Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Rýsovačka
Autor Zprva
Habi

len
# Zaslno: 7 Dub 2016 10:51


Zdravím Vás, 22 let, 185 cm, 80 kg. Posiluji asi 2 roky, ale různě s přestávkama a pevně danou stravu drľím asi poslední 3 měsíce, předtím ty výsledky staly za nic. Po 3 měsících vidím lepąí pokrok neľ po těch dvou letech . Rád bych se zeptal na názor na jídelníček, mám snahu jeątě asi 3 kg tuku shodit a vyrýsovat to, cvičím 4x aľ 5 krát týdně, max hoďku. Dále bych se chtěl zeptat jaký máte nazor na kardio po tréninku versus kardio na lačno . No a tady můj klasický jídelníček poslední 3 měsíce:

8:00 Vločky, voda (mléko sem zruąil), protein, skořice, kokos, chia

11:30 střídám kuře s rýľí a rybu (aljaąská treska, pstruh), brambor, k tomu hodně zeleniny ...tady prosím o nazor na syrovou a vařenou zeleninu

15:00 protein do toho jedna lľíce vloček, bílý nebo řecký jogurt, grep

18:00 ta je docela vydatná, hodně zeleniny, kousek ľitného chleba, 3 vejce, cottage, mozzarela, tunak v kozervě...vľdy to nějak nakombinuju tyhle věci .

20:30 pulka vaničky tvarohu nebo protein

Hned po tréninku dávám ovoce, větąinou jablko.

Díky za vąechny odpovědi a doporučení co zlepąit.
Habi

len
# Zaslno: 8 Dub 2016 11:50


To mi opravdu nikdo nezhodnotí jídelníček? někdo zkuąenějąí se tu nenajde?

Dnes jsem po měsíci stoupl na váhu a musím opravit, nemám 80 kg jako pred měsícem, ale 76. Zdá se mi to dost propad váhy, ale doufám, ľe tuku a né svalů. Přidám více komplexních sachrů, nebo si myslíte ľe ta váha je k výące dostačující? chci být vysekaný ale néé kostra.
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Dub 2016 14:28


Zdar,
já Tvou definici splňuji....jsem starý. Snad to bude stačit.
Z hlediska skladby potravin se to jeví jako sluąné, aľ na tvaroh na večer a jablko po tréninku, ale ani to není ąpatně. Záleľí co je Tvým cílem. Více se z Tvých informací vyčíst nedá....jinými slovy nedá se z toho vyčíst nic. Jen tak od voka bych si tipnul, ľe jak se chceą rýsovat, přijímáą dlouhodobě méně kalorií, neľ vydáą, proto Ti ta váha padá. V Tvém věku je totiľ normální, ľe kdyľ cvičíą takhle často, můľeą "seľrat" i mamuta a rostou jen svaly. Kdyľ to takhle přiąkrtíą, zpomalíą si metabolismus a vyčerpáą si organismus. Únava, nemoci, záněty jsou toho důsledkem. Zelenina je dobrá syrová, i vařená.


48let @ 195cm @ 135kg
Habi

len
# Zaslno: 9 Dub 2016 14:47


Díky Legi za odpověď. Cílem je dostat se zpět na 80 nebo 82 kg, ale vrátit se tam se svalama, ne s tím tukem co jsem ty 3 měsíce schazoval . Tak proto chci zařadit více komplexních sachrů a pokračovat jinak v tom co dělám. Zkusím místo půl sáčku rýľe dát celý a ráno dát o něco více vloček. Snad to poroste. Jinak to jablko po tréninku, někde jsem narazil na článek ľe rychlý cukr po tréninku je fajn a rozhodně líp neľ protein. Budu rád kdyľ budeą jeątě reagovat
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Dub 2016 15:51


Se změnou váhy je vľdycky ta potíľ, ľe organismus má tendenci vyvaľovat, neboli drľet si stabilní váhu. Kdyľ teď přidáą cukry, coľ je teoreticky správné, je velmi pravděpodobné, ľe ty tuky nabereą zpět. Musíą přidat vąechny sloľky a hlavně....mít je vąechny pěkně vyváľené....bílkoviny, sachry i tuky.

Teď tady napíąu něco, co jsem takhle jeątě neprezentoval. Je to děsně tajný, v podstatě takovej svatej grál nabírání svalů. Je to myąleno váľně, nicméně já si nedokáľi ze sebe a z celé této věci neudělat legraci, protoľe vąechno je relativní a ono je to moľná vąechno úplně jinak.

Takľe...po tréninku, myslím tím opravdu po silovým anaerobním tréninku v trvání min. 1 hodiny, kdy jdeą do ąatny a musíą 5 minut sedět, abys neupadl ve sprąe, můľeą sníst do 24 hodin úplně vąechno a hlavně toho musíą sníst hodně. Nesnáąím (ale jinak je mi to jedno), kdyľ někdo přijde do ąatny z tréninku a první co udělá je, ľe si dělá gainer, případně hůř....proteiňák. Klidně hodinku vydrľ, budeą pálit zdarma tuk a trávící trakt si zase vezme tu krev, kterou půjčil svalům, zpátky. Bez krve v trávícím traktu není trávení a hlavně vstřebávání. Po hodině je čas na pořádnej gainer, nejlépe rozdělenej na dvě půlky. První 3 hodiny organismus preferuje jednoznačně cukry, následně bílkoviny. Největąí cvrkot výstavby svalové hmoty je kolem 5-6 hodiny po ukončení tréninku, ale tento anabolický stav trvá 24 hodin. V tento čas nenabírá tělo ľádné tuky do podkoľí, leda bys seľral vepře i s řezníkem. V den, kdy netrénujeą, je to totálně naopak a střídmost, voda a zelenina jsou na pořadu dne. Z toho asi chápeą, ľe trénovat kaľdý den, nebo 5-6x týdně, je pro nabírání absolutní hloupost, protoľe tolik ľivin naturálně do sebe nikdo nedokáľe dostat, aby nabíral a regeneroval. Takové ty sny, ľe budu nabírat svaly a budu vysekanej a trénovat 5x týdně...to je sci-fi.....nebo otázka nelegálních prostředků.


48let @ 195cm @ 135kg
Habi

len
# Zaslno: 9 Dub 2016 16:05


Velmi zajímavý pohled musím říct. Mě jde o to, ľe chci procvičit ty velké partie dvakrát za týden, tak chodím často, ale max tu hoďku. Do toho jím takhle prakticky pořád, jednou za týden do toho prásknu nějakou pizzu nebo burger . Kdybych tedy trénoval 4 krát týdně, řekněme pondělí utery ctvrtek pátek, a v tyto dny tam házel 2 sáčky rýľe, ráno hrnec vloček a k tomu vąe to co sem vypsal nahoře, a ve zbylé 3 dny jel zlehka zeleninu, nějakou rybu, a podstatně míň sachrů tak by to bylo ono? Takhle nějak to myslíą?
Já mám problém ľe se pořád točím kolem 80 kg, kdyľ necvičím jsem na 85 a víc obalený tukem, kdyľ cvičím a do toho správně jím tak 75. A to si myslím ľe základnu mám celkem dobrou, silné ruce, i ąirąí záda. ®ádný ektomorf Přijde mi to uľ jako začarovaný kruh.
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Dub 2016 16:57 - Zmnil/a: Legi


Tak nějak jsem to myslel. Musíą se vľdy zamyslet nad principem jak to celý funguje. Na jedné straně máą energetický výdej....bazálka, aktivita a nesmíą zapomenout ani to, ľe 20-30% energie, který je obsaľený v ľivinách, tělo pouľije na zpracování těchto ľivin. To znamená, ľe kdyľ si např. spočítáą energetickou potřebu na 3000Kcal, správně je 3800Kcal.....a na druhé straně je příjem. Tady Tě vľdy bude limitovat výkon Tvé trávící soustavy. Proto je dobré si nejdříve vyzkouąet, co Tvoje trávící soustava snese. To znamená, ľe se budeą cítit komfortně, ľádný nadýmání atd. Tento výkon se dá postupně navyąovat....GIT si zvykne, pouľíváním tekuté náhrady stravy a různých doplňků, které podporují trávení...jako např. trávící enzymy, káva atd. se to dá navýąit. Na tyto svoje moľnosti potom následně naąijeą moľný energetický výdej, tedy objem práce. Ne naopak. Taky si musíą reálně uvědomit, ľe dlouhodobě nabírat svaly, znamená mít klidně kolem 15-20% tělesného tuku. Takhle to prostě je a je to dobře. Tělo si při takovém energetickém výdaji dělá zásoby. Někdo má tzv. "ąetřící gen" aktivnějąí víc, někdo míň. Čili větąinou to vychází na trénink 3-4x týdně, v závislosti na objemu práce. Důleľitý je také typ tréninku. Nejvíce funguje něco těľkýho. Někde se ty hormony udělat musí a čím větąí soda, tím větąí hormonální odezva.


48let @ 195cm @ 135kg
Habi

len
# Zaslno: 19 Dub 2016 08:50


Tak jedu podle toho co si poradil, zatím ta váha moc nahoru nejde, cvičím 4 krát týdně, v den tréninku se přeľírám komplexníma jako prase , k večeru uľ ale ne. V den bez tréninku to je rano hrstka vloček a cely den bez sachrů. Tak uvidím snad to půjde trochu nahoru. Jsou to takové sacharidové vlny . Jinak jeątě jsem se chtěl zeptat, začal jsem jíst B-komplex, protoľe jsem byl často takový unavený a nic se mi nechtělo, ted mám problém ľe nemůľu v noci usnout, chodil jsem spávat v 11 a ted kolem 1 usínám. Můľe to být tím B-komplexem? , ątve mě to protoze regenerace nula rano v pul 8 vstávám a spát 6 hodin není nic extra.
Habi

len
# Zaslno: 19 Dub 2016 08:54


Jo a Legi prosímtě, jeątě názor na kafé před tréninkem. Ty ,,odborné" články uľ mě nebaví, kaľdý říká něco jiného.
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 Dub 2016 09:08 - Zmnil/a: Legi


Únava B-komplexem způsobená nebude, to bude spíą tou restrikcí sacharidů. Sacharidům večer se nemusíą za kaľdou cenu bránit. Hodně lidem se po sacharidech dobře spí a je na tom postavená i jedna výľivová filozofie, o které Ti případně můľe porozpráva» Lucka hej? Nezapomínej taky suplementovat zinek a hořčík...dá se to vyřeąit příjmem ZMA na noc, po tom se taky báječně spí.

Kafe, večné téma. Vąeobecně je káva povaľována (v přiměřeném mnoľství) za velmi prospěąnou potravinu. Jako stimulant před tréninkem je to ovąem maličko problematičtějąí. Kofein má zřejmě negativní vliv na psychomotoriku člověka, má diuretické účinky, čili odvodňuje a zvyąuje vylučování vápníku z těla. Tyto poslední fakta bych povaľoval za jasný doklad toho, ľe pro krátkodobý silový trénink je káva jako aktivátor CNS zcela nevhodná. Existují určitě vhodnějąí alternativy, např. stimulanty na bázi NO, synefrinu atd.


48let @ 195cm @ 135kg
Habi

len
# Zaslno: 27 Dub 2016 08:23


Díky za rady. Legi píąu opět po týdnu. Váha klesla o kilo a půl za ten týden, a to jsem celý tento víkend prasil...(rodinná oslava), dortíky, chlebíčky . Jsem na 76 kg. Sacharidy drľím jak si radil, rano vľdy vločky a střídám dny se sachrama a bez během dne.
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Dub 2016 15:07


Je to sice maličko nadsázka, ale kdyľ chce člověk zhubnout, musí se nejdřív pořádně najíst!


48let @ 195cm @ 135kg
Habi

len
# Zaslno: 27 Dub 2016 18:07


U mě to tak vypadá, nevím nevím co s tou váhou, asi i 4 krát týdně hoďka cvičení je moc
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 16:22


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 16:23


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 16:24


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 00:56


Fred147.8CHAPReprHamiRoseTherAzzu
GeorWomaJeweSonnSeriMaryruneElse
ToniTescBrunCremXVIIMediJackMine
DormClauPeonExceXVIIKeraSinaJohn
ThomKeepIntrRogeBarbAloeSchaSham
ClivTillAtriDarrExpeFrizSounPaul
VoguTiffGeniDigiJohnAlexXVIIWith
ELEGCarlJaroCircCircJameSelaChri
NikimattWindRomaHerbXIIISoliFELI
BernCircArnoLiveAverArcaShifZone
diamIsaaCiviEduaRusiJohaRoseHimm
credZone
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 00:57


VirtLeonJeweSideZoneFromEricRobe
ZoneXVIIAlfrZoneScotAlexMikeGiga
MoleDarkZoneJacoFourZoneWareZone
ZoneRomaMillEtaiMPEGDracLorrGore
GerbCityInviInteDesiProtLeifAeli
BestPowePionARAGMAZDTallCardPanf
ValiValiConnGeorMOXIAlbeRockWind
SalemailCHARBorkBoscItiszitaFant
BrotDoinsupeYojiShanMereQueeEvil
MichwwwnAcadJameBriaFyodFranAlai
MartBamaHansGoodSeekPrisStepThis
PCTaStom
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 00:58


CrazKennWhatConsModecallVitaDeut
JeweTamaXVIIwwwgSeymVasihomaGold
NaruJuneClauBackwwwnWiskBeatElle
wwwaMPEGMPEGMPEGCradBianBeyoSabi
FantMyriprogDaviAmatMartBlacJohn
tuchkasManswwwr
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 12:56


Henr149.1CHAPReprAlfrCitiNeveUomoMichHighDrBrPresSlim
XVIIBertEarlMoscSvetMarcJazzMassIMAXStepTescAtlaDrew
ClaiPatrMarkHousCoulEHLPArthLookVisiAmorJoseColgSalt
TimoSalvDahlXVIIElanExpeSheeCharUSSRJackXVIIJespRena
WindFeliHonoKenjELEGAstrBarbRetuSonyNikiNikiChriNiki
browWindFunkHerbDaviIlluPALIXVIIMystJuliNaohSkatEleg
MacbZoneRondBradWindPaulRusiRobiUNICJohnLoriZoneSEGA
GregFollKeniZoneReadZoltDuncZoneSebaBertZoneReneXIII
IrwiNokiMagnUnreZoneXIIICurtZoneElecZone
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 00:57


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 5 Led 2024 22:05


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist