor Zpráva
vokamongas

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 21:58

Ahoj,
asi před dvouma měsíci jsem dělal kliky na jedné ruce (pravé) a hned potom mně začalo bolet. Takovéhle kliky jsem předtím dělal normálně a všechno bylo v pořádku.

Následující dny to bolelo jak čert. Koupil jsem si tedy mast a rameno jsem si mazal. Neposiloval jsem. Zlepšilo se to, ale furt to nebylo ono. Bolelo to trošku, ale ne hodně.

Asi po třech týdnech od zranění jsem šel k ortopedovi a ten mě poslal na rehabilitaci (sonostim). Tam jsem chodil asi měsíc (2x týdne po dobu čtyř týdnů). Potom to bylo v pohodě, ale při různých pohybech to rameno a část krku trochu cítím.

Před pár dny jsem byl v posilovně a při bench pressu je to celkem cítit. To samé platí pro kliky apod. cviky.

No, a teď nevím, jestli, když budu teď dál pokračovat, jestli se mně to nepodělá ještě více nebo chodit a ono se to nějak rozhejbe, zpevní.

Předem děkuji za vaše rady.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Úno 2014 05:24

S ramenama je to těžký. Taky jsem si něco udělal s ramenem a cítil jsem to 3-4 měsíce. Po základní pauze a rehabilitaci se posilovat dá, nicméně velmi opatrně, pořádně vždycky rozcvičit a žádný extrémy, zátěž pomaličku zvyšovat.

42let @ 195cm @ 125kg
vokamongas

Člen
# Zasláno: 21 Úno 2014 22:09

Ok, zkusím to tedy pomaloučku a snad to bude v pořádku. Díky moc.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0