Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest u lopatek
Autor Zpráva
Karlos Svarcbachos

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2013 23:03

Zdravím, od doby, kdy jsem začal předpažovat s kotoučem na ramena, mě začlo nesnesitelně bolet u obou lopatek. Bolest je tak velká, že nemůžu ruku ani zvednout. Nejdřív jsem myslel, že předpažováním posiluju i část zad, ale pak mě to začlo bolet skoro při každém cviku, jako je i bench press a tlaky na ramena. Po zhruba půl hodině, kdy už necvičím, to bolet přestane, ale při cvičení mě to dost omezuje. Poraďte mi prosím, co s tím.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Bře 2013 06:41

Nesměle bych si tipl na tragicky ochablé mezilopatkové svaly. Ta bolest je toho důsledkem. Předpokládám, že neuděláš ani náznak shybu. Trénuje se to tak, že se hluboce předkloníš a s jednoručkama s mírně pokrčenýma loktama upažuješ, prosím neplést s předpažováním. Ale to je jen můj názor, nejlépe uděláš, když pofičíš k fyzioterapeutovi.

42let @ 195cm @ 125kg
Karlos Svarcbachos

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 10:56

Se shyby nemám vůbec žádný problém, vkuse jich udělám i 30. Řekl bych, že to spíš bude nějaký úpon než sval. :/ Každopádně díky za radu
Katan

Člen
# Zasláno: 11 Dub 2015 13:03

Posiloval bych trochu méně a vždy když začnou bolet záda tak bych zkusil použít rašelinový zábal - uleví zádům a za půl hodiny můžeš zase pokračovat. Postupně pak zvyšovat dávky ;)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0