Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / KONTROLA JIDELNICKU-HUBNUTI-SACHR VLNY
Autor Zpráva
Marek4455

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2014 22:22

Zdravím,

Je mi skoro 18 a protože jsem se nemohl přemoct, abych se sebou začal něco dělat vsadili jsme se s kámoškou kdo na sobě za měsíc víc zapracuje.. Hlavním cílem je zhubnout. Mám cca 86kg a výšku 174cm. Třikrát týdně budu posilovat a dny mezi tím švihadlo/běh. Potřebuju zkontrolovat jestli je tento "jídelníček funkční"? Díky
[imgs=https://lh3.googleusercontent.com/-KRfbbttzd NA/VC2zscU-P4I/AAAAAAAAAyo/ONqMrDh4gqg/w1016-h517- no/jidelnicek.jpg]Jidelnicek[/imgs]
Marek4455

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2014 22:23

https://lh3.googleusercontent.com/-KRfbbttzdNA/VC2 zscU-P4I/AAAAAAAAAyo/ONqMrDh4gqg/w1016-h517-no/jid elnicek.jpg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Říj 2014 19:24

Tak funkční je, spolehlivě Tě "zabije".

42let @ 195cm @ 125kg
Marek4455

Člen
# Zasláno: 3 Říj 2014 22:41

Tak to je paráda!! .. akorát do sebe pátek sobota nemůžu zaboha všechno nacpat, mám to jíst i když to sním "nasilu"?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Říj 2014 07:21

Tak to nejez.

Cítím povinnost Tě upozornit, že:

Za měsíc tímto způsobem zhubneš pouze cca. 1-2 kg vody, 3-5 kg tuku a 1-3 kg svalů. Po ukončení tohoto morbidního programu nabereš během dalšího měsíce 1-2 kg vody, 4-6 kg tuku a 0 kg svalů, přičemž si oslabíš organismus, sníží se Ti imunita, takže nemoc je v tomto ročním období předprogramována.
Hubnutí je pane dlouhodobější proces a takový huráakce jsou úplně k ničemu.
Ale zkušenosti jsou nepřenosné....že?

42let @ 195cm @ 125kg
Polsonside

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2014 14:41

Zeptám se, jak je to vlastně s tou rýží? Svůj denní příjem přes 400g sacharidů dodávám především rýží, ale najednou nevím jak to počítat. Řekněme to asi takto, kupuji standardní krabici s bílou rýži o obsahu 10x sáček po 100g, jeden sáček je v mém případě jedná porce jídla, podle etikety obsahuje 1 sáček cca 75 g sacharidů, podle kalorických tabulek ale pouhých 25g,kde tedy hledat pravdu?

Za den dám cca 2 jídla s rýží, večer volím brambory, někdy přes den těstoviny.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Říj 2014 15:05

Ten rozdíl je dán úpravou (vařením). Uvařená rýže natáhne spoustu vody, proto se v kalorických tabulkách uvádí výrazně méně sacharidů, než je na obale.
Jestliže to řešíš rýží, měla by to být rýže natural, nebo Basmati. Ostatní rýže mají vysoký glykemický index a zbytečně by sis huntoval slinivku.

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2014 15:14

Jo s tou rýží je to boj ale nesmí se prostě šetřit a vybrat se má dobře však já upe nemiluju rozvařenou rýží nacucanou vodou .. To snad nejde brát ani jako rýže ..

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Polsonside

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2014 15:31

aha, takže budu vycházet z toho, že mě zajímá, kolik bylo té rýže syrové (pytlík 100g) a podle toho i příjem sacharidů (79g) a nemusím se dále zabývat, že po uvaření váží cca 300g. Správně? Já jen abych si počítal správně energetickou hodnotu...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Říj 2014 15:33

Jawohl!

42let @ 195cm @ 125kg
Marek4455

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2014 09:33

Zdravím, dojíždím třetí vlnu (max sachr v neděli). Moje výsledku jsou že po 3 týdnech vážím 83.6 předtím 90.6. Docela mě to zarazilo a bojím se abych nezačal nabírat zpátky. Chci přejít na nějakou normální dietní stravu, ale nevím na jakou, můžete mi prosím dát nějaký odkaz na článek kde se tím zabývají nebo radu, nenašel jsem nikde nic. Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 18 Říj 2014 10:59

Tak máš za sebou polovinu zkušenosti. Pokuď v tom budeš pokračovat, nebo pojedeš nějakou jinou "dietu", skončíš časem v nemocnici na kapačkách. Jestliže začneš opět normálně jíst, stane se to, co jsem psal výše. Tělo nejde rychle oblbnout. To co rychle ztratí, to zase rychle nebere. Však uvidíš sám. Správně se má hubnout pomalu, dostatek pohybu, střídmě a zdravě jíst a nestresovat se. Tos asi nechtěl slyšet, ale přesně takhle to funguje.

42let @ 195cm @ 125kg
Marek4455

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2014 22:40

Pomohlo mi to asi jak mrtvému svěcená voda..
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0