Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Výběr suplementů
Autor Zpráva
RiC137k

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2017 23:16

Zdravím,
chodím třikrát týdně do posilovny, za cca dva měsíce, co cvičím, jsem přibral okolo 5kg, což je sice hezké, ale rád bych tomu tělu ještě trochu pomohl.
Vážím k dnešnímu dni 78kg (původně 73kg) a měřím 182cm, je mi 20 let. Cílem je do konce října pokořit 80kg hranici (nikdy jsem tolik nevážil), zlepšit techniku (třeba bench tolik neprocítím, mrtvého tahu se zatím bojím, i když jej zkouším namísto nedostačujících hyperextenzí).

Nikdy jsem nebyl nějaký extra jedlík, za den mi stačí fakt málo jídla, ale poslední dva měsíce, zejména v tréninkové dny, jím na mé zvyky docela hodně. Rýže, těstoviny.

Jsem lakto-ovo vegetarián, k rýži mám většinou tofu, sóju, zeleninu nebo již zpracované náhražky masa. Nejím pouze maso a výrobky z něj. Vajíčka a ostatní živočišné produkty nevadí.

Zároveň beru kreatin od Reflexu a tréninkové dny doplňuji vegan proteinem taktéž od Reflexu. Před tréninkem si dávám dvě tablety BCAA a po tréninku také dvě tablety BCAA (doporučená denní dávka výrobcem, i když BCAA se bere určitě i víc, nevím do jaké míry mi to pomáhá).

Příliš nelpím na to, zda-li je protein nebo jakýkoliv suplement pro vegany, takže nemám problém užívat i "normální" suplementy.

Vybíral jsem následovně na stránkách myprotein:

Preworkout: https://www.myprotein.cz/sports-nutrition/mypre/11 047053.html?variation=11047054
Glutamin: https://www.myprotein.cz/sports-nutrition/l-glutam in-testovana-sarze/10872822.html?variation=1087282 3
Gainer/protein: https://www.myprotein.cz/sports-nutrition/hard-gai ner-extreme/10615587.html?variation=11372988

Můj dotaz je jednoduchý. Je to dobrý výběr? Nebudu mít třeba v těle moc glutaminu nebo kreatinu, když třeba ten gainer už glutamin obsahuje, ale mám ho i zvlášť? Mám jej radši vynechat a koupit jenom gainer? Ten samý dotaz směřuji i k užívání kreatinu zvlášť + gaineru, nebo radši jen ten gainer?

Jak se stavíte k užívání kaseinu, má smysl si jej koupit a pít na noc? Někdo říká, že tělo by si rádo odpočinulo, než aby bylo ještě na noc zatěžováno.
SuplementyFitness

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2018 14:00

Zdravím,

První dotaz, když máš Reflex proč měníš značku? Nevyhovuje, cena, nebo proč?
Potom opravdu ve 20 letech potřebuješ nakopávač na cvičení?
Glutamin bych zařadil urřitě, třeba před spaním na noc je dobrý.
A užívání Gaineru + Kreatinu. Neznám Tvou postavu, nevím jak jsi na tom zda svalové tak tukově dobře =o). Ale asi bych raději volil kvaltní protein + kreatin.

Přeji ať Ti to roste.
www.Suplementy-Fitness.cz
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0