Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Co se děje ?
Autor Zpráva
Purityforall

Člen
# Zasláno: 21 Led 2014 17:15

Před týdnem jsem cvičil v supersériích prsa a triceps - ten den jsem nedělal žádné cviky na ramena, ale při všech cvicích co jsem dělal fungují ramena jako stabilizátory (bench press široký i úzký, dips, kliky)
Hned po tréningu jsem si všiml, že moje ramena jsou ve stavu kdy nedokážu ani zvednout ruku. Nebyla to přímo bolest spíš slabost. Řekl jsem si že si dám týden úplnou pauzu od cvičení ale ramena se nezlepšily. Dnes jsem po týdnu opět jel bench press a ramena ukrutně bolí. Je pravda ,že dlouhodobě neberu kloubní výživu ale nikdy se neobjevil ani náznak podobného problému.
Mohl by mi k tomu někdo něco napsat ?
Děkuju.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 06:03

Ta věta nebrání kloubní výživy a určitě i kolagenu bude zcela zásadní. Můžeš tam mít i zánět. Co na to doktor?

42let @ 195cm @ 125kg
Purityforall

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 15:46

Shodou okolností jsem před dvěma dny byl na odběrech (u táty v práci, je lékař ) a nemám prý v krvi žádné známky nějakého zánětu. Nicméně si teda dám delší pauzu od trénování a dám nárazovou kůru Condrosulfem na ty klouby. Jen mě ten pocit v těch ramenou mate, protože mimo cvičení to není vyloženě bolest ale taková zvláštní ochablost. Snad to přejde.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0