Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest hlavy
Autor Zpráva
Stofan

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2013 14:51

Dobrý den. Při tréninku mě po sérii dřepů začala bolet hlava, myslel jsem ale že to bude v pořádku a pokračoval jsem s ještě těžší zátěží (115 kg) , po dokončení série mě ale hlava hrozně rozbolela a nemohl jsem v tréninku už pokračovat. Nakonec jsem skončil ve špitále, kde mi dělali CT mozku a později jsem byl i na magnetické rezonanci. Naštěstí ale nic nenašli, akorát mi naměřili vyšší tlak, který se ale postupně zlepšil a dostal se opět do normálu. Dal jsem si týden oraz a opět jsem zkusit trénink. V tom kde nebyli zařazeny dřepy mě hlava trošku rozbolela při benchpressu ale bylo to docela v pohodě a po chvíli to přešlo. Další den už ale došlo k dřepům a bolest začala už při rozcvičování s 45 kg. Po odcvičení dvou sérií se 105 kg bylo jasné že je konec, hlava opět hrozně bolela a musel jsem trénink ukončit. Doznívalo to ještě druhý den a vrátilo se to i při dřepování na prázdno a masturbaci . Netuší někdo co by za tím mohlo být? Díky moc.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Čvn 2013 17:20

To se ptáš na něco, co nemůžeme po netu nikdy vyřešit, i kdybych bych neurolog. Jem Ti dám tip. Nech si vyšetřit ještě srdce, jestli tam není vrozená vada. Dále může hrát roli suplementace při tréninku, jestli třeba předtím nejíš rychlý cukry, různý předtréninkové nakopávače atd. To může mít vliv.

42let @ 195cm @ 125kg
Stofan

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2013 21:28

V pohodě, já jenom tak pro jistotu, ještě teď mám na nějaký vyšetření jít tak snad se to vyřeší. Se srdcem jsem byl už dřív kvůli podezření na aritmii ale nakonec z toho nic nebylo naštěstí. Gainer beru po tréninku, takže od toho to nebude. Napadlo mě ještě jestli by to nemohlo být nějakým skřípnutým nervem kvůli čince na zádech, protože u mrtvých tahů atd se mi to nikdy nestalo.
liliana

Člen
# Zasláno: 2 Srp 2013 18:36

aby sis nezadělal na mrtvici..podle toho co popisuješ, tak se ti při nějakém vypětí zvyšuje tlak.. to ti muže vyvolat bolest hlavy, hučení v hlavě, uších...špatné vidění..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0