Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Neustálý hlad
Autor Zpráva
Michael9

Člen
# Zasláno: 16 Říj 2016 21:14

Dobrý den, je mi 19 (váha 81, vyška 185) před měsicem jsem začal posilovat
avšak mám neustály problém s pocitem hladu. Jím pravidelně co 2-3 hodiny v treninkový den sním až 400g sacharidů převážně z brambor a rýže, ke každému jidlu dávám zeleninu a kvalitní bilkoviny,pitný režim taky dodržuju ...prostě sním přes 3000kcal a večer v 10 hod když jdu spát mě bolí břicho z hladu. Vůbec mě nepadá v čem dělám chybu. Když jsem necvičil jedl jsem toho polovinu a ještě věci jako bílé rohlíky atd. a hlad jsem neměl.
Turbik

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2016 04:20

cauko , mal som to same ... jedol som kazde 3 hodky a stale akoby nic v bruchu .......teraz jedavam viac menej 2-3x denne ...rano + obed bomby - kolko sa do mna zmesti a vecer uz len dokrmujem aby som zaspal ....celodenny hlad prestal ...ale treba dodrzovat pravidelnost ! nie hala-bala kedy mam a nemam cas ... + uzivam chrom a ALA .....ale to je len moja osobna skusenost ...zalezi kedy trenujes - ja este pred ranajkami ...treba pocitat aspon 4-5 hodky pauzu ak nie viac po takych rancoch jedla :D
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0