Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Zranění / Bolest hlavy
Autor Zprva
BarneyS

len
# Zaslno: 7 Lis 2009 21:50


Je mi 15 a uz asi druhy tyden pokazde kdyz zacnu cvicit, nebo se nejak namahat tak me zacnou strasne bolet spanky a zadni cast hlavy.Vubec nevim co to je prosim poradte mi
tetsuo

len
# Zaslno: 7 Lis 2009 21:56


Kolik pijes denne vody?

Hlidas si nejak prijem mineralu?

V jakou cast dne cvicis?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
BarneyS

len
# Zaslno: 7 Lis 2009 22:11


Piju tak 2 litry ....zkusim pit co nejvic....
Mineraly ani ne...spis enom ty bilkoviny
Spis na vecer tak kolem 17:00
tetsuo

len
# Zaslno: 8 Lis 2009 12:09


Sam musis vedet, ze 2 litry jsou malo. Pokud denne nevypijes 2 velky PET lahve (tj. 3 litry), tak budes mit malo tekutin. Samozrejme, k tomu muzes a mel bys pit jeste caje a dalsi veci. Spotreba vody pri trenovani je velka.

K tem mineralum - mel bys brat nejaky multimineral v kapslich nebo tabletach, vhodne je dat si tak jednou denne do napoje lzickzu jedle sody.

Otazka taky je, jaky mas krevni tlak. Pokud nizky, tak prave ta soda ti ho pomuze zvysit. (Soda bicarbona se prodava normalne v obchode, stoji par korun.)

Cas cviceni ok (neni to ani uplne brzo rano ani pozde vecer, v tomhle by nemel byt problem)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Enodis

len
# Zaslno: 12 Dub 2011 08:16


Stejný problém... Včera jsem si před posilováním lupnul vitamin komplex, hroznový cukr, vody jsem vypil dost, jídlo také ok, před tréninkem jsem měl krutí maso.

Vynechal jsem 5 tréninků, nebylo mi dobře. Včera jsem jako první jel Good Mornings, potom Legpress (měl jsem zlomený kotník a včera bolel -> problém s drľením rovnováhy při výpadech a bulharských dřepech).

Při LP mě při poslední sérii chytla tupá pulsující bolest do svalů vzadu na hlavě. Nejpřesněji dovedu místo určit jako přechod z krku na spodel hlavy. Nebylo to pouze nepříjemné, ale musel jsem přestat, dát si pauzu a cítil jsem náznak jeątě i na konci tréninku.

Napadá mě moc vysoká váha... ? Zvedal jsem 210 kg, pro někoho to není ľádná váha, ale mohlo by to pro mě být moc? Nohy mohly...
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 12 Dub 2011 13:17


Při LP mě při poslední sérii chytla tupá pulsující bolest do svalů vzadu na hlavě. Nejpřesněji dovedu místo určit jako přechod z krku na spodel hlavy. Nebylo to pouze nepříjemné, ale musel jsem přestat, dát si pauzu a cítil jsem náznak jeątě i na konci tréninku.

Napadá mě moc vysoká váha... ? Zvedal jsem 210 kg, pro někoho to není ľádná váha, ale mohlo by to pro mě být moc? Nohy mohly..
.
To můľe bejt i náznak toho, ľe máą nějakou svalovou disbalanci... Stačí vadný postoj těla, a ąíje na krku je několikrát víc namáhana (aľ to můľe způsobit bolesti hlavy).


Informace shromaľduj a ąiř dál
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 22:08


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 22:09


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 22:10


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 06:55


Hewl187.8BetthaveTeicJennLaruBruc
AlfrBendHomoNissTescWillPartTesc
AdobAgatHenrJeffFranRichJeroMAST
DoorRobeTescMichAccaCentGeorMPEG
MartHeinMichGoodMickCharKeraNive
TortLotuCurvCasuReneAloeHansVogu
BouqCoctXVIIEnglSideMariELEGHelm
VentVashForgXVIIJonaSelaElegligh
SelaBlenXVIIHanslineEtniJuliSela
ELEGCircELEGReadMartHumaFeliLuiz
PeruELEGElizZoneFuxiZoneStudSide
ShinBona
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 06:56


PUREPuppZoneZoneZoneDEBUEitaFran
AlexVishChriWilhRobeTheoZoneVIII
PaulJeffZoneZoneLawrZoneHaveZone
ZoneZachChriXVIISonySTRAWindTeka
PorsLeigCrueBookFiesOlivWindVanb
JeepALASChaiMAZDFORDAuslEverMedi
RenoMichBeadLookPlayProfFallwwwr
WindMistFresUnitMoulOmniBritHarr
XVIIHighSofiArabClifUlriAlbeVill
progDaviChriXVIICISCJohnAcadEnzy
SineLionValeKMFDSargLynnRuckSens
RobeCurt
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 06:57


ThisTexaLimbCaroSteeStevPagnRand
TracTempWindVancArndEnidSambUnco
BANDcoacAdemBetwSylvLucySallQbas
JonaSonySonySonyTourPetePaulBegi
CradinnoAlicJanelifeRobeSilvCali
tuchkasMathIntr
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 15:28


Full193.9BettbehaFionErleXVIIXIIILambFilmPeteTescLewi
HuseOxygTescXVIIRobeXVIIMyleSizeDonaDekoStepChriDavi
TescZherPatrRobeXVIIStanReacXVIIMairEtaiRichDeanOrea
PalmMusiNatuPollElseWellJuicPaulMichJackProlMusiRata
LaurSympMODOAnnaGlobELEGToniDaviToscQuikPaliblacsize
SonyJohnAmerTassEtniDimathesELEGUplaElegHansBillMari
FELIElleClifSilvAlexZoneFuxiZoneStarJussRemyMododiam
NeedZoneZoneMORGFirsJoacDeadNicoChriAkihIgorAvenRajn
ZoneCarlRhodJaroZoneZoneOpenZoneAmorZoneZoneEdga
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 03:34


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 00:43


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist