Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Co bych měl jíst když chci zhubnout,ale zároven mít energii na tréninku
Autor Zpráva
kubajzbboy

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2016 03:35

Zdravím všechny,mám dotaz ohledně stravy a to o konkrétně na to,že chci zhubnout,má to ovšem jeden háček a nevím si s tím moc rady.
Měřím cca 187cm,vážím 81kg a dělám breakdance už 6 let. Mým cílem je zhubnout cca 6 kg,ne z toho že bych byl nějak tlustej,ale nechci mít takovej ten špek dole na břiše jestli víte co tím myslím,chci mít prostě minimum tuku na břiše a zároven si myslím,že když zhubnu těch pár kilo budu o hodně rychlejší atd.Nevím ovšem jak mám skloubit hubnutí, neztrátu svalové hmoty a zároven vydržet tréninkové dávky ktere ted mam-cca 5 3 hodinovych treninku tydne.Doufám,že jsem to napsal srozumitelně,kdyby ne omlouvám se
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2016 14:12

To je celkem složitá otázka. Mít pod 10% tělesného tuku není úplně přirozený stav lidského organismu, čili dá se toho dosáhnout dietou, což vede bohužel i ke ztrátě svalové hmoty. Výjimky potvrzující pravidlo samozřejmě existují. Pokuď k takovým výjimkám nepatříš, musíš to akceptovat. Většinou funguje přidat na tucích a hodně ubrat na sacharidech. Samozřejmě zapomeň na věci jako zmrzlina, sladkosti, obilniny, alkohol, vepřové, husí a kachní maso. Ideální je jíst pokaždé ve stejný čas a hodně pít čistou vodu.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0