Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Filmy / Doping Forever - Tetsuo?
Autor Zpráva
Milda123

Člen
# Zasláno: 25 Čvc 2011 20:19

Ahoj Tetsuo, viděls dokument Doping Forever? Nejsem zdatný angličtinář a moc by mě zajímalo, co tam všechno bylo řečeno zajímavého, jakých úspěchů dosáhl běhěm toho pokusu tan chlap, prostě sem se chtěl zeptat jestli si to neviděl a nemohl bys mi prosím napsat pár důležitých postřehů z filmu. Díky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 25 Čvc 2011 23:09

Neviděl jsem to. Můžu někdy v budoucnu mrknout.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Milda123

Člen
# Zasláno: 26 Čvc 2011 15:09

Jo, to by bylo fajn... Je to pokus nějakýho maníka, co už nějakou dobu posiluje a chce vyzkoušet deseti týdenní kůru. Vše je pod lékařským dohledem, zmiňují se tam i nákupy AAS přes internet, je tam rozhovor s nějakým chlapem, co to bral a snad mu to ublížilo, na konci je celkové zhodnocení jeho úspěchů, celkové zhodnocení zdravotního stavu.. Myslím, že je to opravdu zajímavé. Stáhnul sem to na Uložtu Tak až to půjde, jukni na to.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Čvc 2011 16:38

Máš odkaz?

Milda123

Člen
# Zasláno: 26 Čvc 2011 17:17

http://www.ulozto.cz/4507159/doping-forever-avi
hatebreed

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 01:01

Zkoukl jsem to a celkem zajímavý, ale trochu mě odradilo to, že krátce po kůře shodil podle jeho slov veškerý sval. přírustky a hladina tuku se mu zase zvýšila na původních 21%
Zajímalo by mě jestli existujou učinný látky, který napomůžou k udržení co nejvíce hmoty i po vysazení?
Nebo je prostě předem danný že až se vrátí hladina hormonů do normálu že člověk musí opadnout?
Neviděl bych potom smysl v tom, takhle riskovat, jen proto, abych vypadal pár týdnů dobře....ale kdyby se dala zachovat alespoň polovina přírustku, tak to za zvážení stojí....
Jinak ta změna byla uchvatná, vážně vypadal dobře a váhy taky super, zlepšení na benči bylo neuvěřitelný...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 02:00

Po vysazení steroidů se běžně používá clenbuterol. (Což není steroid, ale lék na astma.) Ten umožňuje zachovat dost svalů. Nicméně, pořád je to doping. (A např. kombinace clenbuterolu a kreatinu může mít závažné zdravotní následky.) Oblíbený je i využívání legálního suplementu HMB.

Jinak se samozřejmě používají různě silný steroidy a při vysazování těch silnějších se nasazujou slabší. Stejně tak se využívají anti-aromatázy aj. léky, které potlačují vedlejší účinku steroidů.

Při užívání steroidů se taky vyplatí konzumovat hodně leticinu a otropestřec, obojí chrání játra.

(Ten dokument jsem ještě neviděl, nevím, co tam ten maník dělá.)

hatebreed

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 11:35

Stáhni si ho a mrkni
Má 300mb, neni to zas tak dlouhý, takže to nenudí...

Jinak díky za odpověď.
Jak moc dokáže bejt HMB učinej po vysazení kůry?
Vim že je to iíndividuální, ale jestli znáš někoho kdo s tim má zkušenosti...?
b3a7

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 15:29 - Změnil/a: b3a7

Koukal sem na to. trochu škoda, že to bylo zaměřeno téměř výhradně na zdravotní následky braní steroidů. Na výkony v posilovně se tam moc ohled nebral, jenom subjektivní pocity toho "pokusnýho králíka"

Žádný srovnání fotek před a po (jen jednou po začátku kůry). Ani srovnání zvedání vah na určitých cvicích (jenom pár záběrů na dřep a bench). To je docela škoda, bylo by to zajímavé.

Ale jako celkově jako náhled na účinky steroidů, hlavně po té zdravotní stránce a vedlejších účinků, je to dobrý dokument.
Andre

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 17:29

Taky jsem se na to dival dneska rano u snidane, moc dobre mi nebylo a vzpomnel jsem si na to i behem treninku.

Jinak taky by me zajimalo o kolik se zlepsil na bench a drep. Ale i tak nakonec docela drsne zhorseni stavu vymenou za 15kg "ciste" hmoty behem 3 mesicu.
hatebreed

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 18:31

Nikde ale neni psáno že bral nějakou super kůru...
Co si pamatuju, tak se ani nezmiňoval, co do sebe cpal...zhoršení stavu bylo, hlavně ledvin, ale podle toho nelze odsoudit všechny kůry...
Milda123

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 18:41

Ten zdravotní stav by se měl ale zlepšit po pár týdnech (dnech) od vysazení, ne?
Andre

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 18:53

Milda123
tak to teda pochybuju, zalezi jak moc ma poskozene organy. Je mozne, ze to muze mit na cely zivot. To vse zalezi na tele jak se s tim vyporada. Vzdyt kreatin zustava v tele jeste hodne dlouho po vysazeni. Ale tydny a uz vubec dny to rozhodne nebudou.
b3a7

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 21:26

Milda123

Já myslím, že doba po kterou to bral, nebyla tak dlouhá, aby došlo k trvalému poškození, možná je to tam i zmiňováno. Ale nejsem si jistej.

Každopádně já nejsem zastánce steroidů (téměř žádných).
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2011 23:12

Nejmenší problém u steroidů jsou játra. Ty jsou zmiňována často jako velký strašák - ale ochrana a regenerace jater jsou velmi snadné. Je známo, že játra mohou mít poškozena až 90 % buněk, a stejně se dovedou dát komplet dohromady.

Krevní hodnoty se také dají dát dokupy, stejně jako krevní tlak a cholesterol. Nic těžkého.

Tohle je třeba typicky v pohodě u lidí, co berou 1-2 kůry ročně a pak vysadí.

Skutečný problém jsou dvě věci: zbytnění prostaty a cysty v ledvinách. S ní se nedá dělat nic a je to fakt průser, pokud to nastane.

(Upozorňuju, že všechny tyhle věci mám pouze vyčtené a odposlechnuté. Nemám s tím žádnou praktickou zkušenost. Nicméně - kdyby steroidy opravdu byly hodně nebezpečné, způsobovaly by při svém masovém rozšíření skutečné pandemie, což se neděje.)

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0