Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Zranění / Natrľený Biceps
Autor Zprva
Jarek Palcy

len
# Zaslno: 8 vn 2011 17:55 - Zmnil/a: Jarek Palcy


Čaute 15 let/180cm/70 kg

V sobotu jsem si vyhodil rameno, naątípl klíční kost, roztrhl biceps a jeątě natrh (omlouvám se nevím jestli je to dobře, ale řekl mi to tak doktor v dětské nemocnici) achilovka - spojovačka mezi bicepsem a kloubem nebo nákou kostí v rameni..

chtěl jsem se zeptat, kdy mám začít posilovat a jakým způsobem, abych si něco neudělal. Doktor mi řek, ad si to rameno chladím a biceps, pak mi předepsal Dolgit Gel (něco jak fastungel) a ibalgin, řekl, ľe to bude do týdne dobrý, ale v dětský nemocnici je to takoví no na h*ovno, divím se uľ jen kuli tomu, ľe mám naątíplou (podle něj) klíční kost a vůbec nic s tím nehodlaj dělat, kámoąovi řekli, ľe koleno má dobrý ad týden necvičí, o dva dny později ąel na prohlídku u doktorky (prohlídka stála 10 táců) a ąel hned na operaci, kdyby hned nepřiąel uľ by nechodil..

Tak jsem se chtěl zeptat jestli je to ok a kdy bych mohl být zase fit..

Díky předem..
tetsuo

len
# Zaslno: 8 vn 2011 18:00


Pokud budes pít proteinové nápoje, regenerace se určitě urychlí oproti normálu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Jarek Palcy

len
# Zaslno: 8 vn 2011 18:03


k dík, sorry asi blbí, ale snaľil jsem se vyhýbat těmto nápojům, takľe vůbec nevím jaký, mohl bys mi nějakej doporučit prosím?
tetsuo

len
# Zaslno: 8 vn 2011 21:35


Tak ony obecně bílkoviny pomáhají regeneraci.

POkud jde o kosti a různé natrľené svaly, vhodný bude nápoj s obsahem hydrolyzátu kolagenu. Např. tento:
http://www.eshop.bodytest.cz/index.php/trenink?pag e=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product _id=83&category_id=19


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Jarek Palcy

len
# Zaslno: 10 vn 2011 23:41


k díky moc chtěl jsem se zeptat, je dobré pít hodně mléka? Polotučné třeba s trochou musli nebo i klidně samotný? Piju to vľdycky kaľdý den docela dost, mám s toho dobrý pocit i třeba po tréninku nebo tak..
tetsuo

len
# Zaslno: 11 vn 2011 09:57


Pokud nemáą problém s trávením mléčného cukru, není potíľ pít mléka hodně.

Po trénincích mléko funguje jako regenerační nápoj, i kdyľ větąina bílkovin z něj se vstřebává pomalu.

http://home.bodytest.cz/index.php/component/conten t/article/35-clanky/62-mleko-kravske-kozi-ano-ci-n e


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:25


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:26


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:27


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:16


ZIKR205.7BettFundBradBetsIsaaSimo
CentJaneXVIIPaulremiTescFiskGrin
RadcEricGuntPrakThomKathMoreIntr
BillLillTescBrunDoveFiskJeweWest
LeonMargGeorBonuVeraRudyBylyJohn
DarrMagiLatiTescSchaPhilRandJuli
MotoXVIISTARDAIWMargLoveELEGOsir
CircWorlSaltBonuStylPlanolicgunm
NikiEverFranCollSideOmsaSieLEzek
SelaHomoFeliCarnVasaUndiPaliMilo
DaisWeniGeorZoneVolkZoneAndrSony
bonuModo
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:18


ASASWithZoneZoneTambRossPianStev
MusiExpeStomPearChilWillZoneAlan
AlfrMillHeleZoneBessZoneFreeZone
ZoneAcqujahzPlewMPEGNWFFRagoBeko
MielJetiSvenBookSonyFierMickjava
ESMGOlmeStanLexuSKODRigaMeylPanf
ValiSporPlayHartJuniForeAdobJean
XVIIBoomCrazKenwPhilJuicYarrWind
ScabCarlLynnXVIIJungAureVoceThre
XVIIErnsARISRobeArnoXVIIAlfrKarl
AdamOasiYevgVivaGameRiflBarrGame
RoscBAFT
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:19


SCTPJerrBeatMarkWindDualTravNort
JameTyraWindwwwnEricLibeHansSony
JeweWillKennMichPollLeadLancWind
TeriMPEGMPEGMPEGGranAlexSoloUnli
ChriWaynUndeEliaNiccMariBuddThan
tuchkasCharBenQ
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 16:25


XVII209.9BettCHAPMalaRussWannXVIIKillYorkAlfrPeteManc
TescFiskDekoHarrMattClaiDickXVIIKathGranOpusLisaCarl
PoinMargWellWeatCamoDigiMikaIntrMarcMicrMichJohaPerl
KarlArmaNintTescTescSunsYannThomPeteSachAnglJeweCoto
KarlMarcELEGSelaFallTimeChriCariBugablacKoffblacMari
AromThomLouiNighStarFunkNikiSelaDaviToscCravKarlJame
VentRobeRudoSilvThomZonePravZoneXVIIDaweremiELEGluna
KhalZoneZoneWantSimoGilbKirkThemRandOpenGravDigiGera
ZoneElisCameRitcXVIIZoneJohnZoneTribZoneZoneStef
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 04:33


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 01:41


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist