Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest zad! :/
Autor Zpráva
tadeafc

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 20:04

Zdravím,asi z Vás tady nikdo není chirurg či někdo,kdo rozumí dost pohybovému aparátu,ale kdyby náhodou,budu rád za pomoc!

Byl jsem hrát fotbal,a hned po pár metrech sprintu(na tvrdším povrchu) mi jakoby něco poskočili v zádech,a od té doby mám celkem velkou bolest v zádech.Jedná se hlavně o dolní a střední část zad.Také sem zjistil,že čím víc skláním hlavu,tim víc to bolí.
Nevíte co to může být?
Dneska jsem s tím cvičil,a musel sem radši přestat
Díky moc!

PS:mám jít k chirurgovi či ortopedovi ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Čvc 2013 21:18

Olala, akutní ústřel? Od té doby co posiluju pravidelně jsem to již nezažil, ale předtím, jsem byl na ortopedii a neurochirurgii pečenej vařenej. Zajdi nejdřív za ortopedem. A necvič.
Přeji brzkou úlevu!

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 21:28

Díky.Zítra tam jdu,ale snad to nebude na dlouho...týden sem marodil s ramenem a tedka zas tohle :/...já právě nikdy neměl moc problémy se zádama,jen občas bolely z běhání na fotbale ale tohle sem nikdy neměl,tak uvidíme,na co doktor přijde...
Ještě jednů dík !
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0