Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Práce na směny - Jídelníček.
Autor Zpráva
Brecker

Člen
# Zasláno: 19 Zář 2015 17:29 - Změnil/a: Brecker

Zdravím.
Jak už název napovídá, pracuji na směny. Tzn. 2/2/2 (06:00/14:00 ; 14:00-22:00 ; 22:00/06:00).
Proto bych Vás rád poprosil, zdali by jste mi nevymysleli jídelníček, který se bude hodit jak k mé váze, tak k posilování. Samozřejmě bych časem jídelníček doplnil nějakými suplementy.
Je mi 23 let, měřím 191 cm a vážím 113 kg.
Zkoušel jsem si něco vytvořit sám, ale moc se neorientuji v denních příjmech bílkovin/sacharidů/tuků. Jelikož vím, že sacharidy jsou nějaké ty špatné a dobré.
Předem děkuji za rady, i když vím, že takovéto dotazy tady jsou na denním pořádku.
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 20 Zář 2015 10:38

Ahoj.
Nemyslím si,že je na dennom poriadku, pýtať si od niekoho len tak jedálniček, začo by si inde zaplatil majland to nechci prosím ťa od nikoho, nie je to práca na 5minút, čo iste chápeš.
Ďalšia vec, nič si tu osebe dokopy nenapísal a to je pri tvorbe jedálnička najdôležitejšia vec Základom je aký máš ciel so svojou postavou, či chceš naberať, chudnúť... ako si sa stravoval doteraz, či cvičíš, ako cvičíš a ako často atd skús to sem napísať a stým sa už bude dať niečo robiť
Brecker

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 14:38 - Změnil/a: Brecker

Aha, tak to pardon, moje chyba. Ani mě nenapadlo, že se za to platí. Samozřejmě jsem nemyslel přesný jídelníček, co jíst který den. Spíš nějaký souhrn toho, co se hodí na snídani/oběd/večeři/svačiny. A kolik si toho dávat.

Cíl mojí postavy... Hubnout nechci. Rád bych nabral svaly, sílu a časem se pomalu rýsoval. Samozřejmě vím, že váhově půjdu dolů, když se mi začnou spalovat tuky. Ale jak se říká, chci být velký

Stravování jsem neměl zrovna nejlepší, tzn. že nějaké ty mastná jídla, sladké jídla a srajdy co vaří v práci. Několikrát do týdne si udělám kuřecí maso, zeleninu, rýži, popř. jím poměrně často tvaroh nebo vločky. Ale jak říkám, není to na denním pořádku.

A cvičit začínám, 4x týdně / 1 hodinu.
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 16:36

co zhruba jist si najdes na internetu, i na tehle strankach mas obsahly clanek, resi se to v kazdem druhem topiku. Nicmene se v zacatcich je lepsi obratit na trenera, ktery ti ukaze spravny smer, do budoucna usetris cas i penize.
Brecker

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 17:57

Jo díky. Ale jak jsem psal výše, mě jde hlavně o to, kolik toho sníst.
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 17:59

A co od toho cekas , hubnuti, nabirani, zkvalitnovani?
Brecker

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 18:01 - Změnil/a: Brecker

Nabírání, ale svalů samozřejmě. 113 kg s tuky mi stačí až až.
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 18:27

nabirat svaly a hubnout jde naturalne obtizne. Odhadem by to melo byt 12600 kj v pomeru bilkoviny:sacharidy:tuky 30:40:30 tj. 220gr.,300 gr.100gr. , z bilkovin by to melo byt kureci,kruti,libove hovezi,ryby, bily jogurt do 3 %t tuku, polotucne mleko, kefiry, tvrde syry do 30 %,,vejce, proteinove koncentraty, sacharidy ve forme testovin, chleba,cerealii, ryze,vlocek,brambor, ovoce a zeleniny, tuky ve forme rostlinych oleju, margarinu, orechu a orechovych masel. Jidlo rozdelit do tri hlavnich jidel, k tomu dve az tri mensi svaciny. Silovy trenink 3-4 tydne, 2-3 nejaka aerobni aktivita. Tedka stahnout kaloricketabulky.cz a muzes zacit tvorit.
Brecker

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2015 20:32

Wow, tak teda pěkně děkuji. Určitě si s tím pohraji.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 5
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0