Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Pojde pribrať takýmto sposobom?
Autor Zpráva
cLickY

Člen
# Zasláno: 6 Lis 2015 22:32

aute začnem tým že pracujem 12hodín denne 6dny v týždny takže nemám čas cvičiť ale som strašne chudý 21rokov 185cm cca 60kg. Ale potrebujem pribrať, viem že sa dá príbrať aj bez cvičena síce priberem na tuku ale to by mi nevadilo, to by som časom kebyže sa práca ukludný vyrysoval.Poradíte mi ako presnejšie nato aby som pribral aj bez cvičenia, mám gainer+proteín a od budúceho týždna takýto jedálniček:

7:00 Raňajky (640 kalórií):
Omeleta z troch vajec a nakrájanou cibuľkou (30 g), zelenou paprikou (30 g) a syrom (30 g). Jedna šálka ovsených vločiek s banánom.

9:30 Desiata (530 kalórií):
Dve odmerky srvátkového proteínu zmiešaného s vodou, 30 g mandlí a jedna šálka jahôd.

12:00 Obed (530 kalórií):
Kuracie mäso (170 g), jedna šálka uvarenej ryže, salsa omáčka (90 g) s plnotučnou kyslou smotanou (60 g).

14:30 Predtréningové jedlo (508 kalórií):
1 odmerka srvátkového proteínu zmiešaná s vodou, stredne veľká bageta s natierkovým syrom (30 g).

17:00 Prvá večera/Potréningové jedlo (945 kalórií)
2 kusy mletého mäsa pre hamburger s 80% podielom netučnej hovädziny, na každom jeden plátok syra a horčica, 2 paradajky.

19:30 Druhá večera (448 kalórií):
Jedna odmerka kazeínového proteínu v 2 dcl mlieka, dve šálky pukancov.

Pojdú KG hore alebo by ste niečo pozmenili,ďakujem za pomoc.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Lis 2015 13:28

Bohužel nepůjdou, máš tam na svůj věk a práci strašně málo sacharidů. Měl bys sníst denně cca. 300g sachrů, možná i víc. Teď tam máš šálek ovesných vloček a šálek rýže....staršně málo! Neboj se ráno i rychlejších cukrů, přeci jen mozek sám "sežere" denně asi 150g glukózy.

42let @ 195cm @ 125kg
cLickY

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2015 14:25

Tak prosím ťa našiel by si si čas trochu ten jedálníček poupraviť?
cLickY

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2015 20:11

Alebo ak by sa ti chcelo napísať nejaký fakt jednoduchý jedálníček keďže mám dosť povinností aj, že čo presne a kedy jesť, a ako do toho zakomponovať proteín s gainerom, bol by som strašne rád.Lebo moja váha ma strašne hnevá.
maacher

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2015 20:58

a proc se snazis jist kulturisticky? Proc jis proteinove doplnky, kdys necvicis? pokud necvicis, tak nepotrebujes moc bilkovin, staci ti gram na kilo, u tebe to je pak 60 gr., coz je 100gr. Masa,pulitru mleka a 3 vajicka. Stravuj se racionalne, hledej vysoce sacharidove potraviny, cerealie, pecivo, ryzi, testoviny, z ovoce banany, jablka, susene ovoce, dzusy ovocne, ze zeleniny kukurici, hrades, ruzne orechova masla by ti taky mohly pomoct, ale urcite nepriberes vysokyma davkama bilkovin, bilkoviny maji nejvyssi termicky efekt ze vsek makronutrientu.
cLickY

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2015 21:03

Lenže takýmto sposobom som to už skúšal, poslednú možnosť akú vidím je len jedálníček čo kedy presnejšie a ako jest.
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 8 Lis 2015 10:16

ahoj. joojha ty si nevies najst cas nato aby si pogooglil a nasiel si nejaky jedalnicek ale ostatni ludia uz si ho maju najst a nejaky ti vymysliet..troska ironia suhlasim s chalanmi, ty musis v strave pridatnajviac na sacharidoch co najviac. Vlociek aj ryze daj uplne kludne raz tolko, pridaj si na ovoci, atd.
A ak si to tak uz skusal a nepodarilo, tak si mal proste stale malo kalorii pre teba. Tiez ako...doplnky vyzivy su super ale skus to cerpat najma zo stravy ak necvicis. Popripade ten gainer ale kvalitny
cLickY

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2015 22:24

Čo mám najviac najčastejšie jesť a v akých dávkach.Ja som našiel vela jedálničkov ale to večšinou iba ked človek cvičí.Nejaký jednoduchý by ste tu nemohli napísať čo a kedy jest.Ďakujem.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0