Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Výživa Objem/Dieta
Autor Zpráva
prom

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2016 19:08

Ahoj,
Je mi 18 let, cvičím asi 5 měsícu, mám 176cm, a z nějakých 100kg jsem zhubnul na 85, a chtěl bych se zeptat jestli v tuhle chvíli už je dobré začít s objemem? Nebo dál hubnout? Na břiše furt mám přebytečný tuk.

Předem díky za odpověd
maacher

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2016 20:12

Objem je nesmysl, papej a cvic tak, aby si pomalu nabiral svalovou hmotu, jes kvalitni veci. Nejaky objem a dieta je prekonany nesmysl, na co ti je pribrat 10 kilo, kdyz 9 bude tuk a to kilo pak shodis v \"diete\"
prom

Člen
# Zasláno: 9 Úno 2016 14:00

a co by se stalo kdybych nejedl sacharidy vadilo by to nejak?
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Úno 2016 14:09

Urcite
janjirmann

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2016 21:48

Nejde "vyřadit" jeden ze základních kamenů stravy. Prolistuj forum, přečti o "správné stravě" a nastuduj něco o výživě, z čeho by se měla skládat VYVÁŽENÁ A PESTRÁ STRAVA = bílkoviny (vejce, mléčné výrobky...) sacharidy a tuky. Můžeš omezit příjem sacharidů v určité dny, kdy cvičíš a kdy regeneruješ, avšak nelze je vyřadit.
Auto taky potřebuje olej a benzin. Jedno bez druhého nepojede...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0