Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Problémy s páteří
Autor Zpráva
seny111

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 20:34

Před nekolika týdny jsem musel přestat z treninkem díky nesnesitelné bolesti zad. Jedna má strana je dominantně silnější než druhá, jde to poznat i ted na objemu jak svalstvo chabne. Chtel jsem se zeptat co s tím můžu udělat aby se obe strany silove srovnaly. Mam pocit že toto zpusobilo bolest zad ale to je jen moje doměnka. jestli ma nekdo s timto zkušenost tak proosím napište. Předem moc děkuji za odpověd.

Doležal
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2010 12:25

Nenapsal si nic prakticky, že tě bolej záda , nikdo neví jestli bedra nebo mezilopatkama nebo tak. Napiš přesnější problém ! Popiš konkrétně ,kde v jaký části tě bolí záda( jesti tlačí, přeskakuje sval apod.)

Informace shromažduj a šiř dál
seny111

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2010 15:11

No nejvíc to cejtim nad lopatkami přimo v pateři, delá mi potíže otočit hlavou na jednu stranu jako bych tam mel nejaký blok nebo neco takového. Ale neni to jen nad lopatkami, někdy i v kříži tak se chci zeptat jestli to nemuže být způsobeno že jedna strana svalstva zad je silnější než druhá nebo třeba jedu u nejakého cviku špatnou techniku.

Doležal
4D4M

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2010 16:14

Hodne lidi napr. u shybu zabira trochu vic na jednu stranu. Rozhodne by sis to ale cvicenim nemel prohlubovat, naopak, s cvicenim by se mel rozdil zmensovat.

Pochopitelne, mohl sis to zpusobit i spatnou technikou nejakeho cviku.

Pokud uz ten problem nejakou dobu trva a neodezniva to, navstiv lekare, po internetu se da tezko hadat, co to muze byt.
seny111

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2010 19:14

JJ děkuji za opověd. Zitra jdu na rentgen.

Doležal
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0